تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون روشن پاسداران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06150.html
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۹

چرا مصرف چای داغ برای شما خطرناک است؟

مهم نیست که در چه فصلی قرار داشته باشید؛ چای می تواند برای هر فصل سال یک نوشیدنی مناسب برای رفع خستگی باشد.

قُل قُل:مهم نیست که در چه فصلی قرار داشته باشید؛ چای می تواند - قیمت قلیون روشن پاسداران - برای هر فصل سال یک نوشیدنی مناسب برای رفع - قیمت قلیون روشن پاسداران - خستگی باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،البته مزایای نوشیدن چای به همین جا ختم نمی شود و فراتر از رفع خستگی است؛ چون تحقیقات نشان داده مصرف این نوشیدنی سلامت کلی بدن را بهبود می بخشد؛ محافظ سلامت دندان و قلب است - قیمت قلیون روشن پاسداران - و احتمالا به دفع برخی سرطان های خاص کمک می کند.

11 فایده دیگر نوشیدن چای از این قرار است:

مصرف منظم چای استقامت ورزشی را افزایش می دهد. کاتچین موجود در چای سبز - قیمت قلیون روشن پاسداران - که یک نوع آنتی اکسیدان است، منجر به افزایش توانایی بدن برای سوزاندن چربی و بهبود استقامت عضلانی می شود.

نوشیدن چای به - قیمت قلیون روشن پاسداران - کاهش خطر حمله قلبی کمک می کند و در برابر بیماری های قلبی و عروقی و دژنراتیو محافظت ایجاد می نماید.

آنتی اکسیدان موجود در چای در برابر - قیمت قلیون روشن پاسداران - ابتلا به سرطان سینه، سرطان روده بزرگ، سرطان پوست، ریه، مری، معده کبد، تخمدان، و سرطان های دهان محافظت ایجاد می کند.

مصرف چای به خاطر وجود آنتی اکسیدان ها، به مبارزه با رادیکال - قیمت قلیون روشن پاسداران - های آزاد در بدن کمک می کند.

نوشیدن چای با کاهش خطر ابتلا به پارکینسون - قیمت قلیون روشن پاسداران - نیز مرتبط است. البته با رعایت سایر موارد از قبیل اجتناب از سیگار، فعالیت بدنی، کاهش شاخص توده بدنی.

مصرف چای در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز محافظت ایجاد - قیمت قلیون روشن پاسداران - می کند. چای سبز ممکن است - قیمت قلیون روشن پاسداران - به عنوان یک کرم - قیمت قلیون روشن پاسداران - ضد آفتاب در برابر آفتاب سوختگی عمل کند.

مصرف چای اندازه دور کمر و شاخص توده بدنی را کاهش می دهد و در نهایت با کاهش خطر ابتلا به سندرم متابولیک در ارتباط است.

نوشیدن چای اثرات منفی سیگار کشیدن را خنثی می کند و حتی سدی است در برابر ابتلا به سرطان ریه.

پای می تواند منجر به کنترل بهتر قند خون در افراد دیابتی شود.

مصرف چای بخصوص چای سبز براب بهبود تراکم استخوان مفید است.

چای همچنین یک عامل موثر در پیشگیری و درمان بیماری های عصبی به ویژه بیماری های دژنراتیو است.

احتیاطات:

نوشیدنی هایی مانند چای و قهوه خاصیت - قیمت قلیون روشن پاسداران - سرطان زایی به طور طبیعی دارند، مگر این که زمانی که بسیار داغ هستند، مصرف شوند. آنوقت است که اثر معکوس خواهند داشت و این هشدار اخیر سازمان جهانی بهداشت است.

در گزارشCNNو در بررسی اخیری که اخیرا توسط آژانس بین المللی - قیمت قلیون روشن پاسداران - تحقیقات سرطان منتشر شده، در کشورهایی مانند ایران که تمایل به مصرف نوشیدنی های داغ زیاد است، این نوشیدنی ها در طبقه بندی «احتمالا سرطانزا» قرار گرفته است.

در بررسی های پانل متخصصان جهانی اینطور اعلام شد نوشیدنی هایی که دمای آنها بالاتر - قیمت قلیون روشن پاسداران - از 65 درجه سانتی گراد و 149 درجه فارنهایت باشد، می تواند منجر به سرطان مری شود؛ یعنی هشتمین سرطان رایج در سراسر جهان. نوشیدن چای یا قهوه در این دما منجر به سوختگی و ایجاد تاول در مری می شود.

دمای 65 درجه اعلام شده توسط آژانس تحقیقات سرطان علاوه بر این که موجب سوزاندن مری می شود، به اندازه کافی برای سوختگی زبان و یا حتی پوست صورت هم مناسب است.

در اینجا دلایل دیگری برای اجتناب از مصرف نوشیدنی های داغ ذکر شده است:

چای و دیگر نوشیدنی های بیش از حد داغ، خطر ابتلا به سرطان گلو را نیز افزایش می دهد. نوشیدن چای داغ در دمای بالاتر از 158 درجه فارنهایت، خطر ابتلا به این نوع سرطان را 8 برابر افزایش - قیمت قلیون روشن پاسداران - می دهد. - قیمت قلیون روشن پاسداران - به - قیمت قلیون روشن پاسداران - گفته محققان برای جلوگیری از ابتلا به این سرطان، حداقل 4 تا 5 دقیقه از زمان ریختن این نوشیدنی ها باید بگذرد و یا حداقل - قیمت قلیون روشن پاسداران - بخارش از بین برود تا خطرات سلامتی آنها کاهش یابد.

علاوه بر این:

نوشیدنیهای داغ منجر به دهیدراتاسیون و کم آبی بدن می شوند. ضمن این که - قیمت قلیون روشن پاسداران - به علت ایجاد سوختگی در دهان و ایجاد تاول، باعث کاهش احساس طعم و مزه می شوند.

منبع: time

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram