تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیان روشن درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12106.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۶

برای کاهش وزن قبل از غذا سوپ بخورید

محققان عنوان می کنند اگر قصد دارید مصرف غذاهای سرشار از چربی های اشباع شده نظیر کره، خامه، پنیر، و گوشت را کاهش دهید، خوردن سوپ قبل از وعده غذایی بسیار تاثیرگذار است.

قُل قُل:محققان عنوان می کنند اگر قصد دارید مصرف غذاهای سرشار از چربی های اشباع شده نظیر کره، خامه، پنیر، و گوشت را کاهش دهید، خوردن سوپ قبل از وعده غذایی بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دانشمندان دریافته اند سوپ با طعم اومامی موجب بروز تغییراتی در مغز - اجاره الو قلیان روشن درروس - می شود که رفتارهای تغذیه ای و انتخاب غذای سالم، بخصوص در افراد در معرض چاقی، را - اجاره الو قلیان روشن درروس - تحریک می کند.

اومامی - اجاره الو قلیان روشن درروس - (Umami)، طعم خوشمزگی، یکی از ۵ مزه‌ اصلی محسوب می‌شود. شیرینی، - اجاره الو قلیان روشن درروس - تلخی، شوری و ترشی انواع مشهور دیگر طعم‌ها را تشکیل می‌دهند. لغت اومامی در اصل کلمه‌ای ژاپنی به معنای «طعم خوش‌آیند» است.

مولفه اصلی طعم اومامی، گلوتامات است. انسان‌ها این طعم را از طریق - اجاره الو قلیان روشن درروس - گیرنده‌های ویژه‌ای که به گلوتامات حساس هستند درک می‌کنند. این ماده به مقدار فراوان در غذاهایی ماند گوشت، ماهی، محصولات لبنی، فرآورده های - اجاره الو قلیان روشن درروس - تخمیری و همچنین افزودنی های تحت عنوان مونوسدیم گلوتامات (MSG) وجود دارد. با توجه به تحریک مجزا و ویژه این ماده و وجود - اجاره الو قلیان روشن درروس - گیرنده‌های ویژه، دانشمندان اثر گلوتامات - اجاره الو قلیان روشن درروس - را تحت عنوان مزه‌ای جداگانه در نظر می‌گیرند.

«میگول آلونسو-آلونسو»، - اجاره الو قلیان روشن درروس - سرپرست تیم تحقیق از مرکز پزشکی بث دیکونز بوستون، در - اجاره الو قلیان روشن درروس - این باره می گوید: «مطالعه ما نشان می دهد افراد در معرض ریسک بالا چاقی، می توانند از سوپ دارای طعم اومامی قبل از هر وعده - اجاره الو قلیان روشن درروس - غذایی بهره برده تا تغذیه سالم و انتخاب غذا سالم را تسهیل نمایند.»

یافته ها نشان داده است که مصرف سوپ موجب می شود افراد در معرض ریسک بالا - اجاره الو قلیان روشن درروس - چاقی، چربی های اشباع کمتری در طول وعده غذایی مصرف کنند. این نتایج شیوه های جدیدی را در راستای کاهش مصرف غذا در جمعیت عمومی ارائه می دهد.

حال محققان قصد دارند به بررسی این موضوع بپردازند که آیا این تغییرات مشاهده شده می تواند به مرور زمان بر مصرف غذا تاثیر گذارد.


- اجاره الو قلیان روشن درروس -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram