تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون فوری درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12211.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۱

همه چیز درباره جوانه ها

جوانه ها كامل ترين و حيات بخش ترين خوراك انسان هستند.

قُل قُل: جوانه ها كامل ترين و حيات بخش ترين خوراك - اجاره الو قلیون فوری درروس - انسان هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر - اجاره الو قلیون فوری درروس - کرمانی، برای افراد فقير و غنی - اجاره الو قلیون فوری درروس - هيچ غذایی پر ارزش تر از جوانه ها نيست. جوانه ها شامل اسيدهای آمينه ممتاز و متعادل، اسيدهای چرب، كربوهيدرات ها، قندهای طبيعى، املاح معدنی و ويتامين های گوناگون لازم و ضروری برای بدن اند. با مصرف جوانه ويتامين ها و پروتئين ها و مواد ديگر به طور شگفت‌انگيزی افزايش مى يابند. جوانه ها همچنين در نجات بدن از رخوت و سستی و ناتوانی معجزه مي كنند و مصرف آنها برای كليّه ی سنين مناسب است.


طرز استفاده از جوانه ها:

يك يا دو استكان جوانه را در ظرفی ريخته، روی آن عسل يا كشمش يا خرما و مقداری روغن زيتون بريزيد و به عنوان يك وعده غذای مقوی و پرانرژی برای صبحانه مصرف كنيد. همچنين مي توانيد جوانه ها را در سالاد ريخته، از آن استفاده كنيد.
لازم به ذكر است كه جوانه ها را هنگام مصرف بايد آرام‌آرام بخوريد و به طور كامل بجويد تا - اجاره الو قلیون فوری درروس - خوب هضم شود و جذب آن بهتر صورت گيرد.


طرز نگهداری - اجاره الو قلیون فوری درروس - جوانه - اجاره الو قلیون فوری درروس - ها:

برای نگهداری و جلوگيری از رشد زياد جوانه ها مي توان آنها را در سبدی ريخته، خوب با آب سرد شسته، سپس آنها را در كيسه متقالی ريخته، درِ آن را بسته و در نايلونی بپيچيم تا بيش از آن رشد نكنند. كيسه حاوی جوانه را در يخچال بگذاريد و كم كم از آن استفاده كنيد. بهترين جوانه ها، جوانه يونجه و گندم مي باشد كه در اينجا طرز تهيه ی بعضی جوانه های رايج را مي‌آوريم:


طرز تهيه - اجاره الو قلیون فوری درروس - ی - اجاره الو قلیون فوری درروس - جوانه گندم:

گندم را با پوست سالم و بدون عيب خريداری كرده، پس از تميز كردن و شستن، آن را در ظرفی بگذاريد، آنقدر آب روی آن بريزيد تا به ميزان نيمسانتيمتر آب روی گندم ها بايستد.
ظرف را در محل مناسب بگذاريد (زمستانها در جای گرم) و آب آن را (برای جلوگيری از بد بو شدن آب) - اجاره الو قلیون فوری درروس - هر روز عوض كنيد.
پس از چند روز، گندم ها نرم شده، شروع به جوانه زدن خواهند كرد.
آب اضافی داخل ظرف را خالی - اجاره الو قلیون فوری درروس - كرده، مجددآ يكی دو بار گندم ها را با آب شست‌وشو دهيد. سپس دستمال تميزی روی آن انداخته، بگذاريد طول جوانه های سفيد به 5/3 سانتيمتر برسد.


طرز تهيه ی جوانه ی يونجه (جوانه الفاالفا):

ابتدا دستمال تميز و خيس كرده‌ای را در قسمت ته سبد مشبكی پهن نموده، تخم يونجه يا شويد قبلاً پاك و شسته شده را روی دستمال ذكر شده به طور يكنواخت بپاشيد. بعد پارچه خيس و تميز ديگری را به اندازه دستمال قبلی روی آن بيندازيد و هر روز چند مرتبه به صورت آب پاش روی آن آب - اجاره الو قلیون فوری درروس - بريزيد؛ به طوری كه هميشه مرطوب باشد. وقتی جوانه ها به اندازه 5/3 سانتيمتر رشد كردند، - اجاره الو قلیون فوری درروس - مي توانيد آنها را مصرف كنيد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram