تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان ذغال روشن هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12271.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۳

فرمول غذایی برای پاکسازی کبد

عملکرد اصلی کبد حذف مواد مضر، از جمله اکسیدان ها، از بدن است. همچنین، کبد مسئولیت از بین بردن هورمون های اضافه را بر عهده دارد و بر همین اساس عمکلرد ضعیف این اندام می تواند موجب بروز آکنه و سندرم پیش از قاعدگی دردناک شود.

قُل قُل: عملکرد اصلی کبد حذف مواد - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - مضر، از جمله اکسیدان ها، از بدن است. همچنین، کبد مسئولیت از بین بردن هورمون های اضافه را بر عهده دارد و بر همین اساس عمکلرد ضعیف این اندام می تواند موجب بروز آکنه و سندرم پیش از قاعدگی دردناک شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، کبد اندامی شگفت انگیز در بدن انسان محسوب می شود که مسئولیت های مختلفی را بر عهده دارد. از این رو، محافظت و - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - مراقبت از سلامت کبد اهمیت ویژه ای دارد.


به گزارش "استپ تو هلث"، یک رژیم غذایی سالم به طور کلی آن چیزی است که در حفظ سلامت کبد نقش دارد، اما اگر معمولا سالم غذا نمی خورید، باید توجه ویژه ای به پاکسازی کبد خود - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - داشته باشید.

کبد چه کاری انجام می دهد؟

عملکرد اصلی کبد حذف مواد مضر، از - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - جمله اکسیدان ها، از بدن است. همچنین، کبد - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - مسئولیت از - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - بین بردن هورمون های اضافه را بر عهده دارد و بر - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - همین اساس عمکلرد ضعیف این اندام می تواند موجب بروز آکنه و سندرم پیش از قاعدگی دردناک شود.

سطوح قند خون نیز توسط کبد متعادل می شود. زمانی که این کار به درستی صورت نگیرد با احساس خستگی بیشتر و افزایش وزن مواجه خواهید شد. در برخی موارد، این شرایط می تواند به بیماری دیابت منجر شود.

صفرا توسط کبد تولید می شود. بدون صفرا، سطوح کلسترول افزایش خواهند یافت که موجب اختلالات گوارشی و نفخ معده و همچنین آلرژی های غذایی و جذب ضعیف ویتامین ها، به ویژه ویتامین های A، D، K و E می شود.

چرا به پاکسازی کبد نیاز داریم؟

بدن انسان - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - تنها به واسطه پردازش غذای مصرفی به طور طبیعی مقادیر زیادی از سموم را تولید می کند. زمانی که کبد با حجم کار بیش از حد مواجه می شود، یک ترکیب آمونیاکی درون خون ترشح می کند که می تواند به مغز، سیستم عصبی، کلیه ها و خود کبد آسیب برساند.

اسید لاکتیک دیگر ماده سمی است که کبد در مواجه - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - با فشار کار بیش از حد ترشح می کند. نتیجه این شرایط خستگی - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - مزمن و درد عضلانی است. تجمع - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - بیش از حد اسید لاکتیک می تواند موجب اضطراب، سردرد، فشار خون - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - بالا و حملات هراس - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - شود.

از دیگر منابع مواد سمی و همچنین غذاها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- کافئین

- الکل

- نمک

- غذاهای فرآوری شده

- مواد مخدر

- داروها

- سموم محیطی مانند دود سیگار، آفت کش ها و محصولات شیمیاییرژیم پاکسازی کبد

در این رژیم پاکسازی کبد افزایش مصرف برخی مواد غذایی تشویق می شود، در شرایطی که مصرف برخی دیگر - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - را باید محدود و - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - یا ممنوع کرد. روش ایده آل دنبال کردن این رژیم - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - به مدت یک هفته کامل است. در این رژیم مواد غذایی به - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - سه گروه تقسیم می شوند که - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - شامل مواد غذایی مجاز، مواد غذایی با مصرف متعادل و مواد غذایی ممنوع می شوند.

مواد غذایی مجاز (هر اندازه که دوست داشته باشید می توانید مصرف کنید)

این میوه های قدرتمند و پاک کننده بخشی مهم از رژیم پاکسازی - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - کبد هستند. بهترین انتخاب ها شامل موارد زیر می شوند:

- میوه های خانواده مرکبات

- پاپایا

- هلو

- انبه

- ملون

- انگور قرمز

- توت ها

محتوای فیبر این میوه ها حذف سموم از بدن را تسریع کرده و عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد. مصرف این میوه ها به صورت تازه و کامل به جای آب آنها توصیه می شود.

از سبزیجاتی که برای پاکسازی کبد مفید هستند نیز می توان - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - به موارد زیر اشاره کرد:

- کنگر فرنگی

- فلفل ها

- چغندر

- جوانه بروکسل

- سبزیجات چلیپایی (بروکلی، کلم، گل کلم، - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - کیل، شاهی، اسفناج)

- هویج

- خیار

- کدو تنبل

- گوجه فرنگی

- سیب زمینی

- لوبیاها

- جوانه ها

این سبزیجات به خنثی سازی فلزات سنگین، آفت کش ها و دیگر مواد شیمیایی مضر که به طور مداوم با آنها در تماس هستید، کمک می کنند.

دانه ها و مغزهای خوراکی خام و - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - بدون نمک نیز - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - را می توانید هر روز مصرف کنید که از آن جمله می توان به بادام، آجیل برزیلی، فندق، گردوی آمریکایی، دانه های کدو تنبل، - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - دانه های آفتابگردان، دانه های کنجد و دانه های کتان اشاره کرد.

از روغن زیتون فوق بکر برای پخت و پز و از روغن دانه ها برای چاشنی سالادها استفاده کنید. همانند خود دانه ها، روغن های آنها نیز یک بستر روغنی را شکل - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - می دهند که - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - می تواند سموم مضر را جذب کند.

روزانه هشت لیوان آب تصفیه شده و سالم بنوشید. همچنین، می توانید چای یا قهوه بدون کافئین مصرف کنید.

مواد غذایی با مصرف متعادل

مصرف غلات مانند برنج قهوه ای، ذرت، جو دوسر، و کینوآ نباید بیش - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - از - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - دو وعده در روز باشد.

مصرف ماهی مانند سالمون، خالمخالی، آنچوی، و ساردین نباید - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - بیش از یک وعده - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - در روز باشد.

موز و سیب زمینی را هر دو روز یک بار و به اندازه یک وعده مصرف کنید.

مواد غذایی ممنوع (به طور کامل پرهیز کنید)

گوشت قرمز و لبنیات، از جمله تخم مرغ، شیر، پنیر و ماست را مصرف نکنید. - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - محصولات لبنی - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - شایع‌ترین دلیل آلرژی های غذایی هستند و افراد بسیاری پادتن هایی علیه آنها تولید می کنند که موجب واکنش سیستم - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - ایمنی می شود.

گندم و غلات دیگر که حاوی گلوتن هستند، مانند چاودار و جو را مصرف نکنید زیرا آنها روده را تحریک می کنند.

نمک، شیرین کننده های مصنوعی، افزودنی ها و نگهدارنده ها، غذاهای سرخ شده، ادویه جات و میوه های خشک را مصرف نکنید. این مواد غذایی حاوی نگهدارنده ها، ترکیبات مصنوعی و مواد شیمیایی هستند که می توانند بر عملکرد کبد تاثیرگذار باشند.

کافئین و الکل - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - موجب می شوند تا کبد برای سمزدایی - اجاره قلیان ذغال روشن هروی - خود به سختی تلاش کند. چای سبز را جایگزین این قبیل نوشیدنی ها کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram