تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون ذغال روشن اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12040.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۷

سم زدایی بدن با یک نوشیدنی اسرار آمیز و ساده

نوشیدنی عسل، دارچین و زنجبیل یک نوشیدنی فوق العاده و راحت برای سم زدایی بدن است که در ادامه به ترکیبات این نوشیدنی و طرز تهیه آن اشاره می شود.

قُل قُل: نوشیدنی عسل، - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - دارچین و زنجبیل یک نوشیدنی فوق العاده و راحت برای سم زدایی بدن است که در ادامه به ترکیبات این نوشیدنی و طرز تهیه آن اشاره می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیمرغ، نوشیدنی که قرار است به شما معرفی کنیم بسیار موثر و فوق العاده و در عین حال ساده - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - استو در - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - ابتدا ترکیبات این نوشیدنی را بیان می کنیم که اطمینان حاصل کنید ترکیبات آن در دسترس شما هستند. ترکیبات این نوشیدنی عبارتند از:

یک لیوان آب گرم
دو قاشق غذا خوری آبلیمو
قاشق غذاخوریسرکه سیب
نصف قاشق چایخوریزنجبیل
یک چهارم قاشق چایخوریدارچین
مقداری فلفل
یک قاشق چایخوریعسل

اگر احساس کرختی و تنبلی می - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - کنید، شاید زمان - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - آن رسیده که این نوشیدنی سم زدا را امتحان کنید؛ - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - این نوشیدنی به پاکسازی بدن کمک کرده و احساس جوانی می کنید. این نوشیدنی به بهبود انرژی و رفع خستگی کمک می کند.


چرا نوشیدنی عسل، دارچین و زنجبیل را - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - باید نوشید؟

متاسفانه پیشگیری از قرار گرفتن - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - در معرض مواد شیمیایی روزانه که سلامت را تهدید می کنند، کار ساده ای نیست. علاوه بر آن ما هر روز در معرض آلودگی - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - های محیطی و مواد شیمیایی مختلفی در غذاهای خود هستیم، مانند فلزات سنگین، آفت کش ها و مواد نگهدارنده.

این نوشیدنی - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - حاوی بهترین ترکیبات برای سم زدایی و پاکسازی بدن است. سرکه سیب به بهبود سوخت و ساز بدن و عملکرد سیستم گوارشی کمک می کند و برایپاکسازی کبد و سیستم لنفاوی موثر است.

آب لیمو دارای تاثیر قلیایی - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - بر بدن است و به تنظیم سطح pH کمک می کند. نوشیدن آبلیمو و یا افزودن آن به نوشیدنی ها باعث بهبود سطح - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - انرژی می شود، بدن را پاکسازی کرده و به عملکرد ایمنی کمک می کند.

دارچین، فلفل قرمز و زنجبیل حاوی ترکیباتی است که به کاهش التهاب کمک می کند و گوارش و سوخت و ساز را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که نوشیدن زنجبیل بسیار توصیه می شود. زنجبیل حاوی ترکیبات با ارزشی است که سلامت را - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - بهبود می - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - بخشد.


ارزش های غذایی نوشیدنی عسل، دارچین و زنجبیل

یک لیوان از این نوشیدنی - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - حاوی مواد مغذی زیادی است که این مواد مغذی عبارتند از:

48 کالری
0.5 گرم پروتئین
0.4 - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - گرم چربی
11 گرم کربوهیدرات
6 گرم قند
0.8 میلی گرم منیزیم
753 واحد بین المللی ویتامین A
13.3 میلی گرم ویتامین C
0.07 میلی گرم ویتامین B6
0.6 میلی گرم ویتامین E
0.6 میلی گرم - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - آهن
0.3 میلی گرم ویتامین B3
10 میلی گرم - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - منیزیم
0.02 میلی گرم مس


آماده سازی نوشیدنی برای سم زدایی بدن


اولین اقدام در آماده سازی این نوشیدنی این است که مقداری آب را (به - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - اندازه یک لیوان) گرم کنید. حالا تمام کاری که باید انجام دهید این است که بقیه مواد را به آب اضافه کنید. می توانید با افزودن سرکه سیب به آب گرم شروع کنید.

سپس - اجاره قلیون ذغال روشن اوین - زنجبیل، دارچین و فلفل را در آب گرم حل کنید. بعد از آن آبلیمو و عسل را به این محلول اضافه کنید. تمام این مواد را هم بزنید. اکنون نوشیدنی شما آماده است. این نوشیدنی را می توانید با هر دمایی بنوشید.

توصیه می شود سه بار در روز و 20 دقیقه قبل از هر وعده غذایی به مدت 2 هفته این نوشیدنی را بنوشید. اگر به دنبال راهی برای پاکسازی بدن و بهبود انرژی هستید، یک بار در روز و قبل از صبحانه یا نهار این نوشیدنی را بنوشید.


منبع : draxe.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram