تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون روشن سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12227.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۱

مصرف سالانه ده‌ها هزار ذره پلاستیکی به همراه رژیم غذایی!

نمک دریایی یکی از منابع غذایی دریایی و در عین حال منبع قابل توجهی از ذرات میکروپلاستیک‌ است.

قُل قُل:نمک دریایی یکی - اجاره قلیون روشن سید خندان - از منابع غذایی دریایی و - اجاره قلیون روشن سید خندان - در عین حال منبع قابل توجهی از ذرات میکروپلاستیک‌ است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - اجاره قلیون روشن سید خندان - به نقل از ایسنا، یک کیلوگرم از نمک دریایی حاوی بیش از ۶۰۰ قطعه میکروپلاستیک است. در صورتیکه فرد روزانه حداکثر پنج - اجاره قلیون روشن سید خندان - گرم نمک مصرف کند - اجاره قلیون روشن سید خندان - حدود سه میکروپلاستیک در روز وارد بدن خود کرده است.

هر چند - اجاره قلیون روشن سید خندان - در مطالعات دیگر مقادیر مختلفی از میکروپلاستیک ها در نمک دریای پیدا شده که احتمالا به دلیل تفاوت در روش های تهیه آن است. به طور مثال در یک مطالعه تنها میکروفایبرها مورد بررسی قرار - اجاره قلیون روشن سید خندان - گرفته اند در حالیکه در بررسی دیگر تنها میکروپلاستیک‌های بزرگتر از ۲۰۰ میکرومتر مورد توجه بوده‌اند.

به رغم این یافته - اجاره قلیون روشن سید خندان - ها، در بررسی دیگری مشخص شد مقدار بیشتری از میکروپلاستیک های موجود در خوراکی های مصرفی از منابع غذایی غیر از منابع دریایی ناشی می‌شوند. محققان حتی - اجاره قلیون روشن سید خندان - در عسل نیز ذرات میکروپلاستیک را پیدا کرده اند.

به گفته محققان شاید یکی از بزرگترین منابع - اجاره قلیون روشن سید خندان - شناخته شده میکروپلاستیک ها، آب‌های بسته‌بندی شده باشد. محققان در بررسی روی انواع مختلف بطری های آب شیشه ای و پلاستیکی در بیشتر آنها ذرات میکروپلاستیک را پیدا کرده اند.

بطری های آب - اجاره قلیون روشن سید خندان - یک بار مصرف به ازای هر لیتر حاوی دو تا ۴۴ قطعه میکروپلاستیک هستند.

به گزارش ساینس الرت، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد میکروپلاستیک های موجود در مواد غذایی می توانند حتی از گرد و غبار - اجاره قلیون روشن سید خندان - فضاهای سرپوشیده هم ناشی شوند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram