تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون روشن شمیران نو


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12298.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۲

زیاد خوردن سحری منجر به اختلالات گوارشی می شود

دکتر حاجی فرجی گفت: گروهی از مردم در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه و تشنه شوند. درصورتی که این کار اشتباه بوده و ممکن است دچار اختلالات گوارشی شوند.

قُل قُل:دکتر حاجی فرجی گفت: گروهی از مردم در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - و تشنه شوند. درصورتی که این کار اشتباه بوده و - اجاره قلیون روشن شمیران نو - ممکن است دچار اختلالات گوارشی شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ویژه برنامه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - " نجوا " به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با موضوع روزه در این ماه مبارک و - اجاره قلیون روشن شمیران نو - در ارتباط تلفنی با دکتر مجید حاجی فرجی متخصص تغذیه و رژیم درمانی از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.

متخصص تغذیه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - و رژیم درمانی در ابتدای این ویژه برنامه مطرح کرد: در هنگامی که میزان انرژی مصرفی روزه داران در طول روزه داری کاهش می یابد، بدن سعی می کند خود را با - اجاره قلیون روشن شمیران نو - شرایط گرسنگی سازگار کند.

دکتر حاجی فرجی در ادامه این مطلب افزود: در طول روزه داری میزان متابولیسم در بدن افراد کاهش می یابد و بدن روزه داران سرد می شود به همین خاطر روزه داران سعی می کنند از میزان فعالیت های خود در طول روزه داری کم کنند.

متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین با اشاره به دو - اجاره قلیون روشن شمیران نو - دیدگاه اشتباه درباره مصرف سحری در میان مردم تصریح کرد: دسته - اجاره قلیون روشن شمیران نو - ای از مردم به دلایل مختلف در وعده سحری از خواب بیدار نمی شوند و تمایل دارند بیشتر بخوابند تا از این طریق انرژی بیشتری ذخیره کنند.

وی بیان اینکه این تصور کاملاً اشتباه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - است عنوان کرد: وقتی فردی برای وعده سحری بیدار نمی شود مدت طولانی دستگاه گوارش او خالی می ماند و در این مدت فعل و انفعالات زیادی در بدن او ایجاد می شود و فرد دچار - اجاره قلیون روشن شمیران نو - اختلالاتی از جمله بی خوابی، عصبانیت و سوء هاضمه خواهد شد.

دکتر حاجی فرجی در ادامه مطلب بیان داشت: - اجاره قلیون روشن شمیران نو - گروهی دیگر از مردم هم نیز وجود دارند که در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه و تشنه شوند که باید بگوییم این کار - اجاره قلیون روشن شمیران نو - هم اشتباه است چراکه ممکن - اجاره قلیون روشن شمیران نو - است در طول روز دچار اختلالات گوارشی شوند.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین در پایان این ویژه برنامه تاکید کرد: روزه داران محترم حتما باید در وعده های افطار و سحری میوه و سبزیجات تازه مصرف - اجاره قلیون روشن شمیران نو - کنند و میزان کمتری از کربوهیدرات ها و قندهای ساده استفاده کنند تا پس از چند روز روزه داری بدن آنها به خوبی ماه رمضان را پشت سر بگذارد و به روزه گرفتن در این ماه مبارک عادت کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram