تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون یک بار مصرف دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12212.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۹

3 روش غیرمنتظره برای تقویت سلامت روده

تنفس آرام و عمیق از طریق شکم به فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک کمک می کند. زمانی که این اتفاق رخ می دهد، شما از نظر فنی به مرحله استراحت و گوارش وارد می شوید که به بدن در پردازش بهتر غذاها کمک می کند ...

قُل قُل: تنفس آرام و عمیق از طریق شکم به - الو قلیون یک بار مصرف دولت - فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک کمک می کند. - الو قلیون یک بار مصرف دولت - زمانی که این اتفاق رخ می دهد، شما از نظر فنی به مرحله استراحت و گوارش وارد می شوید که به بدن در - الو قلیون یک بار مصرف دولت - پردازش بهتر غذاها کمک می کند ...

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، حفظ سلامت روده یکی از رازهای احساس خوب در طول روز است. پژوهش های علمی همچنان در حال کشف روش - الو قلیون یک بار مصرف دولت - های مختلفی هستند که بدن انسان تحت تاثیر میکروبیوم قرار می گیرد، اما مطالعات جدید اهمیت چند عادت ساده - الو قلیون یک بار مصرف دولت - که می توانند ما را در مسیر درست برای بهبود و حفظ سلامت خود قرار دهند، نمایان کرده اند.

به گزارش "ول اند گود"، سلامت روده و گوارش همواره موضوع مهمی محسوب می شود. سلامت روده نقشی چشمگیر در - الو قلیون یک بار مصرف دولت - سلامت کلی انسان ایفا می کند. پژوهش ها نشان داده اند که سلامت روده می تواند بر هر چیزی، از سطوح اضطراب تا انجام ورزش و حتی افسردگی پس از زایمان موثر باشد. خبر خوب این است که با - الو قلیون یک بار مصرف دولت - مد نظر قرار دادن برخی اقدامات ساده - الو قلیون یک بار مصرف دولت - می توانید به بهبود سلامت خود کمک کنید.

تنفس عمیق را تمرین کنید

تنفس عمیق، به عنوان شکلی از مدیریت استرس، به طور ویژه پیش از وعده های غذایی برای کمک به گوارش اهمیت دارد. تنفس آرام و عمیق از طریق شکم به فعال کردن سیستم عصبی پاراسمپاتیک کمک می کند. زمانی که این اتفاق رخ می دهد، شما از نظر فنی به مرحله استراحت و گوارش وارد می شوید که به بدن - الو قلیون یک بار مصرف دولت - در پردازش بهتر غذاها کمک می کند، در شرایطی که مواد - الو قلیون یک بار مصرف دولت - مغذی بیشتری جذب می شوند و با گاز و نفخ ناشی از - الو قلیون یک بار مصرف دولت - سریع غذا خوردن نیز کمتر مواجه می شوید. مدیریت استرس مولفه ای مهم برای سلامت - الو قلیون یک بار مصرف دولت - روده است.

به طور - الو قلیون یک بار مصرف دولت - منظم غذاهای تخمیر شده مصرف کنید

غذاهای تخمیر شده حاوی باکتری های - الو قلیون یک بار مصرف دولت - خوب هستند - الو قلیون یک بار مصرف دولت - و گوارش سالم را بهبود می بخشند. باکتری های موجود در غذاهایی مانند کیمچی، - الو قلیون یک بار مصرف دولت - تمپه، و کلم ترش یک لایه محافظ درون روده ایجاد می کنند، در شرایطی که سیستم ایمنی ما را نیز تقویت می کنند. در هر وعده غذایی خود می توانید دو یا سه قاشق غذاخوری از غذاهای تخمیر شده مصرف کنید. این کار را می توانید پیش، حین - الو قلیون یک بار مصرف دولت - یا پس از خوردن وعده غذایی انجام دهید. پروبیوتیک ها به همراه باقی غذاهای دیگر گوارش می شوند، از این رو این که چه زمانی آنها را مصرف کنید چندان اهمیتی ندارد.

از فیبر گیاهی بیشتری استفاده کنید

مصرف فیبر گیاهی فراوان برای تغذیه - الو قلیون یک بار مصرف دولت - باکتری های خوب در - الو قلیون یک بار مصرف دولت - روده اهمیت دارد. از این طریق دستگاه گوارش به درستی فعالیت خود را ادامه می دهد، غذاها را پردازش کرده و مواد زائد را دفع می کند. از جمله گزینه هایی که برای تامین فیبر گیاهی می توانید مد نظر قرار دهید می توان به موز، سبزیجات برگدار تیره، کنگر فرنگی و میوه ها اشاره کرد.

دریافت 35 گرم فیبر در روز را هدف قرار دهید. برای این که ایده ای برای شروع داشته باشید می توانید نمونه های زیر را مد نظر قرار دهید:

یک فنجان - الو قلیون یک بار مصرف دولت - کینوآ پخته: 4 گرم

یک فنجان کیل: 5 گرم

یک فنجان عدس یا لوبیا سیاه پخته: 15 گرم

یک کنگر فرنگی پخته: 10 گرم

یک فنجان جوانه های بروکسل: 8 گرم

نصف یک آووکادو: 6 تا 7 گرم

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram