تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان روشن فرجام


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12286.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۴

بلایی که زولبیا و بامیه بر سرتان می آورد

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت گفت: مصرف چای و غذای سرخ کردنی در وعده سحر سبب افزایش تشنگی افراد می‌شود.

قُل قُل:معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت گفت: مصرف چای و غذای سرخ کردنی در وعده سحر سبب افزایش تشنگی افراد می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران - تحویل الو قلیان روشن فرجام - جوان؛ زهرا عبداللهی معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت اظهار کرد: به دلیل آنکه ماه مبارک رمضان همزمان با فصل - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تابستان و گرما همراه - تحویل الو قلیان روشن فرجام - شده است تشنگی در طول روز بیشتر ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: روزه داران برای آنکه از تشنگی در ایام ماه مبارک رمضان در امان باشند، بهتر است در وعده سحر تا - تحویل الو قلیان روشن فرجام - حد امکان از مصرف غذاهای چرب و سرخ کردنی پرهیز کنند.


سبزی و میوه هایی که تشنگی را برطرف - تحویل الو قلیان روشن فرجام - می کنند

عبد‌اللهی با اشاره به اینکه مصرف ادویه ‌جات باعث ایجاد تشنگی در طول روز می‌شود، افزود: روزه‌داران سعی کنند که مصرف سالاد، کاهو، - تحویل الو قلیان روشن فرجام - خیار و گوجه را در وعده‌های افطار و سحر خود بگنجانند.

وی عنوان کرد: مصرف کاهو و خیار کمک بزرگی به تامین آب بدن می‌کند - تحویل الو قلیان روشن فرجام - و همین مسئله باعث رفع تشنگی افراد در طول روز می‌شود.


سحری چای بخورید، - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تشنه می شوید

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت با بیان اینکه مصرف زیاد چای بر خلاف تصور افراد کمک زیادی به رفع تشنگی در طول - تحویل الو قلیان روشن فرجام - روز نمی‌کند، عنوان کرد: مصرف زیاد چای سبب از دست رفتن آب بدن می‌شود به همین دلیل متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که افراد در وعده سحر تنها یک فنجان چای کمرنگ بنوشند.

عبد‌اللهی - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تاکید کرد: برای رفع تشنگی در روزهای ماه رمضان افراد باید از غذاهای کم چرب در وعده‌های افطار و سحر استفاده کنند و تا حد امکان از خوردن چلوکباب یا جوجه کباب بپر‌هیزند.


بهترین ماده غذایی برای افطار کردن

وی با اشاره به اینکه مصرف آش پر چرب و غلیظ سبب بروز بیماری سوء هاضمه می‌شود، ادامه داد: برای اینکه افراد در ایام ماه مبارک رمضان دچار مشکلات گوارشی نشوند باید افطار خود را با یک نوشیدنی گرم مانند آب جوش، شیر، چای کم رنگ باز کنند و از خوردن آش‌ پرچرب و غلیظ بپر‌هیزند.

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به اینکه افراد باید در فاصله افطار تا سحر به اندازه کافی - تحویل الو قلیان روشن فرجام - ما‌یعاتی مانند آب و دوغ بنوشند، تاکید کرد: - تحویل الو قلیان روشن فرجام - روزه داران در ایام ماه مبارک رمضان باید از - تحویل الو قلیان روشن فرجام - خوردن بیش از حد غذا در وعده شام پرهیز کنند تا بتوانند در وعده سحر به مقدار کافی مواد غذایی مصرف کنند.

وی ادامه داد: در ماه رمضان باید تعادل و تنوع مواد غذایی رعایت شود تا همه مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن تامین شود.


زولبیا و بامیه چاقتان می کند

عبداللهی در خصوص مصرف - تحویل الو قلیان روشن فرجام - زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: زولبیا و بامیه از مقدار زیادی شکر و روغن تهیه شده است و این مواد باعث چاقی و اضافه وزن افراد می‌شود.

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت افزود: روغن بکار رفته در تهیه زولبیا و بامیه از اسید چرب ترانس بالایی برخوردار است و همین مواد باعث شیوع چاقی و بسیاری از بیماری ‌های غیر واگیر می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram