تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان فوری درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12088.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۹

مصرف روزانه پرتقال از کاهش بینایی پیشگیری می کند

محققان عنوان می کنند برای پیشگیری از کاهش بینایی در سنین بالا و حفظ سلامت چشم ها، روزانه پرتقال مصرف کنید.

قُل قُل:محققان عنوان می کنند برای پیشگیری از - تحویل الو قلیان فوری درروس - کاهش بینایی در سنین بالا و حفظ سلامت چشم ها، روزانه پرتقال مصرف کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، «دژنراسیون ماکولا» بیماری مرتبط با افزایش سن است که موجب از بین رفتن بینایی در مرکز میدان دید می شود.

نتایج محققان دانشگاه سیدنی استرالیا نشان داد افرادی که حداقل یک وعده در روز پرتقال مصرف می کنند بیش از ۶۰ درصد - تحویل الو قلیان فوری درروس - با کاهش ریسک ابتلا به دژنراسیون ماکولا - تحویل الو قلیان فوری درروس - در سنین بالا روبرو هستند.

این تاثیر پرتقال ناشی از وجود فلاوونوئیدها در این میوه است که به پیشگیری از نابینایی کمک می کند.

فلاوونوئیدها آنتی اکسیدهای قوی ای هستند که در اکثر میوه ها و سبزیجات - تحویل الو قلیان فوری درروس - یافت شده و دارای فواید مهم ضدالتهابی برای سیستم ایمنی هستند.

«بامینی گوپیناث»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «ما متوجه شدیم افرادی - تحویل الو قلیان فوری درروس - که حداقل یک پرتقال در روز مصرف می کنند در مقایسه با افرادی که اصلا پرتقال نمی خورند، کمتر در معرض خطر ابتلا - تحویل الو قلیان فوری درروس - به دژنراسیون ماکولا قرار دارند.»

وی در ادامه می افزاید: «حتی به نظر می رسد مصرف یک بار پرتقال در هفته هم دارای فواید قابل - تحویل الو قلیان فوری درروس - توجهی است.»

در این مطالعه، تیم تحقیق با بیش از ۲۰۰۰ فرد بالا ۵۰ سال گفتگو کرده و در طول یک دوره ۱۵ ساله، - تحویل الو قلیان فوری درروس - وضعیت شان - تحویل الو قلیان فوری درروس - را تحت نظر داشت.

به گفته گوپیناث، در مطالعات قبلی عمدتا محققان بر تاثیرات مواد مغذی - تحویل الو قلیان فوری درروس - نظیر ویتامین های C، E و A بر چشم ها تمرکز کرده بودند.

در این مطالعه، محققان - تحویل الو قلیان فوری درروس - به بررسی سایر مواد خوراکی حاوی فلاوونوئیدها - تحویل الو قلیان فوری درروس - نظیر سیب و چای نیز پرداختند. - تحویل الو قلیان فوری درروس - اما به وجود هیچ رابطه ای بین سایر منابع و حفاظت از چشم ها در مقابل بیماری پی نبردند.

سن قوی ترین فاکتور پرخطر بروز بیماری دژنراسیون ماکولا است و عمدتا این بیماری بعد از سن ۵۰ سالگی اتفاق می افتد. درحال حاضر هیچ درمانی برای این بیماری وجود ندارد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram