تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان فوری فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12272.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰

سرطان‌های که باید در آشپزخانه‌ها پیدا کرد

لازم است برای سرخ و برشته کردن انواع غذا صرفاً از روغن‌های مخصوص سرخ کردن که در مقابل دمای بالا دارای پایداری بیشتری هستند استفاده شود هرچند استفاده مکرر از این نوع روغن به صورتیکه باعث تغییر در رنگ آن شود، مجاز نیست.

قُل قُل:لازم است برای سرخ و برشته کردن انواع غذا صرفاً از روغن‌های مخصوص سرخ - تحویل الو قلیان فوری فرجام - کردن که در مقابل دمای بالا دارای پایداری بیشتری هستند استفاده شود هرچند استفاده مکرر از این نوع روغن به صورتیکه باعث تغییر در - تحویل الو قلیان فوری فرجام - رنگ آن شود، مجاز نیست.


به گزارش سلامت - تحویل الو قلیان فوری فرجام - نیوز به نقل از تسنیم، حسین زارع بیدکی - کارشناس کنترل کیفیت مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار داشت: استفاده از روغن - تحویل الو قلیان فوری فرجام - مایع معمولی برای سرخ کردن مواد غذایی در آشپزخانه‌ها نقش بسیار مهمی در بروز بیماری سرطان میان مردم دارد.

زارع بیدکی افزود: روغن‌های نباتی حاصل از روغن کشی از دانه‌های گیاهی در 2 نوع معمولی و مخصوص سرخ کردن تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شود.

وی اضافه - تحویل الو قلیان فوری فرجام - کرد: نوع معمولی ساختمان مولکولی بسیار ناپایداری - تحویل الو قلیان فوری فرجام - در مقابل دمای سرخ شدن که 350 درجه سانتیگراد است، دارد.

این کارشناس مواد غذایی تصریح کرد: به عبارتی در این دما ساختمان مولکولی این نوع روغن آسیب دیده و شروع به تولید ترکیب - تحویل الو قلیان فوری فرجام - شیمیایی بسیار سرطان زا به نام « پراکسید» می‌کند، لذا این نوع روغن صرفاً برای استفاده در سالاد، پخت و پز و غذاهایی که معمولا نیاز به سرخ کردن در حرارت زیاد ندارند، مناسب - تحویل الو قلیان فوری فرجام - است.

به گزارش سازمان غذا و دارو - زارع بیدکی افزود: لازم است برای سرخ و - تحویل الو قلیان فوری فرجام - برشته کردن انواع غذا صرفاً از روغن‌های مخصوص سرخ کردن که در مقابل دمای بالا دارای پایداری بیشتری هستند استفاده شود هرچند استفاده مکرر از این نوع روغن به صورتیکه باعث تغییر در رنگ آن شود، مجاز نیست.

کارشناس کنترل کیفیت مواد غذایی - تحویل الو قلیان فوری فرجام - دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار کرد: روغن‌های خوراکی با منشا حیوانی در مقابل دمای سرخ شدن بسیار مقاوم بوده و آسیب کمتری می‌بینند ولی به علت نقطه ذوب بالاتر همچنین داشتن مقادیر نسبتاً زیاد کلسترول تمایل زیادی به رسوب کردن در عروق خونی دارد و - تحویل الو قلیان فوری فرجام - عامل بیماری تصلب شرایین است.

زارع بیدکی خاطرنشان کرد: لازم است افراد کم تحرک همچنین کسانی که دارای اضافه وزن هستند برای - تحویل الو قلیان فوری فرجام - پیشگیری از بیماریهای قلب و عروق(سکته‌های قلبی و مغزی) نسبت به کاهش مصرف این نوع روغن - تحویل الو قلیان فوری فرجام - اقدام کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram