تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان ذغال روشن اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12021.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۰

چگونه وزن خود را سریع و سالم افزایش دهیم؟

کمبود وزن با شاخص توده بدنی زیر 18.5 تعریف می شود. این کمترین میزان ارزیابی شده مورد نیاز برای حفظ سلامت مطلوب انسان است.

قُل قُل: کمبود وزن با شاخص توده بدنی زیر 18.5 تعریف می شود. این کمترین میزان ارزیابی شده مورد نیاز برای حفظ سلامت مطلوب انسان است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصرایران، افراد بسیاری در جهان - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - با مشکل اضافه وزن یا چاقی مواجه هستند. با این وجود، افراد بسیاری نیز از لاغری بیش از حد رنج می برند.

به گزارش "اتوریتی نیوتریشن"، کمبود وزن می تواند به اندازه اضافه وزن سلامت انسان را در معرض خطر قرار دهد.

افزون بر این، افراد بسیاری نیز که از نظر بالینی با کمبود وزن مواجه نیستند قصد دارند - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - تا به حجم عضلانی خود اضافه کنند. چه - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - از نظر بالینی کمبود وزن داشته باشید یا تنها - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - در تلاش برای افزایش وزن عضلانی خود باشید، اصول - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - اصلی تقریبا مشابه هستند.

کمبود وزن به چه معناست؟

کمبود وزن با شاخص توده بدنی زیر 18.5 تعریف می شود. این کمترین میزان ارزیابی شده مورد نیاز برای حفظ سلامت مطلوب انسان است.

در مقابل، شاخص توده - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - بدنی بیش از 25 به عنوان اضافه وزن و بیش از 30 به عنوان چاقی در نظر گرفته می شود.

اما باید به این نکته توجه داشت که شاخص توده بدنی نمی تواند معیار - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - دقیقی باشد زیرا تنها قد و وزن را مد نظر قرار داده و توده عضلانی را شامل نمی شود.

برخی افراد به طور طبیعی بسیار لاغر هستند، اما افرادی سالم محسوب می شوند. کمبود وزن بر اساس این مقیاس لزوما به معنای آن نیست که با یک مشکل سلامت مواجه هستید.

کمبود وزن در میان دختران و زنان در مقایسه با مردان دو تا سه برابر شایع‌تر است.

پیامدهای سلامت کمبود وزن بدن چه چیزهای هستند؟

در حال حاضر، چاقی یکی از بزرگترین مشکلات سلامت در جهان - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - است. با این وجود، کمبود وزن ممکن است به همان اندازه نیز برای سلامت شما مضر باشد. بنابر نتایج یک مطالعه، کمبود وزن بدن با افزایش خطر مرگ زودرس در - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - مردان به میزان 140 درصد و 100 درصد برای زنان مرتبط بوده است.

در مقام مقایسه، چاقی با 50 درصد خطر بیشتر مرگ زودرس مرتبط بود که نشان می دهد کمبود وزن بدن ممکن است حتی برای سلامت انسان خطرناک‌تر باشد.

مطالعه ای - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - دیگر نیز افزایش خطر مرگ زودرس در مردان دارای کمبود وزن - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - و نه زنان را نشان داد که می توان نتیجه گیری کرد کمبود وزن بدن ممکن است برای مردان خطرناک‌تر باشد.

کمبود وزن می تواند عملکرد سیستم ایمنی بدن انسان را مختل کند، خطر عفونت ها را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - افزایش دهد، به پوکی استخوان و شکستگی منجر شود و مشکلات باروری را موجب شود.

افزون بر این، - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - افرادی که کمبود وزن دارند احتمال بیشتری دارد به سارکوپنی (تحلیل عضلانی مرتبط با افزایش سن) مبتلا شوند و ممکن است در معرض - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - خطر بیشتری برای ابتلا به زوال عقل قرار داشته باشند.

موارد مختلفی می توانند موجب کمبود وزن بدن شوند

شرایط پزشکی مختلفی وجود دارند که می توانند موجب کمبود وزن ناسالم شوند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اختلالات غذا خوردن: این شامل بی اشتهایی عصبی، یک اختلال - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - روانی جدی می شود.

مشکلات تیروئید: پرکاری تیروئید می تواند سوخت و ساز را افزایش داده و موجب کاهش وزن ناسالم شود.

بیماری سلیاک: شدیدترین نوع عدم - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - تحمل گلوتن است. بیشتر افراد مبتلا به این بیماری از این - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - شرایط آگاه نیستند.

دیابت: دیابت کنترل نشده (عمدتا نوع 1) می تواند به کاهش وزن شدید منجر شود.

سرطان: تومورهای سرطانی اغلب مقدار زیادی - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - کالری مصرف می کنند و می توانند موجب کاهش وزن چشمگیر شوند.

عفونت ها: برخی عفونت ها می توانند کاهش وزن شدید را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - موجب شوند که از آن جمله می توان به انگل ها، سل، و اچ‌آی‌وی/ایدز اشاره کرد.

اگر با کمبود وزن مواجه هستید مراجعه به پزشک و بررسی دقیق شرایط ایده خوبی محسوب می شود. این اقدام به ویژه اگر اخیرا وزن زیادی از دست داده اید باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد.

چگونه به روشی سالم وزن خود را افزایش دهیم؟

اگر قصد افزایش وزن خود را دارید، باید - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به روشی سالم این کار را انجام دهید. مصرف نوشابه های گازدار و شیرینی ها - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - ممکن است - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به افزایش وزن کمک کند، اما به طور همزمان می تواند اثر منفی - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - بر سلامت شما داشته باشد.

اگر کمبود وزن دارید باید میزان متعادل از حجم عضلانی و چربی زیرپوستی را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به جای مقدار زیادی چربی ناسالم شکمی کسب کنید.

افراد بسیاری با وزن عادی نیز به دیابت نوع 2، بیماری قلبی و دیگر مشکلات سلامت اغلب مرتبط با چاقی مبتلا می شوند. از این رو، مصرف غذاهای سالم و دنبال کردن یک سبک زندگی سالم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کالری بیشتری نسبت به آنچه بدن شما می سوزاند مصرف کنید

مهمترین اقدامی که می توانید برای افزایش وزن انجام دهید ایجاد مازاد کالری است، - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به این معنی - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - که کالری - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - مصرفی شما باید بیشتر از نیاز بدن باشد.

اگر قصد دارید به آرامی و به طور پیوسته وزن اضافه کنید، دریافت 300 تا 500 کالری بیشتر نسبت به آنچه در روز می سوزانید را هدف گذاری کنید.

اگر قصد دارید سریع وزن اضافه کنید، دریافت 700 تا 1000 کالری بیشتر نسبت به آنچه در روز می سوزانید را هدف گذاری کنید.

به میزان زیاد پروتئین مصرف - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - کنید

پروتئین ماده مغذی کلیدی برای - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - افزایش وزن - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - سالم است.

عضلات از پروتئین ساخته شده - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - اند و بدون آن بیشتر کالری های اضافه ممکن است در نهایت به صورت چربی در بدن ذخیره شوند.

مطالعات نشان داده اند که طی دوره های تغذیه - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - بیش از - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - حد، یک رژیم غذایی سرشار از پروتئین به تبدیل بسیاری از کالری های اضافه به عضله کمک می کند.

با این وجود، به خاطر داشته باشید که پروتئین همانند یک شمشیر دو لبه عمل - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - می کند. پروتئین به احساس سیری سریع‌تر و برای مدت زمان طولانی‌تر کمک - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - می کند که ممکن است گرسنگی - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - و اشتها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و دریافت کالری به میزان کافی را دشوار سازد.

اگر در تلاش برای افزایش وزن خود - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - هستید، - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - مصرف 0.7 تا 1 گرم پروتئین به ازای هر پوند از وزن بدن خود - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - (1.5 تا 2.2 گرم به ازای هر کیلوگرم) را هدف گذاری کنید.

از مواد غذایی سرشار از پروتئین می توان به گوشت قرمز، ماهی، تخم مرغ، محصولات لبنی، حبوبات، و مغزهای خوراکی اشاره کرد. اگر با دریافت پروتئین کافی از رژیم غذایی خود مشکل دارید، مکمل های پروتئین مانند پروتئین آب پنیر نیز می - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - توانند مفید باشند.

مصرف کربوهیدارت ها و چربی را افزایش - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - دهید

افرادی بسیاری زمانی که در تلاش برای کاهش وزن خود هستند مصرف کربوهیدارت - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - ها و چربی را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - محدود می کنند. اما زمانی که قصد دارید وزن خود را افزایش دهید این ایده - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - خوبی نیست زیرا دریافت کالری به میزان کافی را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - دشوار می سازد.

اگر افزایش وزن اولویت اصلی شما محسوب می شود، افزایش مصرف کربوهیدارت - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - ها و چربی را مد نظر قرار دهید. در هر وعده غذایی خود مقدار زیادی پروتئین، کربوهیدارت و چربی مصرف کنید.

همچنین، روزه‌داری متناوب نیز ایده بدی است. این روش برای کاهش - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - وزن و بهبود سلامت مفید است، اما مصرف کالری کافی برای افزایش - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - وزن را دشوار می سازد.

حداقل روزانه سه وعده غذایی مصرف کنید و هر زمان که نیاز است میان وعده های پر انرژی را به آنها اضافه کنید.

غذاهای سرشار از انرژی مصرف کنید و از - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - سس ها، ادویه ها و چاشنی ها استفاده کنید

بار دیگر، مصرف غذاهای کامل از اهمیت ویژه برخوردار است، اما مشکل این است که این غذاها به طور معمول احاس سیری را - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - بیشتر از غذاهای کم ارزش و فرآوری شده در انسان ایجاد می کنند و دریافت کالری به میزان کافی را دشوار می سازند.

از ادویه ها، سس ها و چاشنی ها به میزان زیاد استفاده کنید - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - زیرا هرچه غذا خوشمزه‌تر باشد خوردن مقدار زیادی از آن راحت‌تر می - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - شود.

همچنین، مصرف غذاهای سرشار از انرژی را تا - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - حد امکان مد نظر قرار دهید. این غذاها حاوی کالری فراوان هستند که می تواند به روند افزایش وزن شما کمک کند.

از جمله مواد - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - غذایی پر انرژی می توان - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به موارد زیر اشاره کرد:

مغزهای خوراکی: بادام، گردو، ماکادمیا، - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - بادام زمینی و غیره

میوه خشک: کشمش، خرما، آلو و غیره

لبنیات پر چرب: شیر کامل، ماست پر چرب، پنیر، خامه

چربی ها و روغن ها: روغن زیتون فوق بکر - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - و روغن آووکادو

غلات: - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - غلات کامل مانند جو دوسر و برنج قهوه ای

گوشت: مرغ، گاو، گوسفند و غیره

غده های زیرزمینی: سیب زمینی، سیب زمینی شیرین، یام

شکلات تلخ، آووکادو، کره بادام زمینی، شیر نارگیل، گرانولا، انرژی بارها

بسیاری از این غذاها به خوبی احساس سیری - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - را در انسان ایجاد می کنند و گاهی اوقات حتی اگر سیر شده باشید ممکن است مجبور باشید به غذا خوردن ادامه دهید.

اگر افزایش وزن اولویت اصلی شما محسوب می شود پرهیز از مصرف سبزیجات - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - به میزان زیاد ایده خوبی است. از این طریق فضای بیشتری برای - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - غذاهای پر انرژی باقی می ماند.

مصرف میوه کامل نیز خوب است، اما میوه هایی که به جویدن زیاد نیاز ندارند مانند موز را انتخاب کنید.

با وزنه کار کنید و قدرت خود را افزایش دهید

برای حصول اطمینان از این که کالری های اضافه روانه عضلات می شوند و به صورت چربی ذخیره نمی شوند، - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - کار با وزنه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دو تا چهار بار در هفته به باشگاه رفته و تمرینات قدرتی انجام دهید. با گذشت زمان وزن و حجم تمرینات خود را افزایش دهید.

اگر با مشکلات اسکلتی یا هر موضوع سلامت دیگر مواجه هستید، پیش از آغاز این تمرینات - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - با پزشک خود مشورت کنید. اگر از تناسب اندام خوبی برخوردار نیستید یا تاکنون تمرینات قدرتی انجام نداده اید مشاوره با یک مربی حرفه ای می تواند به آغازی بدون مشکل کمک کند.

تمرکز خود را بر تمرینات قدرتی و کار با وزنه گذاشته و بهتر است کمتر تمرینات هوازی انجام دهید. مقداری تمرینات هوازی برای بهبود تناسب اندام و سلامت خوب است، اما میزان بیش از اندازه آن کالری سوزی بیشتر نسبت به میزان کالری دریافتی را به همراه دارد.

10 نکته دیگر برای افزایش وزن

ترکیب افزایش مصرف کالری با تمرینات قدرتی دو عامل کلیدی برای افزایش وزن است. از دیگر نکاتی که می توانید مد نظر قرار دهید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیش از وعده های غذایی آب ننوشید. این کار می تواند موجب پر شدن معده شما شده و مصرف کالری به میزان - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - کافی را دشوار سازد.

بیشتر از حد - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - معمول غذا بخورید. هر زمان که می توانید، به عنوان مثال پیش از خواب، یک وعده غذایی یا میان وعده اضافه را مصرف کنید.

شیر بنوشید. نوشیدن شیر کامل روشی ساده برای دریافت پروتئین و کالری بیشتر است.

مصرف شیک های افزایش وزن را مد نظر قرار دهید. این شیک ها سرشار از پروتئین، کربوهیدارت و کالری هستند.

از بشقابی بزرگ‌تر استفاده کنید. اگر در تلاش برای افزایش کالری های مصرفی خود هستید، این کار را انجام دهید زیرا بشقاب های کوچک‌تر به صورت خودکار موجب می شوند تا کمتر غذا بخورید.

به قهوه خود خامه اضافه کنید. این روشی ساده برای افزایش کالری های مصرفی است.

کراتین مصرف کنید. کراتین مکملی خوب برای عضله سازی است و می تواند به افزایش وزن عضلانی شما کمک کند.

خواب کافی داشته باشید. - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - خواب کافی و با کیفیت بالا از اهمیت بسیاری برای - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - رشد عضلانی برخوردار است.

پروتئین را ابتدا و سبزیجات را در انتها مصرف - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - کنید. اگر ترکیبی از غذاها را در بشقاب خود دارید، ابتدا مواد غذایی سرشار از پروتئین و کالری را مصرف کنید. - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - سبزیجات را در - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - انتها مصرف کنید.

سیگار نکشید. افراد سیگاری به طور معمول لاغرتر از افراد غیر سیگاری هستند و ترک سیگار می تواند به افزایش وزن کمک کند.

افزایش وزن می تواند دشوار باشد و ثبات عاملی کلیدی است

افزایش وزن برای برخی افراد می تواند به واقع دشوار باشد زیرا بدن دارای معیارهای وزنی است که در آن احساس راحتی می کند.

چه در تلاش برای کاهش یا افزایش وزن خود باشید، بدن با تنظیم سطوح گرسنگی و نرخ سوخت و ساز در برابر این شرایط مقاومت می کند.

زمانی که کالری بیشتری مصرف کرده - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - و وزن اضافه می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که بدن با کاهش اشتها و تقویت سوخت و ساز به این شرایط واکنش نشان دهد.

این شرایط عمدتا توسط مغز و - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - هورمون - تحویل قلیان ذغال روشن اوین - های تنظیم کننده وزن مانند لپتین شکل می گیرد.

از این رو، نباید انتظار دنبال کردن روندی ساده را برای افزایش وزن خود داشته باشید. در برخی موارد ممکن است به رغم احساس سیری مجبور باشید به غذا خوردن ادامه دهید.

تغییر در وزن همانند یک دو ماراتن و نه یک مسابقه دو سرعت است. این روند می تواند زمانبر باشد و شما باید ثبات خود را برای دستیابی به هدف حفظ کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram