تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان ذغال روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12309.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۷

توصیه کارشناسان به مصرف روزانه تخم‌مرغ

متخصصان مدعی شدند مصرف روزانه یک عدد تخم مرغ می‌تواند فرد را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز کند.

قُل قُل:متخصصان مدعی شدند مصرف - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - روزانه یک عدد تخم مرغ می‌تواند فرد - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - را از مراجعه به - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - پزشک بی‌نیاز کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، برای سال‌ها کارشناسان سلامت هشدار داده‌اند که مصرف تخم‌مرغ سطح کلسترول بد خون را افزایش می دهد. هرچند گروهی ازمحققان به تازگی اظهار کرده‌اند که مصرف روزانه یک عدد تخم مرغ خطر ابتلا به بیماری قلبی و سکته مغزی را کاهش می دهد.

محققان ادعا - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - کرده‌اند افراد بزرگسال در چین که هر روز یک عدد تخم مرغ مصرف کرده‌اند کمتر در معرض - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - ابتلا به بیماری قلبی- عروقی بوده‌اند.

محققان با مطالعه روی 500 هزار فرد 30 تا 79 ساله در مدت 9 سال نتیجه گرفتند مصرف روزانه تخم مرغ با کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی – عروقی مرتبط است. همچنین خطر سکته مغزی هموراژیک در میان مصرف‌کنندگان تخم مرغ 26 درصد کمتر بوده است. علاوه بر این مصرف روزانه تخم مرغ خطر مرگ بر اثر بیماری‌های قلبی – عروقی را 18 درصد کاهش می دهد.

طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت (WHO) حدود 17.7 میلیون نفر هر ساله به دلیل بیماری‌های قلبی- عروقی فوت می کنند که تقریبا یک سوم - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - تمامی مرگ‌ و میرها در سراسر جهان را شامل می شود. همچنین 80 درصد مرگ و میرهای - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - ناشی از بیماری‌های قلبی - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - و عروقی بر اثر حمله قلبی و سکته مغزی است.

به گزارش ژاپن تودی، استعمال سیگار، ورزش نکردن و رژیم غذایی ناسالم سرشار از نمک - تحویل قلیان ذغال روشن سراج - و خودداری از مصرف میوه و سبزیجات تازه این خطر را افزایش می دهد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram