تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان روشن سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12215.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۳

چگونه می شود احساس سیری را بدون بیشتر خوردن بالا برد؟

در این که گرسنگی ناخوشایند است شکی نیست؛ در واقع خیلی بد است که در نا مناسب ترین زمان ها شکم برای جلب توجه شما شروع به سرو صدا کند. بهترین حسی که بعد از یک وعده غذایی می توانیم داشته باشیم احساس رضایت و سیری است.

قُل قُل: در - تحویل قلیان روشن سید خندان - این که گرسنگی ناخوشایند است شکی نیست؛ در واقع خیلی بد است - تحویل قلیان روشن سید خندان - که در نا مناسب ترین زمان ها شکم برای جلب توجه شما شروع به سرو صدا کند. بهترین حسی که بعد از یک وعده غذایی می توانیم داشته باشیم احساس رضایت و سیری است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، وقتی رژیم لاغری می گیرید و - تحویل قلیان روشن سید خندان - مواظب کالری دریافتی خود هستید بدون شک روزهایی پیش می آید که احساس گرسنگی سمجی دارید و اصلا آرام نمی شود حتی وقتی بیش - تحویل قلیان روشن سید خندان - از کالری گفته شده در برنامه تان غذا می خورید.

این حالت می تواند ناتوان کننده باشد و باعث تسلیم فرد شود. اگر سالم غذا خوردن به معنای محروم کردن خود است پس بهتر است فراموشش کنیم! اما بیایید زود قضاوت - تحویل قلیان روشن سید خندان - نکنیم، شاید در این میان چیزی را جا انداخته - تحویل قلیان روشن سید خندان - ایم، همینطور هم هست! راه هایی وجود دارد که می توانید برای مدتی طولانی احساس سیری کنید.


هرچقدر احساس رضایت بیشتر - تحویل قلیان روشن سید خندان - باشد احتمال غذا خوردن بعد از آن وعده نیز - تحویل قلیان روشن سید خندان - کمتر می شود. اما چگونه می شود احساس سیری را بدون بیشتر خوردن بالا برد؟
غذاهای با تراکم کم را بیشتر بخورید

تراکم کالری یک - تحویل قلیان روشن سید خندان - عامل کلیدی در احساس سیری بدون بیشتر غذا خوردن است

تراکم کالری به میزان کالری در هر گرم غذا گفته می شود. غذاهایی که تراکم کالری بالایی دارند مقدار کالری در گرمشان بالا - تحویل قلیان روشن سید خندان - است و غذاهایی که تراکم کالری پایینی دارند - تحویل قلیان روشن سید خندان - میزان کالری در گرمشان پایین است.

تراکم کالری یک عامل کلیدی در احساس سیری بدون بیشتر غذا خوردن است. وقتی مقدار زیادی از غذاهای با تراکم کالری بالا می خورید، برای پر کردن معده مقدار زیادی کالری دریافت می کنید.

اگر روی غذاهایی که تراکم کالری پایین دارند - تحویل قلیان روشن سید خندان - تمرکز کنید، می توانید با مصرف کالری کمتری احساس سیری کنید چون چنین غذاهایی مقدار زیادی آب دارند، که به غذا وزن و حجم می بخشد اما کالری نه! تنها نوشیدن یک لیوان آب در کنار وعده به همین اندازه باعث رضایت نمی شود.

تحقیقات - تحویل قلیان روشن سید خندان - نشان داده برای کاهش گرسنگی و تقویت سیری، آب باید در غذا باشد. چرا؟ چون مکانیزم مغز برای کنترل گرسنگی و تشنگی جدا از هم است. اگر غذایی که می خورید حاوی آب باشد، وقتی غذا در - تحویل قلیان روشن سید خندان - حال هضم شدن است برای مدت بیشتری در معده می ماند.

فراتر از این، خوردن غذا به جای آب تاثیر روانی نیز دارد. - تحویل قلیان روشن سید خندان - وقتی غذا می خوری، حتی غذاهایی که سرشار از آب هستند، احساس رضایت بیشتری می کنید چون غذای بیشتری - تحویل قلیان روشن سید خندان - وارد دهانتان می شود و خوردن آن مدت زمان بیشتری طول می کشد.

در ادامه غذاهای سرشار از آب را به شما معرفی می کنیم که بعضی از آنها تا 90 درصد حاوی آب هستند، این غذاها می توانند در کنترل برنامه غذایی تاثیر بالایی داشته باشند.

سوپ - تحویل قلیان روشن سید خندان - هایی که با آب مرغ درست شده اند بیشتر بخورید: مانند نودل مرغ یا سبزیجات، مواظب باشید که سوپتان در هر فنجان بیش از 200 کالری نباشد.
سبزیجات برگدار بخورید: مانند کاهو، اسفناج، سالاد سبزیجات با سس بدون چرب.
بیشتر میوه بخورید: مانند سیب، طالبی، - تحویل قلیان روشن سید خندان - گریپ فروت، پرتقال، هلو، توت فرنگی و هندوانه.

نکته: وعده خود را با یک کاسه کوچک سوپ با آب مرغ یا سالاد سبزیجات آغاز کنید تا با مقدار کمی کالری خود را تا حدودی سیر کنید.


خود را با فیبر سیر کنید

فیبر درجه سیری تان را بالا می - تحویل قلیان روشن سید خندان - برد

فیبر در هر گرم 1.5 - تحویل قلیان روشن سید خندان - تا 2.5 کالری دارد، در حالی که دیگر کربوهیدرات ها 4 کالری در هر گرم دارند. همچنین غذاهای - تحویل قلیان روشن سید خندان - سرشار از فیبر مجبورتان می کنند بیشتر بجوید و سرعت عبور غذا از مسیر دستگاه گوارش را کند می کند.

فیبر موجود در کربوهیدرات ها از بالا رفتن ناگهانی قند خون که باعث ایجاد - تحویل قلیان روشن سید خندان - هوس های غذایی و انتخاب های ضعیف غذا می شود جلوگیری می کند. آنها حتی هورمون سیری در مغز را تحریک می کنند.
بیشتر فیبر - تحویل قلیان روشن سید خندان - بخورید: از غلات کامل، میوه ها و سبزیجات با پوست، لوبیا ها، عدس و حبوبات فیبر بگیرید. روزانه 25 تا 35 گرم فیبر بگیرید تا کمکتان کند کمتر کالری دریافت کنید و درجه سیری تان را بالا ببرد.

نکته: از کربوهیدرات های تصفیه شده پرهیز کنید ( مانند نان سفید، برنج سفید، ماکارونی و شکر سفید ) وقتی تنها کربوهیدرات سفید و تصفیه شده می خورید، سیری دوامی نخواهد داشت چون بالا و پایین رفتن - تحویل قلیان روشن سید خندان - قند خون تنها چند ساعت بعد دوباره گرسنگی را تحریک می کند.

پروتئین مصرف کنید

پروتئین می تواند بیشتر از کربوهیدرات ها و حتی چربی سیری را طولانی کند.

تحقیقات نشان داده پروتئین می تواند بیشتر از کربوهیدرات ها و حتی چربی سیری را طولانی کند. استفاده مقداری پروتئین در کنار وعده های اصلی و میان وعده - تحویل قلیان روشن سید خندان - ها کمک می کند برای مدت بیشتری احساس سیری کنید.

مصرف پروتئین به اندازه نیاز بدن مهم است، اما خوردن پروتئین بیش - تحویل قلیان روشن سید خندان - از نیاز بدن باعث افزایش متابولیزم نمی شود.
پروتئین - تحویل قلیان روشن سید خندان - بدون چربی بیشتر بخورید: از گوشتها، مرغ، غذای دریایی، لبنیات کم چرب، حبوبات، عدس و محصولات سویا می توانید پروتئین بگیرید.

نکته: برای پختن گوشت از روش های کم چرب استفاده کنید مانند گریل کردن - تحویل قلیان روشن سید خندان - یا - تحویل قلیان روشن سید خندان - کباب کردن.


چربی به اندازه کافی

حذف چربی تراکم - تحویل قلیان روشن سید خندان - کالری را از یک غذا کم می کند. اما کم کردن بیش از حد روغن باعث می شود از طعم و رنگ غذا لذت - تحویل قلیان روشن سید خندان - نبرید و در مجموع آن وعده راضی کننده نباشد. بعلاوه چربی - تحویل قلیان روشن سید خندان - سالم برای - تحویل قلیان روشن سید خندان - سلامت بدن ضروری است.

به اندازه کافی چربی بخورید: اگر برنامه ریزی کنید می توانید هم طعم غذا را حفظ کنید و هم بیش - تحویل قلیان روشن سید خندان - از حد کالری مصرف نکنید. سعی کنید از روغن های سالم در پخت و پز استفاده کنید.

نکته: جایی که به چربی احتیاج ندارید - تحویل قلیان روشن سید خندان - آن را حذف کنید. - تحویل قلیان روشن سید خندان - از غذاهای کم چرب به جای پرچرب - تحویل قلیان روشن سید خندان - استفاده کنید. لبنیات کم چرب، سس سالاد کم چرب، مایونز کم چرب. همچنین باید چربی های اشباع و چربی های ترانس را نیز محدود کنید.


آجیل ها

آجیل ها نشان داده اند که تاثیر بسیار مثبتی روی سیری دارند.

آجیل ها نشان داده اند که تاثیر بسیار - تحویل قلیان روشن سید خندان - مثبتی روی سیری دارند چون حاوی پروتئین و فیبر هستند.

یک مشت از این آجیل های سرشار از مواد مغذی می تواند تا وعده ی بعدی سیر نگهتان - تحویل قلیان روشن سید خندان - دارد. البته اندازه ی مصرف آنها بسیار مهم است چون آجیل ها و دانه ها از مواد غذایی هستند که تراکم کالری بالایی دارند.

آجیل - تحویل قلیان روشن سید خندان - هایی نظیر بادام زمینی، بادام، گردو، کاشو و دیگر آجیل ها را استفاده کنید. حتی دانه ها نیز انتخاب های خوبی هستند.

نکته: مواظب مقدار مصرفتان باشید. یک وعده از آجیل یا دانه ها معادل یک توپ گلف است.


بنوشید

نوشیدن آب می تواند به برنامه کنترل وزن تان کمک کند، مخصوصا اگر می خواهید جایگزینی برای نوشیدنی های پرکالری نظیر نوشابه، آب میوه و نسکافه های - تحویل قلیان روشن سید خندان - شیرین شده استفاده کنید. آب سالم و بی کالری - تحویل قلیان روشن سید خندان - است.

برای بعضی نوشیدن آب در طول روز باعث می شود به طرف پرخوری از سر خستگی یا بی - تحویل قلیان روشن سید خندان - حوصلگی نروند.
در طول روز - تحویل قلیان روشن سید خندان - بیشتر آب بخورید، سعی کنید 8 لیوان در روز آب بنوشید، نوشیدنی های بدون کالری نظیر چای و قهوه نیز می تواند کمکتان کند اما - تحویل قلیان روشن سید خندان - فراموش نکنید اعتدال را در استفاده از آنها رعایت کنید.

نکته: کالری خود را ننوشید، کالری نوشیدنی ها بسیار سریع اضافه - تحویل قلیان روشن سید خندان - می شوند و روی وزنتان تاثیر می گذارند. بسیاری از مردم به مقدار - تحویل قلیان روشن سید خندان - کالری که می نوشند اهمیت نمی دهند، و همین می تواند به روند کاهش وزنشان آسیب برساند. مقدار کالری دریافتی از نوشیدنی ها را روزانه به 200 کالری کاهش دهید، و فراموش نکنید این مقدار را در برنامه خود به حساب بیاورید.


عملی اش کنید

حالا شما می دانید کدام غذاها قدرت ماندگاری دارند، بسیار مهم است که این غذاهای راضی کننده را در طول روز و بین وعده ها و میان وعده ها پخش کنید، با این کار از مزایای آنها در کل روز بهره مند خواهید شد.
هر بار که غذا را به دهان می ببرید آرام و خوب بجویدش، تحقیقات نشان داده حدود 20 دقیقه طول می کشد تا مغز پیغام سیری را دریافت کند، پس هنگام غذا خوردن عجله نکنید و خوب از غذای خود لذت ببرید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram