تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون فوری شمیران نو


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12351.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶

آغاز پایش سبد غذایی خانوارهای ایرانی / کاهش ۳ درصدی شکر در شیرکاکائو

رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور ضمن تشریح برنامه‌های غذایی این مرکز در سال جاری، گفت: بررسی سبد غذایی خانوارهای ایرانی در سال ۹۷ آغاز شده و در سراسر کشور انجام می‌شود.

قُل قُل:رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور ضمن تشریح برنامه‌های غذایی این مرکز در سال جاری، گفت: بررسی سبد غذایی خانوارهای ایرانی در سال ۹۷ آغاز شده و - تحویل قلیون فوری شمیران نو - در سراسر کشور انجام می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر هدایت حسینی درباره مهم‌ترین اقدامات انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای کشور در راستای ارتقاء سلامت غذایی در کشور و کاهش عوامل - تحویل قلیون فوری شمیران نو - خطر، گفت: انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های وزارت بهداشت در حوزه سلامت غذا، به‌طور بسیار جدی در چند سال اخیر ورود پیدا کرده و در حال حاضر حدود شش برنامه ملی را در - تحویل قلیون فوری شمیران نو - حوزه سلامت غذا تدوین کرده است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در سال جدید بحث پایش عوامل خطر تغذیه‌ای در مواد غذایی صنعتی و صنفی است. بر این اساس در برنامه پایش عوامل خطر تغذیه‌ای، پنج ریسک فاکتور و عامل خطر شامل نمک، شکر، چربی و اسیدهای چرب - تحویل قلیون فوری شمیران نو - ترانس و - تحویل قلیون فوری شمیران نو - اشباع را در مواد غذایی صنعتی و صنفی در سراسر کشور مورد ارزیابی قرار داده و این اطلاعات را به سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت ارسال می‌کنیم تا در سیاست‌گذاری‌ها مورد استفاده قرار - تحویل قلیون فوری شمیران نو - گیرد.


کاهش ۳ درصدی شکر در شیرهای طعم‌دار و شیرکاکائو

حسینی با بیان اینکه در حال حاضر برخی از استانداردهای مواد غذایی در حال تغییر است، افزود: به عنوان مثال با همکاری سیاست‌گذاران حوزه غذا اقدامی در - تحویل قلیون فوری شمیران نو - راستای کاهش شکر در شیرهای طعم‌دار و شیرکاکائوها انجام دادیم - تحویل قلیون فوری شمیران نو - که با این اقدامات میزان شکر در این محصولات به میزان قابل توجهی کاهش یافت و از حدود ۸ تا ۹ درصد به شش درصد می‌رسد.


بررسی سبد غذایی ایرانیان

وی با بیان اینکه به طور همزمان اسیدهای چرب ترانس و اشباع را هم طی این برنامه پایش کردیم، گفت: برنامه دیگری که در انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای تدوین شده، بسیار مهم است و امسال در حال انجام آن هستیم، تعیین سبد غذایی مردم ایران است. تعیین مواد غذایی مردم از نظر کمی و پاسخ به اینکه آیا مردم به اندازه کافی پروتئین، انرژی، - تحویل قلیون فوری شمیران نو - ویتامین و... دریافت می‌کنند، از اهداف این برنامه و از مسائل مهم در حوزه سلامت است. بر این اساس بررسی سبد غذایی خانوارهای ایرانی در سال ۹۷ آغاز شده و در کشور انجام می‌شود.

رییس انستیتو تحقیقات - تحویل قلیون فوری شمیران نو - تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور افزود: بررسی سبد غذایی ایرانیان آمار، اطلاعات و شواهدی را برای سیاست‌گذاران حوزه اقتصاد، کشاورزی، واردات و صادرات مواد غذایی و سلامت و بهداشت تامین می‌کند تا بدانیم که خانواده‌های ایرانی چه کمبودها یا پُربودهایی در حوزه مواد غذایی دارند. هرچند که - تحویل قلیون فوری شمیران نو - این پایش‌ها بیشتر جنبه تغذیه‌ای و سلامت تغذیه‌ای دارد، اما جزو آمارها و اطلاعات ارزشمند ما در - تحویل قلیون فوری شمیران نو - حوزه وزارت بهداشت محسوب می‌شود. این اطلاعات با حضور در خانه‌های مردم و مصاحبه با خانم خانواده که مسوول تهیه غذا است، - تحویل قلیون فوری شمیران نو - جمع‌آوری می‌شوند و در تمام کشور و سراسر استان‌ها انجام خواهد شد. سپس آمار و اطلاعات این بررسی‌ها در انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور - تحویل قلیون فوری شمیران نو - مورد بررسی قرار می‌گیرد و نتایج آن برای سیاست‌گذاران استفاده می‌شود.

حسینی با اشاره به برنامه کاهش نمک در نان، گفت: خوشبختانه برنامه کاهش نمک در نان به شکل خوبی اتفاق افتاده - تحویل قلیون فوری شمیران نو - است. در واقع میزان نمک مجاز نان ۱.۸ درصد - تحویل قلیون فوری شمیران نو - است که به نظر می‌رسد این کار از نظر ضوابط و مقررات به خوبی پیش رفته است. البته نتایج پایش‌های ما نشان - تحویل قلیون فوری شمیران نو - می‌دهد که میزان نمک در برخی نان‌ها - تحویل قلیون فوری شمیران نو - همچنان بالاتر از میزان مجاز است. بنابراین هنوز باید توجه بیشتری به کنترل کیفیت نان داشته باشیم.


سه - تحویل قلیون فوری شمیران نو - منبع دریافت نمک - تحویل قلیون فوری شمیران نو - ایرانیان

وی با - تحویل قلیون فوری شمیران نو - بیان اینکه معمولا میزان نمک در نان‌های صنعتی در حد - تحویل قلیون فوری شمیران نو - مجاز - تحویل قلیون فوری شمیران نو - است، افزود: البته باید توجه کرد که تقریبا ۸۵ تا ۹۰ درصد نان‌های مصرفی کشور، نان‌های سنتی و صنفی هستند و این نشان می‌دهد که هنوز مهم‌ترین منبع دریافت نمک ما ایرانیان بعد از نمکی که سر سفره قرار می‌گیرد، نان است. بنابراین بعد از نمک سر سفره، نان به عنوان مهم‌ترین ماده دریافت نمک - تحویل قلیون فوری شمیران نو - در رتبه اول قرار دارد. رتبه دوم و سوم دریافت نمک نیز در کشور به ترتیب پنیر و دوغ است که مهم‌ترین منابع دریافت نمک از طریق مواد غذایی محسوب می‌شوند.


چه نانی بخوریم؟

رییس انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور در ادامه در زمینه برخی اظهارنظرها مبنی بر استفاده بیشتر از نان صنعتی، گفت: درباره استفاده بیشتر از نان صنعتی یا سنتی تاکیدی وجود ندارد، بلکه تاکید ما استفاده از نان سالم است. باید توجه کرد که برخی از نان‌های سنتی ما بسیار سالم هستند؛ به‌طوریکه میزان نمک‌شان بسیار کم و حتی زیر یک درصد است، از مواد اولیه مرغوب تهیه شده‌اند و فرایند تخمیر آنها به درستی انجام شده است. بنابراین تاکید ما بر مصرف نان سالم است حال چه در صنعت تولید شود چه در - تحویل قلیون فوری شمیران نو - صنف.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram