تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12154.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۱

میوه‌هایی که لاغر می‌کنند

یک متخصص تغذیه با بیان اینکه مصرف از برخی میوه‌ها نقش بسزایی در چربی‌سوزی و لاغری دارند در خصوص خواص آن‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه با بیان اینکه مصرف از برخی میوه‌ها نقش - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - بسزایی در چربی‌سوزی - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - و لاغری دارند در خصوص خواص آن‌ها توضیحاتی را - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - ارائه - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - کرد.

به - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،محمد آذرفر متخصص تغذیه و رژیم درمانی در خصوص میوه‌هایی که مصرف آن‌ها می‌تواند به لاغر شدن افراد کمک کند اظهار داشت: - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - بلوبری یکی از میوه‌های چربی سوز و لاغر کننده است که علاوه بر مبارزه با چربی‌های بدن منجر به کاهش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی نیز می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از یک تحقیق در صورت مصرف روزانه بلوبری 2 درصد از چربی بدن از بین می‌رود گفت: علت این امر نیز بالا بودن سطح آنتی اکسیدان در این میوه - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - است که باعث دفع سموم بدن شده و از چاقی و مشکلات سلامتی پیشگیری می‌کند.

این متخصص تغذیه با اشاره به نقش نارگیل در چربی سوزاندن چربی‌های بدن گفت: اسید چربی به نام‌تری گلیسیرید در نارگیل موجود است که منجر به افزایش 30 درصدی متابولیسم بدن می‌شود که می‌توان به جای - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - تنقلات این میوه را استفاده کرد.

آذرفر افزود: می‌توان از روغن، شیر، پودر و آب نارگیل نیز برای لاغر شدن استفاده کرد.

این متخصص تغذیه با بیان اینکه سیب و هلو دارای مقدار زیادی فیبر هستند و باعث سرعت بخشیدن به متابولیم بدن می‌شوند گفت: مصرف سیب و هلو به عنوان میان وعده - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - باعث سیری شما خواهد - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - شد؛ سیب و هلو سرشار از پکتین هستند که مانع جذب چربی توسط سلول ها می شود و در عوض موجب جذب آب می‌گردند.

وی در پایان موز را یکی دیگر از میوه‌های لاغر کننده دانست و عنوان کرد: - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - موز حاوی میزان زیادی فیبر است که - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - مصرف آن باعث چربی سوزی در بدن شده و اشتها را کم می‌کند. مصرف موز از جذب کربوهیدرات های بدن ممانعت می‌کند و این ناشی از وجود فیبرهای غیرقابل هضم موجود در موز است. این عامل باعث - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - می‌شود بدن از ذخیره چربی‌ها به جای کربوهیدراتها برای تولید انرژی استفاده کند.

این متخصص تغذیه در - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - پایان گفت: پتاسیم موجود در موز برای ایجاد ماهیچه مفید است و نیز باعث چربی سوزی می‌گردد. موز را می‌توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با شیر مصرف کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram