تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره الو قلیون تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12020.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵

نوشابه‌های رژیمی این 6 بیماری را به جانتان می‌اندازند

کارخانجات تولیدکننده نوشابه با تبلیغاتی که انجام می‌دهند این تصور غلط را جا انداخته‌اند که نوشابه‌های لایت یا همان رژیمی قند ندارد و ضرر آن‌ها کمتر است. اما گوشتان به این حرف‌ها بدهکار نباشد. نتایج پژوهش‌های علمی نشان می‌دهد که نوشابه‌های رژیمی نیز به همان اندازه نوشابه‌های معمولی قند دارند و باید از آن‌ها نیز پرهیز کرد.

قُل قُل: کارخانجات تولیدکننده نوشابه با تبلیغاتی که انجام می‌دهند این تصور غلط را جا انداخته‌اند که نوشابه‌های لایت یا همان رژیمی قند ندارد و ضرر آن‌ها کمتر است. اما گوشتان - تلفن اجاره الو قلیون تهران - به این حرف‌ها بدهکار نباشد. نتایج پژوهش‌های علمی نشان می‌دهد که نوشابه‌های رژیمی نیز به همان اندازه نوشابه‌های معمولی قند دارند و باید از آن‌ها نیز پرهیز کرد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، در ادامه خواهیم گفت که همین - تلفن اجاره الو قلیون تهران - نوشیدنی‌های رژیمی و به اصطلاح بی‌خطر چه بلایی سر بدن آورده و چه بیماری‌هایی را به جان انسان می‌اندازند.

نوشیدنی‌های رژیمی چگونه روی - تلفن اجاره الو قلیون تهران - سلامتی تأثیر می‌گذارند؟
به لطف تلاش‌هایی که متصدیان حوزه سلامت انجام داده‌اند مردم آگاهی بیشتری نسبت به مضرات نوشابه‌ها یافته و مصرف آن‌ها را کاهش داده‌اند؛ اما در این میان نوشابه‌های لایت با تصور اینکه قند ندارند همچنان - تلفن اجاره الو قلیون تهران - مصرف می‌شوند. اما باید بدانید که ترکیبات - تلفن اجاره الو قلیون تهران - این نوشیدنی‌ها خطرناک‌تر هستند چون - تلفن اجاره الو قلیون تهران - حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی هستند و این ترکیبات در قدرت طبیعی بدن برای کنترل کالری‌ها اختلال ایجاد می‌کنند. در واقع اکثر محققان به این - تلفن اجاره الو قلیون تهران - نتیجه رسیده‌اند که بین مصرف نوشیدنی‌های گازدار رژیمی و چندین بیماری ارتباط وجود دارد. در ادامه به این - تلفن اجاره الو قلیون تهران - بیماری‌ها اشاره می‌کنیم:

نوشابه‌های رژیمی و افزایش خطر افسردگی
نتایج پژوهشی که در موسسه بین‌المللی سلامت در ایالت کارولینای - تلفن اجاره الو قلیون تهران - شمالی ایالات متحده آمریکا انجام شده نشان می‌دهد که نوشیدنی‌های گازدار - تلفن اجاره الو قلیون تهران - و به‌ویژه نوشیدنی‌های رژیمی خطر ابتلا به افسردگی - تلفن اجاره الو قلیون تهران - را در بزرگسالان افزایش - تلفن اجاره الو قلیون تهران - می‌دهد. بنابراین اگر می‌خواهید روح و روان سالمی داشته باشید سراغ نوشابه چه معمولی و چه رژیمی نروید.

نوشابه‌های رژیمی و مشکلات کلیوی
محققان دانشگاه هاروارد به این نتیجه رسیده‌اند که مصرف نوشیدنی‌های گازدار در طولانی مدت 30 درصد عملکرد کلیه‌ها را کاهش می‌دهد. این پژوهش روی افرادی انجام شده است که به مدت حدود 20 - تلفن اجاره الو قلیون تهران - سال به طور منظم نوشیدنی‌های گازدار - تلفن اجاره الو قلیون تهران - رژیمی مصرف کرده‌اند.

آسپارتام یکی از شیرین‌کننده‌های مصنوعی رایجی که در ترکیب نوشابه‌های رژیمی استفاده می‌شود به سیستم مغز آسیب می‌رساند. نتایج پژوهشی که روی حیوانات انجام شده نشان می‌دهد که مصرف طولانی مدت آسپارتام باعث ایجاد اختلال در مغز می‌شود

نوشابه‌های رژیمی و خطر ابتلا به دیابت نوع - تلفن اجاره الو قلیون تهران - 2
نتایج پژوهشی که در سال 2009 انجام شده و در مجله Diabetes Care به چاپ رسیده است نشان می‌دهد که مصرف روزانه نوشابه‌های رژیمی در مقایسه با نوشابه‌های گازدار معمولی تأثیر بیشتری در ابتلا به سندرم متابولیک (بزرگی اندازه دور شکم) و دیابت نوع 2 دارد و خطر این بیماری‌ها را به ترتیب به میزان 36 و 67 درصد فزایش می‌دهد. واقعیت این است که شیرین‌کننده‌های مصنوعی می‌توانند ارتباط بین روده و مغز را به خطر بیندازند. این مسئله نیز به اختلالات مغزی و در نهایت مشکلات متابولیکی منتهی می‌شود. - تلفن اجاره الو قلیون تهران - محققان در کمال تعجب مشاهده کردند که نوشابه‌های رژیمی باکتری‌های روده را دستخوش تغییراتی می‌کنند که در نتیجه‌ی آن خطر ابتلا به بیماری‌های متابولیک - تلفن اجاره الو قلیون تهران - افزایش پیدا - تلفن اجاره الو قلیون تهران - می‌کند. زمانی که محققان موش‌های آزمایشگاهی را با شیرین‌کننده‌های بدون کالری (شیرین‌کننده‌های مصنوعی) موجود در این نوشیدنی‌ها مانند ساخارین، آسپارتام و ساکرالوز تغذیه کردند متوجه شدند که موش‌ها دچار عدم تحمل گلوکز شده‌اند.

نوشابه‌های رژیمی و بیماری‌های قلبی عروقی
محققان دانشگاه میامی و دانشگاه کلمبیا به مدت 10 سال روی بیش از 2 هزار بزرگسال تحقیق کرده و به این نتیجه رسیدند افرادی که به طور روزانه از نوشیدنی‌های گازدار رژیمی استفاده کرده‌اند بیشتر در معرض سکته مغزی یا سکته قلبی قرار می‌گیرند. درست همانند افرادی - تلفن اجاره الو قلیون تهران - که دخانیات مصرف می‌کنند، فعالیت بدنی ندارد، دچار اضافه وزن و کلسترول بالا هستند. به این معنی که مصرف نوشابه‌های گازدار رژیمی به اندازه کم تحرکی، مصرف دخانیات و اضافه وزن خطرناک است.

نوشابه‌های رژیمی و مشکلات ریوی
مصرف نوشیدنی‌های گازدار و بخصوص نوشابه‌های رژیمی باعث افزایش خطر علائم آسم و بیماری انسدادی ریوی مزمن می‌شوند. نتایج یک پژوهش استرالیایی نشان می‌دهد که - تلفن اجاره الو قلیون تهران - 13.3 درصد شرکت کننده‌های مبتلا به آسم و 15.6 درصد مبتلایان به بیماری انسدادی ریوی مزمن روزانه - تلفن اجاره الو قلیون تهران - بیش از 2 لیوان نوشابه رژیمی مصرف کرده‌اند.

نوشابه‌های رژیمی و مشکلات مغزی
آسپارتام یکی از شیرین‌کننده‌های مصنوعی رایجی که در ترکیب نوشابه‌های رژیمی استفاده می‌شود به سیستم مغز آسیب می‌رساند. نتایج پژوهشی که روی حیوانات انجام شده نشان می‌دهد که مصرف طولانی مدت - تلفن اجاره الو قلیون تهران - آسپارتام باعث ایجاد اختلال در مغز می‌شود. گفتنی - تلفن اجاره الو قلیون تهران - است که آسپارتام شیرین‌کننده‌ای است که با میگرن و سردرد، اضطراب، کاهش حافظه کوتاه‌مدت، ام اس، فیبرومالژی، مشکلات شنوایی، اضافه وزن، ناهنجاری‌های مادرزادی، دیابت، آرتریت و غیره در ارتباط است.

حرف آخر
حرف آخر اینکه نوشابه‌های لایت یا همان رژیمی جایگزین مناسبی برای نوشابه‌های معمولی نیست. - تلفن اجاره الو قلیون تهران - این نوشیدنی‌ها آن‌گونه که تولیدکننده‌ها ادعا می‌کنند کم کالری - تلفن اجاره الو قلیون تهران - نیستند. - تلفن اجاره الو قلیون تهران - نوشابه‌های رژیمی با مشکلات متابولیکی، بیماری‌های قلبی، چاقی مفرط و مشکلات - تلفن اجاره الو قلیون تهران - سلامتی دیگر در ارتباط هستند. توصیه می‌شود به - تلفن اجاره الو قلیون تهران - جای این نوشیدنی‌ها، از نوشیدنی‌های خنک و سالم مانند آب میوه‌ها، آب سبزیجات، اسموتی ها یا شربت آبلیمو استفاده کنید. توصیه می‌شود که این نوشیدنی‌ها را در منزل تهیه کنید چون سالم‌تر هستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram