تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیون روشن جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12183.html
۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۴

توزیع شیر در مدارس از سر گرفته می‌شود

با تصمیم کارگروه تنظیم بازار، توزیع شیر مدارس در سال تحصیلی جدید آغاز خواهد شد.

قُل قُل: با تصمیم کارگروه تنظیم بازار، توزیع شیر مدارس در سال تحصیلی جدید آغاز خواهد شد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - نقل از خبرآنلاین، با تصمیم اعضای این کارگروه در نشست - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - چهار ساعته دیروز، مقرر شد توزیع شیر مدارس حداکثر از 15 مهر ماه امسال اجرایی شود.

شیوه نامه اجرایی این تصمیم حداکثر ظرف یک ماه آتی، در قالب طرحی توسط سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش برای تصمیم گیری به کارگروه ارایه خواهد شد.

در این نشست همچنین مقرر شد به منظور حمایت از دامداران و صنایع لبنی ، عوامل موثر در برآورد هزینه‌های تولید در قیمت تمام شده شیرخام و صنایع لبنی در کمیته تخصصی مربوطه بررسی و نتیجه به کارگروه تنظیم - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - بازار اعلام شود.

علاوه بر این به منظور ایجاد تسهیل در فرآیند کالارسانی تمهیدات لازم جهت روان‌سازی سیستم - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - حمل و نقل کالا از جمله هماهنگی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای تامین اقلام مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور پیش بینی شد.

اولین - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - نشست ستاد تنظیم بازار صبح دیروز با مسؤولیت حسن یونس سینکی - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - در ساختمان معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

بر اساس حکم محمد شریعتمداری«وزیر - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - صنعت، معدن و تجارت»، مسؤولیت - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - دبیری کارگروه تنظیم بازار به حسن یونس سینکی «معاون امور اقتصادی و - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - بازرگانی این وزارتخانه» تفویض شده است.

همچنین - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - ساختار تصمیم گیری برای کارگروه تنظیم بازار با شکل گیری کمیته های تخصصی ذیربط و - تلفن اجاره قلیون روشن جردن - با مسؤولیت دستگاه های متولی و عضویت اعضای مرتبط تدوین شد .

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram