تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان روشن دیباجی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12235.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۴

نوشیدنی مفید برای روزه داران مبتلا به سنگ کلیه

متخصص طب ایرانی با بیان اینکه روزه‌داری اثر سویی بر بیماری سنگ کلیه ندارد،‌ گفت: تحقیقات نشان داده است که روزه‌داری باعث تشدید بیماری سنگ کلیه نمی‌شود و افرادی که از بیماری حاد کلیوی رنج می‌برند بهتر است تحت نظر پزشک اقدام به روزه‌داری کنند.

قُل قُل:متخصص طب ایرانی با بیان اینکه روزه‌داری اثر سویی بر بیماری سنگ کلیه ندارد،‌ گفت: تحقیقات نشان داده است که روزه‌داری باعث تشدید بیماری سنگ کلیه نمی‌شود و افرادی که از بیماری حاد کلیوی رنج می‌برند بهتر است تحت نظر پزشک اقدام به روزه‌داری کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،نعمت‌الله مسعودی متخصص طب ایرانی به افراد روزه‌دار توصیه کرد: در حال حاضر سبک زندگی افراد - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - جامعه به گونه‌ای - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - تغییر کرده است که به کم‌تحرکی شدید مبتلا هستند و - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - می‌توان از روزه داری به عنوان یکی از روش‌های پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها نام برد.

وی افزود: محققان انگلیسی نیز در تحقیقات‌شان به این نتیجه رسیده‌اند که می‌توان به وسیله گرسنه ماندن به - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - درمان برخی از بیماری‌ها پرداخت و باید توجه داشت که این روش درمانی باعث پاک‌سازی - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - عروق و کبد - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - می‌شود.

این متخصص طب ایرانی تصریح کرد: توصیه می‌شود افراد روزه‌دار از مصرف مواد غذایی عطش‌زا مانند سرخ‌کردنی‌ها، غذاهای شیرین صنعتی دارای ساکاروز و غذاهای شور یا تند مانند پیتزا در وعده سحری پرهیز کنند.

وی گفت: در وعده سحری بهتر است افراد با مصرف آش و غذاهای خورشتی درصدد تأمین کردن خواب بدن خود باشند. همچنین در مدت زمان بین افطار تا سحری می‌توان کمبود آب بدن را با مصرف میوه‌ها و شربت سکنجبین جبران کرد.

مسعودی با بیان اینکه مصرف شربت سکنجبین به مراتب بهتر از آب است،‌گفت: این نوشیدنی - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - می‌تواند بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک زیادی کند.

این متخصص طب ایرانی افزود: میزان نیاز بدن به آب بر اساس مزاج‌های مختلف متفاوت بوده و نمی‌توان برای همه افراد یک میزان آب مشخص را توصیه کرد.

وی با بیان اینکه روزه‌داری هیچ اثر سویی بر بیماری سنگ کلیه ندارد،‌گفت: بسیاری از تحقیقات نشان داده است که روزه‌داری باعث - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - تشدید بیماری سنگ کلیه نمی‌شود مگر اینکه فرد از بیماری حاد کلیوی رنج ببرد - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - که باید با نظر پزشک اقدام به روزه‌داری کند.

مسعودی توصیه کرد:‌ افرادی که دارای سنگ کلیه هستند بهتر است در وعده سحری یا - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - افطار از روغن زیتون استفاده کنند به دلیل اینکه این ماده غذایی مانع خوبی برای - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - پیشگیری از تشکیل سنگ کلیه خواهد بود.

وی در پایان گفت: همچنین مصرف آب جوش و عسل تقویت‌کننده کلیه‌ها بوده - تلفن الو قلیان روشن دیباجی - و باعث شکسته شدن سنگ‌های موجود در کلیه خواهد شد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram