تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان فوری صادقیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12191.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۴

هنگام گرمازدگی طالبی بخورید

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه هنگام گرمازدگی علاوه بر آب الکترولیت واملاح بدن نیز از طریق تعریق از بدن خارج می‌شود، گفت: برای جبران این مسئله علاوه بر مصرف مایعات طالبی بخورید.

قُل قُل:عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به اینکه هنگام گرمازدگی علاوه - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - بر آب الکترولیت واملاح بدن نیز از طریق تعریق از بدن خارج می‌شود، گفت: برای جبران این مسئله علاوه بر مصرف مایعات طالبی بخورید.

به گزارش سلمت نیوز به نقل از فارس،حسین ایمانی، در ارتباط با موضوع گرمازدگی و اصول تغذیه‌ای لازم در این زمینه اظهار داشت: با افزایش - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - درجه حرارت بدن تعریق انجام گرفته و دفع - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - سدیم و پتاسیم از بدن صورت می‌گیرد بنابراین - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - برای رفع این مشکل برای تامین - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - آب بدن باید - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - الکترولیت‌های - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - فرد نیز جبران شود.

وی افزود: هنگام وقوع گرمازدگی علاوه بر مصرف آب مواد غذایی غنی از پتاسیم همچون طالبی، خربزه و زردآلو مدنظر باشد.

این متخصص تغذیه بیان داشت: افراد باید آب میوه را تازه مصرف کنند و از مصرف آب میوه مصنوعی بپرهیزند چرا که این آب‌میوه‌ها کارکرد آب میوه طبیعی را ندارند.

ایمانی اضافه کرد: سدیم ماده اصلی نمک بوده که در تعریق بدن که در هنگام تعریق از بدن خارج می‌شود بنابراین زمانی که فرد دچار گرمازدگی شده توصیه می‌شود استفاده از محلول ORS را مدنظر قرار داده و کمی از این محلول - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - را با آب میوه خود اضافه کنند.

وی بیان داشت: هنگام گرمای شدید - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - افرادی - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - که فعالیت بدنی زیادی دارند - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - بهتر است آب میوه طبیعی را با آب ترکیب و مقداری نمک - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - (نصف قاشق چایخوری) - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - مخطوط کرده تا جبران آب و الکترولیت‌های بدن - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - شود.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید کرد: همچنین توصیه می‌شود مصرف آب جرعه جرعه و نه به صورت یکدفعه انجام شود چرا که هنگام ورود یک دفعه آب به بدن و عدم ورود املاح به بدن،‌درد در ناحیه شکم ایجاد می‌شود.

ایمانی خاطرنشان کرد: - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - افراد هنگام فعالیت در گرما یا مبتلا شدن به گرمازدگی باید از مصرف نوشیدنی‌های گازدار همچون نوشابه خودداری کنند چرا که این مسئله علاوه بر آسیب به - تلفن الو قلیان فوری صادقیه - معده به دلیل قند زیاد تشنگی را تشدید می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram