تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیون فوری صادقیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12107.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۵

چای داغ خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد

چای داغ یکی از نوشیدنی های اساسی و پرطرفداراست؛ چای می تواند انرژی افراد را صبح ها تقویت کند و یا بعدازظهرها سبب رفع خستگی شود. با این حال، یک مطالعه جدید نشان می دهد که نوشیدن چای داغ ممکن است عواقب جدی و منفی برای برخی از افراد داشته باشد.

قُل قُل: چای - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - داغ یکی از نوشیدنی های اساسی و پرطرفداراست؛ چای می تواند - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - انرژی افراد را صبح ها تقویت کند و یا بعدازظهرها سبب رفع خستگی شود. با این حال، یک مطالعه جدید نشان می دهد که نوشیدن چای داغ ممکن است عواقب جدی و منفی برای برخی از افراد داشته باشد.

به گزارش - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، چای می تواند منافع بسیاری را، - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - از جمله اثرات آنتی اکسیدانی ترکیباتی مانند پلی فنل برای سلامتی به ارمغان آورد. با این حال، مطالعه ای که اخیرا در دانشگاه پکن، چین، انجام - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - شده است نشان می دهد که درجه حرارت مصرف چای می تواند بر سلامت افرادی که در گروه های خاص قرار دارند تاثیر بگذارد.

چای داغ - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - با سرطان مری در افرادی که به طور معمول سیگار می کشند و الکل می نوشند ارتباط دارد و این ویژگی ها همگی یک مرزبندی مناسب برای توسعه این نوع بیماری است.

چین کشوریست با یکی از بالاترین موارد ابتلا به این نوع سرطان بنابر این محققان چینی ارتباط بین نوشیدن چای در دمای بسیار بالا و توسعه سرطان مری در جمعیت چینی را بررسی کردند.

به گفته محققان، مردان چینی به طور خاص بیشتر از همه علاقه مند هستند نه تنها مصرف چای داغ، بلکه سیگار و الکل نیز داشته باشند. ترکیباتی از توتون و تنباکو، الکل، ترکیبات موجود در چای و اثرات منفی نوشیدنی هایی که در دماهای بسیار بالا نوشیده می شوند، در نهایت احتمالا برای سلامتی مضر هستند.
کسانی که همزمان با نوشیدن چای داغ، الکل و سیگار هم مصرف می کنند، - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - خطر ابتلا به سرطان در آنها پنج برابر افزایش می یابد. صرف نظر کردن از چای داغ ممکن است برای جلوگیری از سرطان - تلفن الو قلیون فوری صادقیه - مری در افرادی که بیش از حد الکل یا سیگار مصرف می کنند مفید باشد.

منبع: www.medicalnewstoday.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram