تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیان فرجام


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12276.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶

افطاری، غذای سبک و سریع هضم بخورید

کارشناس تغذیه مرکز بهداشت صومعه‌سرا گفت: بهتر است روزه را با مایعات گرم نظیر آب ولرم،چای کمرنگ و یا شیر همراه با خرما،عسل و یا کشمش باز کرد.

قُل قُل:کارشناس تغذیه مرکز بهداشت صومعه‌سرا گفت: بهتر است روزه را با مایعات گرم نظیر آب ولرم،چای کمرنگ و یا شیر همراه با خرما،عسل و - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - یا کشمش باز کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،«مریم اسدی» با بیان این‌که روزه‌داری فرصت مناسبی برای استراحت دستگاه‌های مختلف بدن و نیز ترک عادات غذایی غلط و ایجاد عادات غذایی صحیح است، اظهار کرد: میل کردن حجم - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - زیادی از غذا در وعده افطار باعث آسیب رسیدن - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - به دستگاه گوارش می‌شود.

وی به ویژگی‌های وعده افطار اشاره کرد و افزود:غذای افطاری باید سبک و سریع هضم باشد.

اسدی با بیان این‌که در زمان افطار بدن نیاز فوری به مایعات و منابع غذایی انرژی‌زا دارد، خاطرنشان کرد: بهتر است روزه را با مایعات گرم - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - نظیر آب - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - ولرم، چای کم‌رنگ و یا شیر همراه با خرما، عسل و یا کشمش باز کرد و به تدریج استفاده از مواد غذایی سبک مانند نان و پنیر و گردو یا سوپ که فشار چندانی به معده وارد نمی‌شود آغاز شود.

وی با تأکید بر این‌که مطلوب است در وعده افطار از پرخوری و زیاده‌روی در مصرف زولبیا و بامیه، حلوا و شله‌زرد پرهیز شود، گفت: مصرف زیاد مواد غذایی چرب هنگام - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - افطار باعث بی‌اشتهایی در وعده سحر می‌شود، چون بدن برای هضم چربی‌ها مدت زمان طولانی‌تری نیاز دارد.

اسدی افزود: مصرف زیاد این مواد باعث سوزش سردل، اضافه‌وزن و عطش شدید می‌شود.

وی به مصرف - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - گروه لبنیات، شیر، نان و غلات در کنار سبزیجات در وعده افطار اشاره کرد و گفت: غذاهایی نظیر انواع آش با حبوبات کم، حلیم کم روغن، سوپ کم - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - چرب، فرنی به همراه نان نیز انتخاب‌های مناسبی برای افطار هستند.

کارشناس تغذیه مرکز بهداشت صومعه‌سرا با بیان این‌که بهتر - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - است در وعده افطار مایعات زیادی صرف نشود، گفت: نوشیدن مایعات فراوان در - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - طول - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - غذا خوردن و تیلیت نان در آن موجب کاهش اثر آنزیم‌های گوارشی بر غذا و بروز برخی بیماری‌ها و نارسایی‌های گوارشی می‌شود.

وی تصریح کرد: بین وعده افطار و شام(کسانی که شام می‌خورند)یک فاصله زمانی حدود یک ساعت در نظر گرفته شود که بدن بتواند خود را آماده قبول غذاهای پرحجم کند. شام در حجم کمتری نسبت به پیش از ماه رمضان و شامل غذاهایی نظیر آبگوشت، انواع خورشت، شیربرنج، لوبیاپلو، سبزی‌پلو، چلوگوشت، خوراک جوجو و... می‌تواند باشد.

اسدی یادآور شد: برای کسانی که اضافه وزن دارند بهتر است به وعده - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - افطار اکتفا کنند تا به وزن مطلوب برسند.

وی خاطرنشان کرد: بین وعده غذایی شام تا سحر مصرف - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - میان‌وعده نظیر میوه، آبمیوه طبیعی، سایر - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - نوشیدنی‌ها نظیر شیر کم‌چرب توصیه می‌شود، افزود: استفاده از سبزی و میوه در این فاصله زمانی برای - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - دستگاه گوارش بسیار - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - مفید است. مصرف کمی آجیل و خشکبار بدون نمک نیز در این زمان برای افرادی که به کالری بیشتری - تلفن تحویل الو قلیان فرجام - نیاز دارند مثل نوجوانان و افراد لاغر توصیه می‌شود.

کارشناس تغذیه مرکز بهداشت صومعه‌سرا با بیان این‌که در ماه رمضان مصرف شیرینی‌جات توصیه نمی‌شود، یادآور شد: به طور کلی در ماه رمضان از مصرف دسر با قند بالا و چربی خودداری شود و مواد طبیعی شیرین مثل خرما و کشمش جایگرین شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram