تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل الو قلیون درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12186.html
۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۱

فواید رژیم غذایی گیاهی برای دیابتی‌ها

تحقیقات جدید نشان می‌دهند که استفاده از رژیم غذایی گیاهی باعث بهبود کنترل گلوکز، کلسترول و کم کردن وزن شده و کاهش مشکلات قلبی – عروقی و دیابت نوع دو را به‌طور هم‌زمان همراه خواهد داشت.

قُل قُل: تحقیقات جدید نشان می‌دهند که استفاده از رژیم غذایی گیاهی باعث بهبود کنترل گلوکز، کلسترول و کم کردن وزن شده و کاهش مشکلات قلبی – عروقی و دیابت نوع دو را به‌طور هم‌زمان همراه خواهد داشت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، پژوهش‌های جدید نشان می‌دهند که رژیم غذایی بر پایه گیاهان برای افراد دیابتی بسیار مفید است به‌طوری‌که استفاده از این رژیم غذایی در بهبود کنترل گلوکز، کلسترول و کم کردن وزن اشخاص دیابت نوع دو مؤثر خواهد - تلفن تحویل الو قلیون درروس - بود.

محققان با توجه به نتایج این مطالعات پیشنهاد می‌کنند که از رژیم غذایی گیاهی برای کنترل گلوکز و سلامت قلب و عروق استفاده کنید. درواقع غذاهای گیاهی و میوه‌ها از چربی بسیار کمی برخوردار بوده و از فیتوکمیکال‌ها - تلفن تحویل الو قلیون درروس - (phytochemicals) یا مواد شیمیایی گیاهی و فیبر غنی بوده و میزان کمی گلوکز دارند.

هانا کاهلیوا (Hana Kahleova) مدیر تحقیقات بالینی در کمیته پزشکان در واشنگتن دی سی در این رابطه اعلام کرد: «ارتباط بین دیابت - تلفن تحویل الو قلیون درروس - و بیماری‌های قلبی - عروقی بسیار قوی است. آمارهای پزشکی نشان می‌دهند که ۶۰ تا ۷۰ درصد از افراد دیابتی نوع دو در اثر بیماری‌های قلبی - عروقی جان خود را از دست می‌دهند.»

او در ادامه توضیحاتش اظهار داشت: «خبر امیدوارکننده و مثبت این است که نتایج تحقیقات ما نشان می‌دهند که تغییر رژیم غذایی و استفاده از رژیم غذایی گیاهی باعث کاهش مشکلات قلبی - عروقی و دیابت نوع دو به‌طور هم‌زمان می‌شود.»

محققان طی تحقیقات جدید خود - تلفن تحویل الو قلیون درروس - دریافتند که افراد - تلفن تحویل الو قلیون درروس - دیابتی نوع ۲، دو تا چهار برابر - تلفن تحویل الو قلیون درروس - بیشتر از افراد غیر دیابتی درخطر احتمال مرگ در اثر بیماری‌های قلبی - عروقی قرار دارند. آن‌ها در این پروژه تحقیقاتی خود نزدیک - تلفن تحویل الو قلیون درروس - به ۷۰۰ شرکت‌کننده را انتخاب کرده و تحت رژیم غذایی گیاهی قراردادند و از این تعداد نه مورد را به‌طور تصادفی انتخاب کردند و اثربخشی رژیم غذایی گیاهی را برای بیماران دیابتی مورد ارزیابی قراردادند.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهند، - تلفن تحویل الو قلیون درروس - افرادی که از رژیم غذایی گیاهی استفاده می‌کنند دچار کاهش کلسترول، کاهش وزن و کاهش - تلفن تحویل الو قلیون درروس - سطح هموگلوبین ای 1 سی (HbA1c) شدند و خطر بیماری‌های قلبی - عروقی در آن‌ها نسبت به افرادی که از رژیم غذایی غیر گیاهی استفاده می‌کنند، کم شده است.

نتایج تحقیقات نشان می‌دهند استفاده از این رژیم غذایی، هیچ عوارض یا اثرات خاصی بر انسولین ناشتا، HDL-C، تری گلیسیرید و فشارخون بالا ایجاد نکرده است. محققان معتقد هستند که نتایج به‌دست‌آمده در حد متوسط بوده اما به‌طورکلی این افراد در دوران استفاده از رژیم غذایی گیاهی با کاهش انسولین ناشتا، تری گلیسیرید و حجم دور کمر روبرو شدند.

شرح کامل این پژوهش‌ها و نتایج حاصل از آن در آخرین شماره مجله مراقبت تغذیه‌ای (Clinical Nutrition) به چاپ رسیده و قابل‌دسترس است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram