تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیان شمیران نو


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12270.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۴

چرا شیر سرد برای کودک مضر است؟

شیر سرد برای کودکان مضر است. این نوشیدنی مفید وقتی سرد به کودک خورانده می شود باعث بروز مشکلاتی می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

قُل قُل: شیر سرد برای کودکان مضر است. این نوشیدنی مفید وقتی سرد به کودک خورانده می شود باعث بروز مشکلاتی می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خراسان، خانواده‌های زیادی با شیر خوردن کودکشان مشکل دارند و در اغلب موارد کودکشان با خوردن شیر دچار اسهال می‌شود. یکی از مهم‌ترین دلایل ابتلا به اسهال در کودکانی که نوشیدنی‌های سرد به ویژه شیر می‌خورند، کاهش انرژی معده و اختلال در عملکرد این عضو است. وقتی - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - شما شیر را از یخچال درمی‌آورید و آن را - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - به کودکتان می‌دهید و او بی‌وقفه آن - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - را می‌نوشد، حجم زیادی از شیر سرد وارد معده می‌شود و معده پیش از آن که - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - مشغول هضم و جذب آن شود ،بخش زیادی از انرژی‌اش را به دلیل سردی شیر از دست می‌دهد - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - پس انرژی کمتری برای هضم و جذب آن ذخیره می‌کند.

یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود عملکرد اندام‌های داخلی و تقویت انرژی کودک، استفاده از نقاط رفلکسولوژی در کف دست و - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - پای کودک است. هر یک از این نقاط در دست یا پای کودک به یکی از ارگان‌ها و اندام‌های بدن او مرتبط است و ماساژ این نقاط می‌تواند تاثیر زیادی در تقویت میزان انرژی در آن - تلفن تحویل قلیان شمیران نو - عضو و تقویت آن به کمک مریدین‌های مربوط به هر عضو باشد. برای مثال وقتی نقطه معده را روی دست کودک (زیر انگشت شست و نزدیک به مچ دست) با کمک ماساژ فشاری تحریک می‌کنیم، به بهبود عملکرد این عضو کودک کمک خواهیم کرد. این روش را می‌توان با مشاوره متخصص طب سوزنی یا طب چینی برای دیگر اعضای بدن کودک مانند مثانه، شش‌ها و روده‌ها نیز به کار برد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram