تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیان فوری جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12113.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۳

خورد و خوراک بچه ها در گرم ترین فصل سال

تابستان گرما را به همراه دارد که می‌تواند با کم آب کردن بدن کودک فعال، زمینه بروز گرمازدگی را در او افزایش دهد. برای پیشگیری از بیماری های تابستانی در کودکان این مقاله را بخوانید.

قُل قُل-*فرزاد برهمندپور: تابستان گرما را به همراه دارد که می‌تواند با کم آب کردن بدن کودک فعال، زمینه بروز گرمازدگی را در او افزایش دهد. برای پیشگیری از بیماری های تابستانی در کودکان این مقاله را بخوانید.
- تلفن تحویل قلیان فوری جردن -

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، بسیاری از کودکان - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - فصل تابستان را نسبت به سایر فصل‌ها بیشتر - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - دوست دارند، چون می‌توانند زمان زیادی از روز را با فراغت در محیط بیرون از منزل و در هوای باز به بازی و ورزش بپردازند.

به علاوه این که در این فصل با تنوعی از میوه‌هایی مواجه هستند که مصرف آنها را دوست دارند.

اما فصل تابستان گرما را به همراه - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - خود دارد که می‌تواند با کم - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - آب - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - کردن بدن یک کودک فعال، زمینه بروز گرمازدگی را در او افزایش دهد.

به علاوه این که در گرمای هوا با - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - فعال کردن عملکرد بسیاری از باکتری‌ها و ویروس‌ها زمینه بروز - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - بسیاری از بیماری‌های عفونی و مسمومیت‌ها در بدن کودکان با مقاومت سیستم ایمنی پایین مهیا می‌شود.


انواع مسمومیت‌های غذایی

بروز مسمومیت‌های غذایی شیوع بالایی در بین کودکان در فصل تابستان دارد که ناشی از مصرف غذاهای فاسد، آلوده و زیاد مصرف کردن میوه‌های متنوع تابستانی به صورت نشسته می‌باشد که با عوارضی مانند تهوع، استفراغ و اسهال و در برخی موارد بروز تب و لرز می‌باشد.

در این موارد توصیه می‌شود که در قدم - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - اول محلول‌های رقیق قندی و نمکی به کودک داده شود و دقت - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - شود که در طول روز مایعات کافی بنوشد.


گرمازدگی

بسیاری از کودکان در طول فصل گرم سال می‌توانند در اثر فعالیت بدنی بالا - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - دچار کم‌آبی بدن و ابتلا به درجاتی از کم‌آبی و بروز موارد خفیف تا شدید گرمازدگی شوند.

در زمان بروز گرمازدگی توصیه می‌شود که مایعات کافی به کودک داده شود به علاوه این که کودک را به یک محل خنک انتقال داده و پوست بدن او را با آب، خنک نگه دارید.

به علاوه این که کلاً توصیه می‌شود، والدین در ساعات بین 10 تا 2 بعداز ظهر از بازی و ورزش کردن کودک در محیط‌های گرم و باز جلوگیری نمایند.

آسم و آلرژی

شدت گرفتن مشکل آلرژی در روزهای اول تابستان بسیار بیشتر از زمان‌های دیگر می‌باشد.

به همین دلیل به والدینی که کودکان با مشکل آسم - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - و آلرژی دارند، توصیه می‌شود که در فصل تابستان حتماً دقت نمایند که کودک‌شان در طول روز آب به مقدار کافی و به تناوب بنوشد.

در ضمن مصرف میوه‌های غنی از ویتامین C مانند هندوانه، ملون، طالبی و توت فرنگی برای کودکان می‌تواند بسیار مفید - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - باشد.


بروز اگزما و قرمزی پوست

در مورد کودکانی که پوست حساس دارند یا عملکرد سیستم ایمنی قوی ندارند، بروز اگزما و قرمزی پوست فصلی امری شایع می‌باشد.

در مورد این کودکان علاوه بر این که باید توجه شود که مدت زمان طولانی سطح پوست‌شان در برابر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرد باید به طور منظم در فصل تابستان برای ایشان از کرم‌های ضد آفتاب مناسب استفاده شود.

در ضمن والدین باید توجه نمایند که مصرف مواد طعم‌دهنده و رنگ‌دهنده موجود در انواع مواد غذایی و بخصوص انواع بستنی‌های میوه‌ای موجود در - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - این فصل برای این کودکان مناسب نمی‌باشد و مصرف آنها تا حد امکان باید محدود شود.


راهکارهای - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - تغذیه‌ای برای پیشگیری از بروز بیماری‌های - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - تابستانی در کودکان

والدین مطمئن باشند که کودکان‌شان در طول روز آب و مایعات کافی می‌نوشند. نوشیدن کافی آب و مایعات مانع - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - کم‌آبی بدن و بروز گرمازدگی در کودک می‌شود.

حتماً در فصل - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - تابستان، - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - کودکان باید غذاهای سالم و بهداشتی استفاده نمایند که در این زمینه مصرف مداوم و روزانه غذاهای - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - بیرون و رستورانی توصیه نمی‌شود.

مصرف میوه‌های آبدار مانند هندوانه، طالبی و ملون در فصل تابستان برای پیشگیری از کم‌آبی و تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان توصیه می‌شود.

رژیم غذایی کودکان در فصل تابستان باید حاوی مواد غذایی پرفیبر، خنک و خوش‌طعم باشد.

توصیه - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - پایانی به والدین

به والدین توصیه می‌شود که در روزهای گرم فصل تابستان از فعالیت بدنی کودک خود در فضاهای باز و در معرض تابش مستقیم خورشید حدفاصل ساعت 10 صبح تا 2 بعداز ظهر - تلفن تحویل قلیان فوری جردن - جلوگیری نمایند.

در ضمن از تردد در محیط‌های شلوغ شهری همراه با فرزندشان در روزهای گرم اجتناب نمایند تا باعث بروز مشکلات و بیماری‌های شایع فصل تابستان در فرزندشان نشوند.

* کارشناس ارشد تغذیه و ارتقای سلامت

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram