تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیون روشن جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12166.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۶

پیتزا پاداش مناسبی برای کودکان نیست

کارشناس مسئول تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان اظهار کرد: به هیچ عنوان از شیرینی و شکلات، پیتزا و سایر فست‌فودها به عنوان پاداش و جایزه برای کودکان و نوجوانان استفاده نکنید، زیرا کودکان گمان می‌کنند این خوراکی‌ها بهتر از سایر غذاها است.

قُل قُل: کارشناس مسئول تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان اظهار کرد: به هیچ عنوان از شیرینی و شکلات، پیتزا و سایر فست‌فودها به عنوان پاداش و جایزه برای کودکان و نوجوانان استفاده نکنید، زیرا کودکان گمان می‌کنند این خوراکی‌ها بهتر از سایر غذاها است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، عصمت عباسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - به اینکه امروز چاقی دوران - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - کودکی و - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - نوجوانی - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - به صورت یک مشکل سلامت همگانی درآمده و به سرعت رو به افزایش است، گفت: چاقی در سنین کودکی می‌تواند منجر به چاقی در بزرگسالی شود، به طوری که 40 تا 90 درصد کودکان چاق در بزرگسالی از چاقی رنج می‌برند و با پیشگیری از چاقی در - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - سنین کودکی و نوجوانی می‌توان از چاقی بزرگسالی و پیامدهای ناشی از آن جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: پیامدهای اضافه وزن و چاقی در کودکان می‌تواند دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی، سکته، اختلال عضلات اسکلتی و کبد چرب باشد.

کارشناس مسئول تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان اظهار کرد: علت اصلی - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - اضافه وزن و چاقی در دوران کودکی و نوجوانی، عدم تعادل انرژی بین کالری دریافتی و کالری مصرف شده است که به عواملی نظیر تغییر - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - الگوی غذایی، بی‌تحرکی، بستگی دارد.

این مسئول افزود: الگوی غذایی کودکان و نوجوانان به سمت افزایش مصرف غذای پر انرژی و ناسالم که دارای چربی و قند بالا و ویتامین، مواد معدنی کم هستند تغییر یافته است، از - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - جمله مصرف زیاد فست‌فودها، نوشابه‌های گازدار، مواد قندی و شیرین و مصرف کم و میوه و سبزی است.

عباسی افزود: با توجه به شهرنشینی و صنعتی شدن زندگی، میزان فعالیت بدنی کاهش یافته است. ساعات طولانی تماشای تلویزیون، بازی‌های کامپیوتری، استفاده از کامپیوتر و - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - تبلت موجب می‌شود که میزان تحرک کودکان - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - و نوجوانان به میزان قابل توجهی - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - کاهش یابد. مصرف انواع تنقلاب چرب و شور و شیرین در - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - این مواقع، خطر اضافه وزن و چاقی را بیشتر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سعی - تلفن تحویل قلیون روشن جردن - کنید مقدار روغن و شکر موجود در غذای مصرفی خانواده باید کاهش یابد. همچنین خانواده‌ها باید تشویق به مصرف صبحانه شوند و میان وعده‌های سالم میوه و سبزی برای مصرف فرزندان در مدرسه تهیه شود. به هیچ عنوان از شیرینی و شکلات، پیتزا و سایر فست‌فودها به عنوان پاداش و جایزه برای کودکان و نوجوانان استفاده نکنید، زیرا کودکان گمان می‌کنند این خوراکی‌ها بهتر از سایر غذاها هستند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram