تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن تحویل قلیون فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12202.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۲

نقش مغزهای خوراکی در مقابله با سرطان روده بزرگ

مطالعه ای جدید که در موسسه سرطان دانا فاربر در بوستون انجام شده است نشان می دهد که مصرف مغزهای خوراکی درختی خطر بازگشت بیماری و مرگ در افرادی که به سرطان روده بزرگ مبتلا بوده اند را کاهش می دهد.

قُل قُل: مطالعه ای جدید که در موسسه سرطان دانا فاربر در بوستون انجام شده است نشان - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - می دهد که مصرف مغزهای خوراکی درختی خطر بازگشت بیماری و مرگ در افرادی که به سرطان روده بزرگ مبتلا بوده اند را کاهش می دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصرایران، شواهد درباره فواید مصرف یک دسته خاص از مواد غذایی برای - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - مقابله با سرطان روده همچنان رو به افزایش هستند. مطالعات پیشین - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - نشان داده بودند که این دسته از مواد غذایی می توانند موجب بهبودی روده - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - شوند، التهاب مرتبط با رشد تومور روده بزرگ را کاهش دهند و خطر کلی ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش دهند.

به گزارش "مدیکال اکسپرس"، اکنون به نظر می رسد مصرف این مواد غذایی می تواند خطر بازگشت بیماری در افرادی که به سرطان روده بزرگ مبتلا بوده اند را نیز کاهش دهد. دسته غذایی مورد نظر - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - که روده بزرگ را سالم و عاری از سرطان نگه می - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - دارد، مغزهای خوراکی درختی هستند.

مطالعه ای جدید که در موسسه سرطان دانا فاربر - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - در بوستون انجام شده است نشان می دهد که مصرف مغزهای خوراکی درختی خطر بازگشت بیماری و مرگ در افرادی که به سرطان روده بزرگ مبتلا بوده اند را کاهش می دهد. در این مطالعه، پژوهشگران وضعیت سلامت 826 نفر که روند درمان (بیشتر عمل جراحی و شیمی درمانی) را برای سرطان روده بزرگ مرحله سه پشت سر گذاشته بودند را زیر نظر گرفتند.

از آنجایی که سرطان در این افراد به بخش های دیگر بدن گسترش نیافته بود از شانس 70 درصدی بقا به مدت سه سال پس از درمان برخوردار بودند. اما افرادی که مغزهای - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - خوراکی مصرف می کردند نه تنها از احتمال بیشتری برای بقا، بلکه برای عدم بازگشت بیماری نیز برخوردار بودند.

به طور خاص، افرادی - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - که در هفته حداقل دو اونس (56.6 گرم) از مغزهای خوراکی درختی - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - مانند بادام، گردوی آمریکایی، گردو، فندق و بادام هندی مصرف می کردند، کاهش - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - 46 - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - درصدی خطر بازگشت سرطان و 53 درصدی - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - احتمال مرگ نسبت به آنهایی که این کار را - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - انجام نمی دادند، تجربه کردند.

بر اساس نتایج این پژوهش، در کنار هر نوع روش درمانی که برای سرطان روده - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - بزرگ انتخاب کنید، شما باید همواره یک رژیم غذایی سالم و سرشار از مغزهای خوراکی را نیز دنبال کنید.

به گفته تمیدایو فادلو، مولف ارشد این مطالعه، بیماران مبتلا به بیماری پیشرفته که - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - شیمی درمانی را پشت سر - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - می گذارند به طور مکرر این پرسش را مطرح می کنند که برای کاهش احتمال بازگشت بیماری یا مرگ چه کاری دیگری می توانند انجام دهند و مطالعه ما نقش مهمی در ارائه این ایده دارد که رژیم غذایی اصلاح شده و فعالیت جسمانی می توانند مفید واقع شوند.


چه در پی روشی برای پیشگیری از بازگشت سرطان روده بزرگ باشید یا در وهله نخست قصد پیشگیری از ابتلا به این بیماری را داشته باشید، همواره باید ذخیره ای از مغزهای خوراکی در آشپزخانه شما وجود داشته - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - باشد.

البته مغزهای خوراکی تنها یک دسته از مواد غذایی هستند که می توانند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را کاهش - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - دهند و مواد غذایی دیگری نیز وجود دارند که برای تحقق این هدف - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - می توانید مصرف آنها را مد نظر قرار دهید.

در حقیقت، مطالعه ای جدید نشان داده است افرادی که - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - یک رژیم غذایی مدیترانه ای و - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - انجام ورزش را دنبال می کنند، خطر مرگ زودرس را به میزان 42 درصد کاهش داده و همچنین خطر بازگشت سرطان روده بزرگ را نیز کاهش می دهند. رژیم غذایی مدیترانه ای نیز شامل مصرف مقدار زیادی از مغزهای خوراکی می شود و همچنین برخی دیگر از مواد غذایی سالم که می توانند مسئول این اثر ضد سرطان باشند، مانند میوه ها و سبزیجات، غلات - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - کامل، گیاهان دارویی و ادویه ها نیز در این رژیم غذایی وجود دارند.

چه مغزهای خوراکی را خودتان به میزان فراوان مصرف کنید یا به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی مدیترانه ای سالم این کار را انجام دهید، به نظر می رسد می توانید قدم بزرگی در کاهش خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ - تلفن تحویل قلیون فوری دولت - بردارید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram