تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس الو قلیون درروس


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12064.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۲

تابش مستقیم آفتاب موادغذایی را سرطان زا می کند

کارشناس تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران نسبت به خطرات تابش مستقیم آفتاب روی موادغذایی هشدار داد و گفت: در اثر تابش مستقیم نور خورشید به ویژه اشعه ماوراءبنفش، ماهیت شیمیایی و بیوشیمیایی موادغذایی تغییر می کند.

قُل قُل: کارشناس تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران نسبت به خطرات تابش مستقیم آفتاب روی موادغذایی هشدار داد و گفت: در اثر تابش مستقیم نور خورشید به ویژه اشعه ماوراءبنفش، ماهیت شیمیایی و بیوشیمیایی موادغذایی تغییر می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا - تلفن سرویس الو قلیون درروس - ، - تلفن سرویس الو قلیون درروس - بنفشه کفشدوز محمدی افزود: به طور مثال قراردادن بطری های آب معدنی در - تلفن سرویس الو قلیون درروس - معرض تابش مستقیم نور خورشید موجب - تلفن سرویس الو قلیون درروس - آزادسازی مواد شیمیایی موجود در بطری و ورود این مواد به آب آشامیدنی می شود که سلامت مصرف کنندگان را در معرض خطر قرا می دهد.


به گزارش سازمان غذا ودارو، ،وی خاطرنشان کرد: همچنین قراردادن فرآورده های حجیم شده مانند چیپس و پفک مقابل نور آفتاب با اثرگذاشتن روی لایه های آلومینیومی استفاده شده در بسته بندی - تلفن سرویس الو قلیون درروس - منجر به فساد چربی داخل - تلفن سرویس الو قلیون درروس - این فرآورده ها شده و کلسترول موجود در آنها را افزایش می دهد.
محمدی اضافه کرد: گاهی نیز فساد موادغذایی در اثر رعایت نکردن شرایط مناسب نگهداری آنها، رخ می دهد چراکه هر ماده غذایی، شرایط نگهداری خاص خود را دارد به آن معنا که برخی موادغذایی نیاز به نگهداری در یخچال دارند و برخی دیگر باید در دمای خشک و خنک نگهداری شوند.
کارشناس تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران تاکید کرد: نگهداری موادغذایی در معرض تابش مستقیم نور خورشید به سرعت آنها را فاسد و مسموم می سازد.
محمدی با - تلفن سرویس الو قلیون درروس - برشمردن - تلفن سرویس الو قلیون درروس - نشانه های فساد موادغذایی، گفت: مشخصه بارز فساد موادغذایی، تغییر در طعم و رنگ آنها است. قرار دادن موادغذایی و تنقلات سوپرمارکت ها در معرض دید عموم - تلفن سرویس الو قلیون درروس - برای تبلیغ، میزان فسادپذیری آنها را افزایش می دهد.
وی یادآورشد: موادغذایی مانند سس - تلفن سرویس الو قلیون درروس - مایونز که حاوی تخم مرغ هستند، با وجود پلمپ بودن درب ظرف، نیاز به - تلفن سرویس الو قلیون درروس - نگهداری در یخچال دارند؛ بنابراین پلمپ بودن و باز نشدن درب بسته های غذایی، بهانه ای جهت نگهداری در خارج از یخچال برای آن دسته از موادغذایی که نیاز به رعایت شرایط دما دارند، نیست.
محمدی به مردم توصیه کرد هنگام انتخاب و خرید موادغذایی به رعایت شرایط نگهداری آنها مطابق با نوشته های مندرج روی بسته بندی، توجه کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram