تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12350.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۱

بدترین اشتباهات رژیمی از نظر متخصصان

درست غذا می خورید و حتی به باشگاه هم می روید اما وزنی کم نمی کنید. این بسیار نا امید کننده است، مشکل کارهای درستی که انجام می دهید نیست بلکه اشتباهاتی است که در این بین روی پیشرفتتان تاثیر می گذارند.

قُل قُل: درست غذا می خورید و حتی به باشگاه هم می روید اما وزنی کم نمی کنید. این بسیار نا امید - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - کننده - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - است، مشکل کارهای درستی که انجام می دهید نیست بلکه اشتباهاتی است - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - که در این بین روی پیشرفتتان تاثیر می گذارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، با کمک - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - متخصصان تغذیه امروز می خواهیم به شما سه مورد از اشتباه ترین کارهایی که در رژیم غذایی ممکن است - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - مرتکب شوید را - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - معرفی کنیم.


حذف کامل یک گروه غذایی

حذف کامل یک گروه - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - غذایی مانند حذف غلات - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - یا حذف میوه ها به این دلیل جواب می دهد که وقتی چنین کاری می کنیم در واقع میزان دریافت غذای خود را نیز محدود کرده ایم و کاهش وزن اولیه ای را تجربه خواهیم کرد.

با این حال چون یک گروه - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - غذایی را حذف کرده ایم در واقع مواد مغذی مختص آن گروه را هم دیگر دریافت نخواهیم کرد. - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - بنابراین قبل از این کار باید از خود بپرسید با حذف این گروه غذایی چه چیزهایی را از دست می دهم؟ برای مثال حذف غلات برابر است با کمبود فیبر در برنامه غذایی و حذف میوه ها نیز مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی را از برنامه غذایی بیرون می برد. بنابراین حذف - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - یک گروه غذایی آن هم به صورت بلند مدت کاری بسیار اشتباه است.

محدودیت بیش از اندازه تحمل پذیر نیست و مسلما پس از مدتی وزنی که کاهش داده اید - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - را باز خواهید گرداند. حذف کامل قند و کربوهیدرات نیز ممکن است باعث ایجاد حس محرومیت در فرد شود و در نتیجه هوس های غذایی نهایتا باعث پرخوری می شود. در - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - پایان می بینید کالری دریافتی تان - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - از گذشته - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - نیز خیلی بهتر شده و اعداد روی ترازو رو به افزایش هستند.


به اندازه کافی غذا نمی خورید

محدود کردن شدید کالری - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - دریافتی در طول روز به نظر یکی از ساده ترین و کوتاه ترین راه ها برای کاهش وزن می آید به همین دلیل است که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند. با وجود اینکه محدود کردن کالری برای کاهش وزن - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - لازم است اما نکته مهم این است که نباید از حد تعادل خارج شد.

وقتی بدن ببیند برای ادامه حیات به اندازه کافی کالری دریافت نمی کند سیگنال هایی برای صرفه جویی در استفاده کالری ارسال می کند در نتیجه سوخت و ساز بدن کند می شود. سپس بدن به جای استفاده از منابع چربی ترجیح می دهد از منابع دیگری نیز برای به دست آوردن انرژی استفاده کند – عضلاتمان. درست مانند این است که برای گرم کردن خانه از اسکلت آن استفاده کنیم.


خوردن غذاهای رژیمی

تبلیغات ما را متقاعد کرده اند خوردن غذاهای رژیمی ( مانند نوشابه رژیمی ) تاثیر گذار - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - است – خانم هایی هم که در تبلیغ - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - این محصولات می بینیم خیلی خوشحالند! با مصرف این محصولات شاید به صورت موقت وزن - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - کم کنید اما استفاده بلند مدت آنها می تواند تاثیرات منفی داشته باشد. غذاهایی که برچسب رژیمی خورده اند معمولا قمیت بالاتری دارند - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - و از این مهمتر آنکه بدن ما آنها را به عنوان غذا نمی شناسد. وقتی چیزی - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - می خوریم که به عنوان غذا شناخته نمی شود بدن شروع به ارسال سیگنال های التهابی به آن قسمت می کند تا متوجه شود مشکل چیست. درست - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - مانند زمانی که مچ پایتان پیچ می - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - خورد و آن قسمت ورم می کند. اگر غذاهای کامل را با انواع مصنوعی جایگزین کنید می تواند منجر - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - به افزایش التهاب در روده و کل بدن شود.

غذاهای بدون چربی معمولا برای جبران طعم سرشار از قند - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - و نمک هستند و غذاهای بدون قند حاوی مواد شیمیایی هستند، بنابراین چون به بدن مواد مغذی که نیاز دارد را نداده اید بیشتر احساس - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - گرسنگی خواهید کرد. این یعنی خوردن - تلفن سرویس قلیان روشن سراج - چنین غذاهایی می تواند در واقع باعث افزایش وزن شود پس بهتر است تا جای ممکن از آنها اجتناب کنید.

نویسنده: جنی شوگر

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram