تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12231.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۸

امگا ۳ موجود در ماهی خطر ابتلا به سرطان پستان را کاهش می دهد

در مطالعه ای جامع محققان به این نتیجه رسیدند که مصرف ماهی بیشتر در زنان باعث می شود آنها کمتر در معرض ابتلا به سرطان پستان قرار بگیرند.

قُل قُل: در مطالعه ای جامع - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - محققان به این نتیجه رسیدند که مصرف ماهی بیشتر در زنان باعث می شود آنها کمتر در معرض ابتلا به سرطان پستان قرار بگیرند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - محققان چینی، نتایج ۲۶ مطالعه بین المللی - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - را که - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - تقریبا شامل ۹۰۰۰۰۰ زن، از جمله ۲۰،۰۰۰ زن مبتلا به سرطان پستان بود را بررسی کردند. آنها دریافتند زنانی که بالاترین سطح از اسیدهای چرب امگا ۳ ماهی را در رژیم غذایی خود دارند، - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - در مقایسه با کسانی که ماهی مصرف - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - نمی - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - کنند ۱۴ درصد کمتر مبتلا به سرطان پستان می شوند.

نتایج تحقیقات مشخص کرد که هر ۰٫۱ گرم افزایش امگا ۳، خطر ابتلا به سرطان پستان را ۵ درصد در زنان کاهش می دهد

اسیدهای چرب امگا ۳، نوعی از چربی غیر اشباع هستند که سالها برای پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی و سرطان مفید بوده اند. سالمون یکی از انواع ماهی های - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - چرب است که حاوی حدود ۴ گرم اسیدهای چرب امگا ۳ می باشد. مصرف اسیدهای چرب امگا ۳ بصورت طبیعی ویا بعنوان مکمل، هر دو می توانند خطر ابتلای - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - فرد به مشکلات قلبی یا سرطان را کاهش دهند.

محققان میزان مصرف امگا ۳ را با دو روش متفاوت اندازه گیری می کنند؛ یا با انجام آزمایش خون، و یا با ارزیابی میزان ماهیانی که شخص مصرف کرده است.
در آسیا به علت مصرف ماهی بیشترخطر ابتلا به سرطان پستان نسبت به غرب و اروپا پایین تر است. به گفته محققان ممکن است افراد در جامعه غربی بیشتر دچار این نوع سرطان شوند. یافنه های محققان نشان می دهد که ارتباط معناداری بین خوردن ماهی های چرب - تلفن سرویس قلیان فوری دولت - و کاهش خطر ابتلا به سرطان پستان وجود دارد.

منبع: www.livescience.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram