تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون ذغال روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12028.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۸

الزامی شدن درج نشان تراریخته بر روی محصولات غذایی از ابتدای مردادماه

مدیر نظات بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد: درج نشان تراریخته بر روی برچسب محصولات غذایی مشمول از ابتدای مردادماه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی سازمان غذا و دارو، الزامی می باشد.

قُل قُل: مدیر نظات بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - زاهدان خبر داد: درج نشان تراریخته بر روی برچسب محصولات غذایی مشمول از ابتدای مردادماه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی سازمان غذا و دارو، الزامی می باشد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان- درج نشان تراریخته بر روی برچسب محصولات غذایی مشمول از ابتدای مردادماه، مطابق با دستورالعمل ابلاغی سازمان غذا و دارو، الزامی می باشد.

مهندس حقانی فر مدیر نظارت بر فرآورده های خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اعلام این مطلب، افزود: مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان غذا و دارو درخصوص محصولات غذایی تراریخته و فرآورده های مرتبط با آن، درج نشان تراریخته بر روغن های خوراکی محتوی روغن استحصالی از دانه های روغنی تراریخته مانند دانه سویا، ذرت،کلزا،کانولا و پنبه دانه از ابتدای مردادماه سال جاری و درخصوص سایر - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - فرآورده های غذایی تراریخته از ابتدای شهریور ماه، الزامی می باشد.

وی - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - با بیان اینکه از - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - 21 - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - واحد تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی تحت پوشش، تنها یک واحد تولیدی استحصال روغن از دانه های خوراکی داریم، - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - گفت: این واحد تولیدی در زمینه استحصال روغن از دانه کنجد فعال می باشد که مشمول درج نشان تراریخته نمی شود.

مهندس حقانی فر در رابطه با نحوه درج نشان تراریخته بر روی محصولات غذایی مشمول گفت: عنوان تراریخته با فونت خوانا و قابل رویت درون دایره سفید رنگ به قطر یک و نیم سانتیمتر بر روی برچسب محصول و درکنار آرم سازمان غذا و دارو درج می گردد.

وی تصریح کرد: چنانچه ماده تراریخته، جزو افزودنی ها و مواد غیراصلی فرآورده غذایی باشد مانند استفاده از روغن سویا تراریخته در کنسرو های گوشتی، نیازی به درج نشان تراریخته بر روی محصول نیست ولی در مقابل همان جزء در قسمت مواد تشکیل دهنده باید کلمه تراریخته ذکر شود.

وی ادامه داد: استفاده از محصولات تراریخته به عنوان افزودنی و مواد غیراصلی در فرآورده های غذایی در واحدهای تولیدی تحت پوشش در حال بررسی است و از - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - ابتدای شهریورماه الزامات مربوطه اجرایی می شود.

وی دررابطه با واحدهای تولیدی که موفق به اصلاح برچسب های قبلی خود نشده اند، گفت: این واحدها موظفند تا زمان جایگزینی برچسب های قبلی، عبارت تراریخته را توسط جت پرینتر بر روی برچسب محصول درج نمایند.

گفتنی است بنا بر اعلام معاون - تلفن سرویس قلیون ذغال روشن - محترم وزیر و رییس سازمان غذا و دارو برای واردات محصولات تراریخته‌ دو مقوله برای سازمان غذا و دارو دارای اهمیت می باشد؛ اولاً، اینکه محصول مجوز مصرف در اتحادیه اروپا را داشته باشد و ثانیاً محصولی که از کشور مبدأ وارد می‌شود در همان کشور نیز مصرف شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram