تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون روشن جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12189.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۳

چرا تهیه روغن کنجد در حضور مشتری نشان از سلامت آن نیست

یک کارشناس کنترل کیفیت مواد غذایی درباره افراط در مصرف روغن‌های حیوانی و نباتی جامد در افراد چاق و کم تحرک هشدار داد و درباره اینکه چرا تهیه روغن کنجد در حضور مشتری، نشان از سلامت آن نیست، نیز توضیحاتی ارائه کرد.

قُل قُل:یک کارشناس کنترل کیفیت مواد غذایی درباره افراط در مصرف روغن‌های حیوانی و نباتی جامد در افراد چاق و کم تحرک هشدار داد و درباره اینکه چرا تهیه روغن کنجد در حضور مشتری، نشان از سلامت آن نیست، نیز توضیحاتی ارائه کرد.


به گزارش سلامت بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، حسین زارع بیدکی با اشاره به اینکه روغن کنجد در برابر دیدگان مشتری، گرفته شود نشان از سلامت آن نیست، اظهار داشت: این نوع روغن‌ها به‌علت تصفیه نشدن، تاریخ مصرف آنها کوتاه مدت و حاوی مواد مضریست که سلامت عمومی را تهدید می‌کند.

زارع بیدکی - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - افزود: روغن‌های خوراکی شامل دو گروه - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - روغن نباتی یا گیاهی و روغن‌های حیوانی هستند.

وی اضافه کرد: افراط در مصرف روغن‌های حیوانی و نباتی جامد در افراد چاق و - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - کم تحرک به علت اسیدهای چربی غیر اشباع موجود در آنها باعث افزایش کلسترول خون و درنهایت سکته می‌شود.

این کارشناس اظهار کرد: کارگاههای تولید روغن از ارده، زیتون، کنجد، سبوس برنج و روغن هسته انگور، به شدت گسترش یافته به صورتیکه در حال حاضر مصرف گسترده محصولات - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - این کارگاهها معضلات بهداشتی در جامعه محسوب می‌شود.

کارشناس کنترل کیفیت مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد یادآور شد: این کارگاهها صرفا مجهز به یک - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - دستگاه پرس برای استخراج روغن هستند و روغن خروجی - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - را بدون هیچگونه عملیات تصفیه به مصرف کنندگان عرضه می‌کنند و این درحالیست - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - که این روغن قبل از تصفیه، حاوی مقادیر زیادی مواد مضر مانند رطوبت، ذرات باقی مانده دانه، صمغ، اگزالات، فیتات، فلزات سنگین و مواد حساسیت زاست.

زارع بیدکی ادامه داد: رطوبت و ذرات دانه موجود در این نوع روغن، منجر به - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - رشد و تکثیر انواع باکتری‌های بیماری زا می‌شود.

وی افزود: همچنین ذرات صمغ، اگزالات، فیتات، فلزات سنگین و مواد حساسیت زای موجود، فرایند واکنش‌های نامطلوب را در این نوع روغن تشدید کرده و شتاب می‌دهند به‌صورتی‌که حتی اگر روغن تولیدی در زمان استحصال قابل مصرف باشد در یک دوره کوتاه چند هفته ای، بدون تردید غیرقابل مصرف و بیماری زا خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه لازم است مصرف - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - کنندگان از مصرف روغن‌های این چنینی خودداری و - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - هنگام تهیه روغن با مطالعه برچسب به شماره پروانه ساخت و علامت استاندارد توجه داشته باشد ، اسید چرب اشباع کمتر، اسید چرب ترانس صفر و ایزومتر ترانس روغن پایین‌تر و به صفر نزدیکتر باشد.

زارع بیدکی تاکید - تلفن سرویس قلیون روشن جردن - کرد: روغن‌های سرخ کردنی، پخت و پز و یا سالاد را هر کدام را در جای خود استفاده کنید، زیرا روغن‌های مایع مخصوص پخت و پز، تحمل حرارت بالا را نداشته و فاسد می‌شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram