تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون روشن سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12316.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۰

قارچ کوه توچال را نخورید

وقتی کسی وارد رویشگاه قارچ وارد می‌شود تابلوهای رویش قارچ سمی به زبانهای مختلف را مشاهده می کند اما متاسفانه این تابلوها در کشورمان نصب نشده است.

قُل قُل:وقتی کسی وارد رویشگاه قارچ وارد می‌شود تابلوهای رویش قارچ سمی به زبانهای مختلف را مشاهده می کند اما متاسفانه - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - این تابلوها در کشورمان نصب نشده است.

به - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم،مسئول کمیته تشخیص مسمومیت قارچی اخیر در غرب کشور گفت: عامل مسمومیت قارچی - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - در - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - غرب کشور مصرف چند قارچ کشنده سمی و چند قارچ غیرکشنده است و ارتباطی با قارچ‌های خوراکی مردم ندارند.

محمدرضا آصف مسئول کمیته - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - تشخیص مسمومیت قارچی اخیر در غرب کشور - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - در نشست خبری با اشاره به اینکه بعد از بارش‌های اخیر زمینه برای رویش قارچ‌های اینچنینی فراهم شد که در سالهای گذشته نیز با چنین رویدادی و مسمومیت افراد مواجه بوده‌ایم گفت: در آن دوره رسانه‌ها به این اندازه به - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - آن توجه نمی‌کردند.

وی افزود: قارچ تا زیر میکروسکوپ نرود و مورد تایید قرار نگیرد امکان مصرف آن وجود ندارد و از لحاظ ظاهری قارچهایی که در فضای باز می‌رویند به هیچ عنوان قابل اعتماد برای مصرف نیستند.

مسئول کمیته تشخیص مسمومیت قارچی اخیر در غرب کشور ادامه داد: تمام گونه‌های قارچ سمی مشخص است و به طور کامل با قارچ‌های خوراکی که شکلی دگمه‌ای شکل داشته - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - متفاوتند و قارچ‌های خوراکی نیز که توسط پرورش دهندگان تولید می‌شود متفاوتند و آنها هیچ وقت سمی نخواهند شد.

آصف با اشاره به اینکه مردم هیچ قارچی را تحت عنوان قارچ خوراکی به صورت - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - فله‌ای خریداری نکنند، گفت: باید عرضه قارچ‌های فله‌ای در کشور متوقف شود زیرا - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - این قارچ‌ها نام و مشخصات تولید کننده آن مشخص نیست و مصرف کنندگان نمی‌توانند پیگیری کنند که این محصول در چه کارخانه‌ای تولید و یا بسته‌بندی شده است.

وی اظهار داشت: - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - متاسفانه - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - برخی افراد که در کوه‌ توچال تهران نیز اقدام به کوهنوردی می‌کنند اقدام به چیدن قارچ می‌کنند که این امر نیز خود - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - خطرناک است و به مردم به جد توصیه می‌شود که از چیدن و مصرف قارچ‌ها در فضای طبیعی به جد خودداری کنند.

مسئول کمیته تشخیص مسمومیت قارچی اخیر در غرب کشور همچنین با ارائه راهکارهای کلی برای جلوگیری ازتلفات مصرف قارچ سمی در کشور اظهار کرد: رسانه‌ها باید در موضوع اطلاع‌رسانی صحیح و علمی قارچ‌های سمی و خوراکی برای مردم داشته باشند.

وی افزود: عامل مسمومیت‌های اخیر قارچی در کشور چند قارچ - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - کشنده سمی و چند قارچ سمی غیرکشنده تشخیص داده شده - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - است و هیچ ارتباطی با قارچ‌های خوراکی مصرف معمولی مردم ندارند.

* مردم از خریداری قارچ‌های خوراکی بدون بسته‌بندی جدا خودداری کنند

آصف - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - یادآور شد: این قارچ‌های سمی و غیرخوراکی در سالهای گذشته در کشورمان تلفات داشته است همچنین کشورهای دیگری - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - با مرگ و میر ناشی از مصرف این قارچ‌ها مواجه شده‌اند.

مسئول کمیته تشخیص مسمومیت قارچی اخیر در غرب کشور اظهار داشت: وقتی - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - کسی وارد رویشگاه قارچ - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - وارد می‌شود تابلوهای رویش قارچ سمی به زبانهای مختلف را مشاهده می کند اما متاسفانه این تابلوها در کشورمان نصب نشده است.

وی - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - اظهار داشت: وزارت بهداشت نیز باید افرادی که در فصل بهار و پاییز به خاطر مسمومیت‌ها به اورژانس یا دکتر مراجعه می‌کنند به راحتی رد نکند و بررسی مسمومیت‌های قارچی را بر روی آنها انجام دهند.

آصف تاکید کرد: - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - وزارت بهداشت باید اطلاعات لازم را درباره قارچ‌های سمی داشته باشند تا وقتی افراد مسموم به قارچ مراجعه می‌کنند مسیر درمان درستی را درباره آنها تشخیص دهد - تلفن سرویس قلیون روشن سراج - تا منجر به بیماریهای بعدی کبدی نشود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram