تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون فوری جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12165.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۳

چرا چربی شکم از بین نمی رود؟

در واقع وجود مقداری چربی شکم برایتان خوب است، این چربی معده، روده و دیگر اندام های ظریف را محافظت می کند. اما چربی بیش از حد نمی تواند سلامتی را به همراه داشته باشد. سلول های چربی در عمق شکم ( چربی احشایی ) هورمون های وابسته به چربی و مواد شیمیایی مشکل ساز تولید می کنند که به رگ های خونی و ارگان ها می روند و در آنجا باعث التهاب می شوند که منجر به بیماری های قلبی و دیابت می شود.

قُل قُل: در واقع وجود مقداری چربی شکم برایتان خوب است، این چربی معده، روده و دیگر اندام های ظریف را محافظت می کند. اما چربی بیش از حد نمی تواند سلامتی را به همراه داشته باشد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، سلول های چربی در عمق شکم ( چربی احشایی ) - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - هورمون های وابسته به چربی - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - و مواد شیمیایی مشکل ساز تولید می کنند که به رگ های خونی و ارگان ها می روند و در آنجا باعث التهاب می شوند که منجر به بیماری های قلبی و دیابت می شود.

خبر خوب می خواهید؟ هر نیم کیلویی که کم می کنید می تواند کمک کند قطر شکمتان کم شود. وقتی زنان شروع به کاهش وزن می کنند معمولا 30 درصد از وزن کم شده مربوط به منطقه شکم و پهلو است. هر انتخابی که در روز - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - انجام می دهید می تواند روی توانایی سوزاندن چربی های این منطقه کمکتان کند. در ادامه چند روش را به شما می آموزیم.


رژیمتان کم چرب است

برای کاهش چربی شکم، بهتر است چربی مصرف کنید مخصوصا اسید چرب های غیر اشباع. در یک تحقیق محققان از خانمهایی که مورد آزمایش بودند خواستن برنامه غذایی را انجام دهند که 1600 کالری داشت و سرشار از اسید چرب های غیر - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - اشباع بود، نتیجه این شد که آنها یک سوم چربی شکمی خود را در طول یک ماه - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - از دست دادند. اسید چرب های غیر اشباع سیر کننده - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - هستند به همین دلیل باعث می شوند کمتر غذاهای بی ارزش استفاده کنید.

شکم آب کن:

خوردن یک وعده از اسید چرب های غیر - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - اشباع مانند یک مشت آجیل یا یک قاشق غذاخوری روغن زیتون در کنار - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - وعده های - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - دیگر.


مدتی غمگین بوده اید

تحقیقات جدید نشان داده، زنانی که علائم افسردگی دارند بسیار بیشتر در خطر چربی اضافی شکم قرار دارند. شاید این نتایج به این دلیل است که افسردگی با کم تحرکی و عادات بد غذایی همراه است.

شکم آب کن:

ورزش! ورزش باعث بهبود سطح مواد شیمیایی مغزی که متابولیزم چربی را تنظیم می کنند می شود، این مواد همچنین روی روحیه نیز تاثیر دارند. بالا رفتن سطح این مواد باعث افزایش انگیزه برای انجام کارهایی است که به دفع افسردگی کمک می کنند، مانند دیدن دوستان. اما اگر به جایی - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - رسیدید که نمی توانید این - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - کارها را انجام دهید وقتش - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - است که از یک درمانگر کمک بخواهید.


غذاهایتان از جعبه بیرون می آیند

کربوهیدرات - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - های ساده ( مانند چیپس ) و قند - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - های اضافه شده ( در مواردی مانند نوشیدنی های شیرین ) باعث بالا رفتن فشار - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - خون می شوند، که باعث تحریک سیلی از انسولین است، انسولین هورمونی است که کبد را تشویق می کند تا در میان تنه چربی ذخیره کند.

شکم آب کن:

به جای تمرکز روی قطع کردن غذاها، تلاش خود را روی اضافه کردن موارد سالمی مانند یک وعده سبزیجات در کنار هر وعده متمرکز کنید. بهترین کار این است که باک خود را پر از سوخت با کیفیت کنید.


مواد معدنی معجزه گر را جا انداختید

منیزیم بیش از 300 تابع در بدن را تنظیم می کند. شگفت زده نشوید، تحقیقات حتی نشان داده افرادی که - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - مقدار زیادی از این ماده معدنی را مصرف می کنند قند خون پایین و سطح انسولین متعادلی دارند.

شکم آب کن:

حداقل دوبار در روز از غذاهای سرشار از منیزیوم مانند سبزیجاتی که - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - برگ سبز تیره دارند، - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - موز و دانه های سویا استفاده کنید.


خود را گرفتار نوشابه رژیمی کردید

در یک تحقیق که روی چاقی انجام شد محققان - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - دریافتند مصرف کنندگان نوشابه های رژیمی درصد بالاتری از چربی شکمی دارند. محققان بر این عقیده هستند که مصرف کنندگان این نوشیدنی ها فکر میکنند تا حدود زیادی در مصرف کالری صرف جویی کردند پس آزادانه پرخوری می کنند.

شکم آب کن:

بهتر است مصرف چنین نوشیدنی هایی را کم کنید، چون با نوشیدن آنها بدن متوجه شیرینی می شود پس انسولین تولید - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - می کند اما هیچ قندی در کار نیست! - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - و بی جهت انسولین خونتان بالا می رود، این حالت حتی به ذخیره شدن چربی در میان تنه نیز کمک می کند.


عاشق برگر هستید

محققان سوئدی برای هفت هفته به یک گروه از افراد بالغ 750 کالری اضافی در طول روز دادند که اساس آن بر چربی اشباع بود، و به گروه - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - دیگر به همان - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - اندازه کالری اما بر پایه ی اسید چرب های دارای حلقه های اشباع نشده دادند. در پایان گروهی که چربی های اشباع مصرف - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - می کردند دو برابر بیشتر چربی های احشایی ذخیره کرده - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - بودند.

شکم آب کن:

سعی کنید هفته ای یکبار ماهی قزل آلا مصرف کنید تا - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - بتوانید دوز مناسبی از اسید چرب های دارای حلقه های غیر - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - اشباع جذب کنید. در باقی روزها مقدار مصرف گوشت قرمز خود را کاهش دهید و از پروتئین هایی استفاده کنید که چربی اشباع - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - کمی دارند مانند حبوبات و مرغ.


در دوره یائسگی قرار دارید

تغییرات هورمونی مرتبط با یائسگی ( که معمولا از 40 سالگی به بعد شروع می شود ) کاهش چربی شکمی را سخت تر می کند. اما انجام حرکات - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - شدید یوگا می تواند این اثرات را جبران کند. یک - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - تحقیق - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - که در سال 2012 انجام شد نشان داد زنان یائسه ای که یک ساعت یوگای شدید به مدت سه روز در هفته انجام می دهند بعد از سپری کردن 16 هفته می توانند بیش از یک و نیم سانت از دور شکم خود کم کنند.

شکم آب کن:

طرفدار آفتاب گرفتن نیستید؟ به مدت یک ساعت کاری انجام دهید که برایتان خوب است، که بتواند کمکتان کند هورمون های استرس خود را کنترل کنید.


وعده ای که میل می کنید بی رنگ است

میوه و سبزیجات خوش رنگ سرشار از ویتامین C هستند، که باعث کاهش کورتیزول می شود. - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - تحقیقات اخیر نشان داده افرادی که مواد مغذی را بیشتر به رنگ های قرمز، نارنجی و زرد میل می - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - کنند میان تنه ای لاغرتر دارند.

شکم آب کن:

به بشقاب خود رنگ اضافه کنید از سبزیجات انواع فلفل و میوه - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - ها برای این کار استفاده کنید.


در طول ورزش کردن عرق نمی کنید

تحقیقات نشان داده انجام ورزش های سریع با شدت بالا و کمترین استراحت بین انجام تمرینات باعث بالا رفتن قابلیت آب شدن شکم می شود. به نظر می رسد اینگونه ورزش ها بهتر سطح انسولین، - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - تری گلیسیرید و کورتیزول را کاهش می دهند، و همچنین در مدت زمان کوتاهی کالری بالایی میسوزانند.

شکم آب کن:

اگر از دوچرخه سواری - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - یا دیویدن لذت می برید، به مدت دو دقیقه آنقدر سرعت را بالا ببرید که حتی توانایی صحبت کردن هم نداشته باشید، سپس به مدت یک دقیقه - تلفن سرویس قلیون فوری جردن - سرعت را کاهش دهید، و دوباره تکرار کنید تا وقتی انرژی دارید ادامه دهید. تمرینات مقاومتی را دوست دارید؟ تمریناتی مانند شنا و اسکات را به صورت سریالی و به مدت دو دقیقه انجام دهید و هر بار بینشان یک دقیقه استراحت کنید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram