تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیون فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12196.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۱

ژاپن واردات گندم کانادا را به‌دلیل آلودگی به تراریخته معلق کرد

وزارت کشاورزی ژاپن، مناقصه و فروش گندم از کانادا را به‌دلیل آلوده بودن به گندم‌های تراریخته یا دستکاری شده ژنتیکی معلق کرد.

قُل قُل:وزارت - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - کشاورزی ژاپن، مناقصه و فروش گندم از کانادا را به‌دلیل آلوده بودن به گندم‌های تراریخته یا دستکاری شده ژنتیکی معلق کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم ،وزارت کشاورزی ژاپن روز جمعه مناقصه و فروش گندم از کانادا را به‌دلیل آلوده بودن به گندم‌های تراریخته یا دستکاری شده ژنتیکی در استان البرتا معلق کرد.

یک مقام وزارت صنایع - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - ژاپن در این باره گفت: "ما فروش گندم کانادا را معلق - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - می‌کنیم تا زمانی که تایید کنیم که گندم کانادا که ژاپن خریداری می‌کند، فاقد GMO است."

براساس گزارش آژانس بازرسی - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - مواد غذایی کانادا (CFIA)، گندم‌هایی در نزدیکی یک جاده روستایی در - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - آلبرتا کشف شد که - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - به‌دلیل استفاده از "سم علف‌کش رانداپ کمپانی مونسانتو" گندم‌ها مورد استفاده قرار نگرفت و معدوم شد.

مونسانتو، غول شیمیایی کشاورزی امریکا، در سال 1998 شروع به آزمایش گندم تراریخته مقاوم به علف‌کش گلایفوسایت در کانادا - تلفن سرویس قلیون فوری دولت - کرد اما در سال 2004 پس از مخالفت‌های گسترده متوقف شد.

کشف گندم GMO که توسط مونسانتو در مزرعه‌ای در ایالت واشنگتن توسعه یافته است، باعث شد ژاپن و کره جنوبی دو سال پیش، واردات برخی از گونه‌های گندم ایالات متحده را متوقف کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram