تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12044.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۹

غذایی که جسم و روح را بیمار می کند!

همه ساله بیست ویکم جولای با عنوان روز جهانی غذای ناسالم، به عموم مردم در باره مضرات غذاهای آماده و فست فودها اطلاع رسانی می شود؛ روزی که شاید در کشور ما کمتر شناخته شده باشد.

قُل قُل: همه ساله بیست ویکم جولای با عنوان روز جهانی غذای - تلفن سفارش الو قلیان تهران - ناسالم، به عموم مردم در باره مضرات غذاهای - تلفن سفارش الو قلیان تهران - آماده و فست فودها اطلاع رسانی می شود؛ روزی که شاید - تلفن سفارش الو قلیان تهران - در کشور ما کمتر شناخته شده باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، امروزه برنامه غذایی مردم در بیشتر جوامع دنیا تغییر کرده است و مصرف « فست فود» که اساس تغذیه آمریکایی‌ها را - تلفن سفارش الو قلیان تهران - شامل می‌شود، به - تلفن سفارش الو قلیان تهران - یک سبک پرطرفدار مبدل شده است. « مواد غذایی صنعتی بسیار چرب، بسیار شور یا بسیار شیرین و بدون ارزش غذایی و گنجاندن میوه - تلفن سفارش الو قلیان تهران - و سبزی” تعریفی است که متخصصان تغذیه از فست فود و غذاهای ناسالم ارائه می دهند که البته نباید ازعوارض - تلفن سفارش الو قلیان تهران - مواد افزودنی و نگه دارنده موجود در آن ها نیز غافل شد.


پیامدهای« فست فودها» - تلفن سفارش الو قلیان تهران - برای سلامت
این گروه از مواد غذایی سالانه عامل - تلفن سفارش الو قلیان تهران - بروز مشکلات هشداردهنده ای در حوزه سلامت است که افزایش وزن، ناراحتی های قلبی عروقی، پرفشاری خون، دیابت و سرطان ها - تلفن سفارش الو قلیان تهران - از جمله آن هاست.
چربی فراوان به طور مستقیم خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی را افزایش می دهد. کلسترول انسداد عروق و آنفارکتوس را در پی دارد. نمک زیاد نیز خطر پرفشاری خون و نارسایی کلیه را تشدید می کند و میزان بالای - تلفن سفارش الو قلیان تهران - شکر هم در این خوراکی‌ها قطعا زمینه ساز دیابت خواهد بود که در صورت همراه شدن با بی‌تحرکی، اضافه وزن و چاقی را نیز درپی دارد.
کمبود ویتامین ها و مواد معدنی ناشی از تغذیه نادرست، عامل بیماری های دیگر است. کمبود ویتامین D و کلسیم تحلیل توده استخوانی را تشدید می کند و زمینه ساز پوکی استخوان می - تلفن سفارش الو قلیان تهران - شود.
این در حالی است که نتایج مطالعات مختلف بر نقش محافظتی میوه - تلفن سفارش الو قلیان تهران - ها و سبزی ها در مقابله با بسیاری از سرطان ها تاکید می کند. برنامه غذایی نامتعادل و فاقد فیبرهای غذایی، خطر ابتلا به سرطان به ویژه سرطان های دستگاه گوارش را افزایش می دهد.


فست فودها و تاثیر جدی بر « مغز»
نتایج مطالعات نشان می دهد، - تلفن سفارش الو قلیان تهران - مصرف - تلفن سفارش الو قلیان تهران - غذاهای ناسالم در طولانی مدت به قدرت انعطاف پذیری مغز که برای ثبت خاطرات جدید و یادگیری ضروری است، آسیب می رساند. همچنین این خوراکی ها در نهایت، حالت اندوه و غصه را ایجاد می کند زیرا سطح تولید نورون های تازه از طریق - تلفن سفارش الو قلیان تهران - هیپوکامپ کاهش می یابد. محققان به این نتیجه رسیده اند که میان کاهش نورون های جدید و بیماری های نورولوژیک مانند افسردگی ارتباط وجود دارد زیرا خوردن غذاهای چرب و شیرین به طورموقتی لذت بخش است و فرد را ترغیب به مصرف مقدار بیشتری از این خوراکی ها می کند؛ رفتاری که حالت بی‌حوصلگی و اندوه را در پی دارد و این سیکل معیوب ادامه می - تلفن سفارش الو قلیان تهران - یابد.
به مناسبت روز غذای ناسالم می توان این خبر خوش را هم داد که با گنجاندن مقدار فراوان میوه‌ها - تلفن سفارش الو قلیان تهران - و سبزی ها به عنوان منابع غنی آنتی اکسیدان‌ها، - تلفن سفارش الو قلیان تهران - می‌توان با التهابات ناشی از این سبک تغذیه مقابله کرد. ماهی های چرب و آووکادو از جمله خوراکی‌های مفید برای تولید نورون های جدید است و فعالیت ورزشی نیز - تلفن سفارش الو قلیان تهران - تاثیر مثبتی در تقویت قدرت انعطاف پذیری مغز دارد.

غذاهای فراوری شده، ناگت، پیتزاهای آماده غلات صبحانه سس، دونات و کرم های صبحانه از جمله این گروه خوراکی های ناسالم است.

منابع: www.futura-sciences.com
www.allodocteurs.fr

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram