تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12083.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۲

فریز کردن، بهترین راه نگهداری بلندمدت میوه ها

عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: برای نگهداری طولانی مدت از میوه های فصول مختلف، بهترین راه، فریز کردن آنهاست، چرا که می تواند بیشتر از روش هایی مثل پختن و خشک کردن، ویتامین موجود در میوه ها را حفظ کند.

قُل قُل: عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: برای نگهداری طولانی مدت از - تلفن سفارش الو قلیان درروس - میوه های فصول مختلف، بهترین راه، فریز کردن آنهاست، چرا که می تواند بیشتر از روش هایی مثل پختن - تلفن سفارش الو قلیان درروس - و خشک کردن، ویتامین موجود - تلفن سفارش الو قلیان درروس - در میوه ها را حفظ کند.

به گزارش سلامت - تلفن سفارش الو قلیان درروس - نیوز، دکتر - تلفن سفارش الو قلیان درروس - محمدحسین عزیزی در گفت و - تلفن سفارش الو قلیان درروس - گو با سیناپرس افزود: همانطور - تلفن سفارش الو قلیان درروس - که همه متخصصان تغذیه تاکید می کنند، میوه - تلفن سفارش الو قلیان درروس - ها و سبزی ها را تا جایی که می توان، باید تازه مصرف کرد. دلیل این مساله آن است که هرچه - تلفن سفارش الو قلیان درروس - میوه ها و سبزی ها، دیرتر مصرف شود، میزان ویتامین - تلفن سفارش الو قلیان درروس - ها، آنتی اکسیدان ها و مواد فلاونوئیدی آن کاهش می یابد.

این متخصص تغذیه تاکید - تلفن سفارش الو قلیان درروس - کرد: بنابراین برای اینکه سبزی ها و میوه ها بتوانند خواص مفید و ضد سرطانی خود را بروز دهند بهتر است به صورت تازه مصرف شوند.

وی خاطرنشان کرد: چند روش برای نگهداری میوه ها وجود دارد که بهترین آن، فریز کردن است. در این روش می توان به مدت سه تا شش ماه مواد - تلفن سفارش الو قلیان درروس - فلاونوئیدی و ویتامین های موجود در هر میوه را حفظ کرد. این در حالی است که در روش های - تلفن سفارش الو قلیان درروس - پختن و خشک کردن، کمتر این اتفاق می افتد.

رئیس انجمن علوم و صنایع - تلفن سفارش الو قلیان درروس - غذایی ایران اظهار داشت: با پختن میوه ها جهت تهیه مربا یا کمپوت، علاوه بر اینکه ویتامین C موجود در آنها به طور کامل از بین می - تلفن سفارش الو قلیان درروس - رود، ویتامین های A و B و دیگر مواد موثر موجود در میوه ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

عزیزی با بیان اینکه انواع روش ها برای پختن میوه ها و کمپوت کردن آنها، - تلفن سفارش الو قلیان درروس - صرفا به منظور خوشمزه تر شدن میوه ها انجام می شود، یادآور شد: کمپوت هایی که به صورت صنعتی وارد بازار می شود، چون در قوطی های فلزی که درب آنها پلمپ شده است، نگهداری می شود، چندان به مواد نگهدارنده نیاز ندارد. دلیل - تلفن سفارش الو قلیان درروس - آن هم این است که راهی برای ورود میکروب ها وجود ندارد. بنابراین از خرابی آنها جلوگیری می شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس توصیه کرد: هر میوه را در فصل خود مصرف کنید تا بتوانید از ویتامین های آن در حد مطلوب بهره مند شوید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram