تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش الو قلیان فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12281.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۵

۹ غذای کم‌سدیم و ضدتشنگی

میوه‌های تازه‌ی سرد و میوه‌های قطعه‌قطعه‌شده‌ی یخ‌زده. انگور یا قطعات هلوی یخ‌زده، سیب سرد و یک مشت توت سرد برای امتحان‌کردن مناسب هستند.

قُل قُل: - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - میوه‌های تازه‌ی سرد و میوه‌های قطعه‌قطعه‌شده‌ی یخ‌زده. انگور یا قطعات هلوی یخ‌زده، سیب سرد و یک مشت توت سرد برای امتحان‌کردن مناسب هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری فردا، گرمای تابستان - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - به‌معنای تشنگی بیشتر است، و این برای کسانی که به‌خاطر مشکل کلیه باید از رژیم کم‌آب پیروی کنند خبر خوبی نیست. اگر شما نیاز به دیالیز دارید یا دچار بیماری مزمن کلیوی (CKD) هستید و مجبورید - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - مصرف مایعات را محدود کنید، - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - بهتر است تابستان را در جاهای خنک بگذرانید. اما اگر مجبورید در گرمای تابستان بیرون بروید، بهتر است به رژیم خود غذاهای کم‌سدیم و ضدتشنگی اضافه کنید و از متخصصین تغذیه‌ی بیماران کلیوی چند ترفند بیاموزید.

۱. میوه‌های تازه‌ی سرد و میوه‌های قطعه‌قطعه‌شده‌ی یخ‌زده. انگور یا قطعات هلوی یخ‌زده، سیب سرد و یک مشت توت سرد برای امتحان‌کردن مناسب هستند.

۲. قطعات - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - لیمو، چه به‌صورت یخ‌زده و چه همراه آب و یخ. مزه‌ی ترش لیمو باعث می‌شود آب دهان راه بیفتد و - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - از خشکی دهان - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - جلوگیری می‌کند.

۳. سبزیجات سرد و ترد. قطعات خردشده و سرد خیار را امتحان کنید. همین‌طور هویج، - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - کرفس و تربچه خوراکی‌هایی هستند که پتاسیم کمی دارند و تشنگی را رفع می‌کنند.

۴. نعناع تازه: طعم نعناعی که به سالاد و نوشیدنی و دیگر خوراکی‌ها اضافه می‌کنید باعث می‌شود دهان شما خنک و تازه شود، درست مثل آدامس نعنایی.

۵. نوشابه‌های بدون کافئین (مثل سون‌آپ)، شربت آبلیموی دست‌ساز، و چای بدون کافئین. کافئین ادرارآور است و در کسانی که کلیه‌شان عملکرد نامناسبی داشته باشد حجم ادرار را زیاد می‌کند. با مصرف کافئین تشنگی نیز افزایش می‌یابد.

۶. ژلاتین. با قاشقی کوچک قاشق‌قاشق - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - ژلاتین طعم‌دار - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - بخورید، چون مدت خوردن هر قاشق ژلاتین بیش از نوشیدن چند جرعه آب طول می‌کشد.

۷. سوپ سرد کم‌سدیم. یک ظرف سوپ سردِ کم‌سدیم و کم‌پتاسیم درست کنید تا هم مواد مورد نیاز بدن‌تان تامین شود و هم از داخل - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - خنک شوید.

۸. آب‌نبات شور. همه از آن خوش‌شان نمی‌آید، اما - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - خوردن یک دانه - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - از آن باعث تحریک غدد بزاق می‌شود و دهان خشک را فوراً آب می‌اندازد.

۹. یخ طعم‌دار. شربت آبلیمو، چای و یا هر نوشیدنی دیگری را که می‌پسندید در قالب‌های - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - یخ بریزید و در فریزر بگذارید. قطعه‌های یخ را بمکید یا بجوید و اندک‌اندک و بدون نوشیدن آب تشنگی خود را رفع کنید.

نکاتی برای کنترل تشنگی

مایعات را قبل از نوشیدن با فنجان اندازه بگیرید. هربار که چیزی می‌نوشید یا غذایی می‌خورید که در دمای اتاق مایع است، میزان آن را ثبت کنید.

• غذاهای نمک‌دار - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - باعث تشنگی می‌شوند، بنابراین برای کنترل تشنگی، مصرف سدیم را محدود کنید.

• نوشیدنی‌ها را سرد، در حد یخ‌زدن، بنوشید. نوشیدنی‌ها در این حالت بیشتر سرحال‌تان می‌آورند و تشنگی را بیشتر - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - رفع می‌کنند.

• حواستان به خوردنی‌هایی که یواشکی مایع هستند باشد، مثل ژلاتین، یخ، سوپ، و هندوانه. یادتان نرود - تلفن سفارش الو قلیان فرجام - که غذاهایی را که در دمای اتاق مایع هستند جزو مصرف روزانه‌ی مایعات خود ثبت کنید.

• از میوه‌های دوست‌دار کلیه به‌صورت یخ‌‌زده بین وعده‌های غذایی خود استفاده کنید.

• وقت‌هایی که دهان‌تان خشک می‌شود، دهان‌تان را با دهان‌شویه یا آب سرد بشویید (یادتان باشد که نباید فرو بدهید.)

• اگر می‌توانید، گرم‌ترین بخش روز را در اتاق دارای سیستم تهویه بگذرانید. وقتی بدن‌تان خنک باشد، تشنگی‌تان هم کم می‌شود. اگر مجبورید که در گرما بیرون بروید، دور گردن یا سرتان دستمالی مرطوب ببندید.

• داروهایتان را همراه با مایعاتی که موقع ناهار و شام می‌خورید مصرف کنید. بعضی از قرص‌ها را به‌راحتی می‌توان همراه با یک قاشق پوره‌ی سیب یا خوراکی‌هایی شبیه به آن پایین داد.

• نوشیدنی‌ها را جرعه‌به‌جرعه و یواش‌یواش بنوشید تا مزه‌ی آن را بیشتر احساس کنید. لیوان کوچک‌تری به کار ببرید.

• اگر دیابت دارید، قند خون را به‌دقت کنترل کنید. قند خون بالا باعث تشنگی بیشتر می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram