تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12254.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۵

پیشگیری از پارکینسون با خوردن ماهی

بیماری پارکینسون بعد از آلزایمر شایع‌ترین بیماری تخریب کننده دستگاه عصبی و مغز به حساب می‌آید که متاسفانه هنوز علم موفق به کشف درمان و روش‌های قطعی پیشگیری از آن نشده است.

قُل قُل-*علی علی یاری: بیماری پارکینسون بعد از آلزایمر شایع‌ترین بیماری تخریب کننده دستگاه - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - عصبی و مغز به حساب می‌آید که متاسفانه هنوز علم - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - موفق به کشف درمان و روش‌های قطعی پیشگیری از آن نشده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، پارکینسون یک بیماری عصبی است که در سنین بالای 60 سال خود را نشان می‌دهد.

البته این بیماری در جوانان نیز دیده می‌شود اما شیوع آن به مراتب کمتر از سالمندان است.

این بیماری بعد از آلزایمر شایع‌ترین - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - بیماری تخریب کننده دستگاه عصبی و مغز به حساب می‌آید که متاسفانه هنوز علم موفق - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - به کشف درمان و روش‌های قطعی پیشگیری از آن نشده است.

پارکینسون یک اختلال عصبی است که در اثر کاهش توانایی سلول‌های مغزی در تولید دوپامین به - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - وجود می‌آید.

دوپامین از مهمترین انتقال دهنده‌های عصبی است که نقش مهمی در فعالیت عضلات و کنترل حرکات بدن دارد.

بنابراین افراد مبتلا به پارکینسون به مرور کنترل عضلات خود را از دست می‌دهند - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - که یکی از بارزترین تاثیرات پارکینسون بر بدن است.

پارکینسون با چهار علامت اصلی خود را نشان می‌دهد که عبارت‌اند از:

* ارتعاش دست و پا در حالت استراحت (لرزش بیمار همزمان با ارتعاش دست - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - و پا در - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - حالت استراحت)

* کند شدن حرکت

* سختی و خشک شدن دست و پا یا بدن

* عدم کنترل تعادل بدن

دلیل اصلی ایجاد بیماری پارکینسون و - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - برخی از بیماری‌های تخریب کننده مغزی مانند آلزایمر، تشکیل آمیلوئیدهاست.

هنگامی که حین تولید پروتئین‌ها اشتباهاتی رخ دهد و آن‌ها ساختار درست خود را به خود نمی‌گیرند، این پروتئین‌ها با ساختار نادرست خود با یکدیگر ترکیب شده و رشته‌های طولانی به نام آمیلوئید را به وجود می‌آورند.

آمیلوئیدها به خودی خود بیماری زا نیستند، اما می‌توانند با نورون‌های - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - مغزی وارد واکنش شوند و با نابودی آنها باعث ایجاد انواع بیماری‌های تخریب کننده دستگاه عصبی و مغز شوند.

مطالعات مختلفی به بررسی تأثیر مصرف زیاد ماهی بر سلامت بهتر و طولانی مدت دستگاه عصبی و مغز - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - پرداخته‌اند.

در افرادی که از رژیم‌های غذایی خاصی که قسمت عمده‌ی آن‌ها از ماهی تشکیل شده (مانند رژیم مدیترانه‌ای) پیروی می‌کنند، میزان ابتلا به پارکینسون و آلزایمر کمتر است.

این موضوع در ژاپن که قسمت اصلی رژیم غذایی آن‌ها - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - غذاهای دریایی است، مشاهده شده است.

ماهی مدت‌هاست به عنوان یک غذای سالم جای - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - خود را در سفره مردم باز کرده است.

مغذی و سالم بودن این غذا - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - مرهون وجود اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 در بافت ماهی - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - است که اثرات مفید زیادی بر بدن دارد. اما مطالعات جدیدی که در دانشگاه چالمرز انجام شده نشان می‌دهد که پروتئینی به نام پاروالبومین - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - نیز می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دلایل اثرات مفید ماهی بر بدن باشد.

همان طور که گفته شد آمیلوئیدی شدن پروتئین‌ها دلیل اصلی ایجاد این بیماری می‌باشد - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - و در پارکینسون با آمیلوئیدی شدن پروتئینی به نام آلفا-سینوکلئین در مغز، این بیماری تشکیل می‌شود.

تأثیر پاروالبومین موجود در ماهی روی پروتئین آلفا-سینوکلئین - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - است (که به نام پروتئین پارکینسون نیز شناخته می‌شود).

پاروالبومین پروتئین پارکینسون را جمع آوری کرده و مانع از تجمع آن‌ها می‌شود و قادر است با ایجاد ساختارهایی با آلفا-سینوکلئین ترکیب شود و از این پروتئین برای اهداف خود استفاده کند و به طور بالقوه از تشکیل آمیلوئیدهای پروتئین پارکینسون جلوگیری کند.

بنابراین می‌توان چنین استنباط کرد که افزایش مصرف ماهی - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - در رژیم غذایی می‌تواند نقش شایانی در پیشگیری از بیماری پارکینسون داشته باشد.

شاه ماهی، ماهی کاد، کپور و قزل آلای قرمز، حاوی مقادیر بالایی از پاروالیومین هستند.

البته تمام گونه‌های مختلف حاوی مقادیری از این پروتئین ارزشمند می‌باشند اما مقدار آن در گونه‌های ذکر شده بیشتر است.

جالب است بدانید که مقدار پاروالبومین موجود در ماهی، در طول سال و در فصول مختلف متفاوت است.

به طور معمول در انتهای تابستان به دلیل بالا بودن - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - فعالیت متابولیک بافت‌های ماهی، مقدار مواد مغذی موجود در گوشت ماهی بیشتر است.

همچنین قرار گرفتن طولانی مدت ماهی در برابر نور خورشید سبب افزایش سطح پاروالبومین در گوشت ماهی می‌شود.

بنابراین مصرف ماهی در انتهای فصل تابستان و یا اوایل پاییز می‌تواند تأثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

سایر بیماری‌های تخریب کننده سلول‌های مغزی نظیر آلزایمر، ALS و هانتینگتون نیز توسط ساختارهای آمیلوئیدی در مغز شکل می‌گیرند.

بنابراین تیم - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - تحقیق کننده تمایل خود را - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - برای انجام مطالعات بیشتر در این زمینه اعلام کرده و در صدد یافتن رابطه بین این آمیلوئیدها و شروع بیماری برآمده است.

یکی از محققان این مطالعه در اهمیت پیدا کردن درمان برای این - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - دسته بیماری‌ها می‌گوید: "این بیماری‌ها با گذر سن خود را نشان می‌دهند و مردم نیز عمر طولانی - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - دارند.

با این وجود در مسیری قرار داریم که میزان ابتلا به این نوع بیماری‌ها زیاد است و قسمت خوفناک ماجرا این است که هنوز درمانی برای این بیماری‌ها کشف نشده است.

بنابراین ما باید - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - هر موضوعی را که ممکن است - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - امیدوار کننده باشد دنبال کنیم".

محققان دانشگاه چالمرز همچنان - تلفن سفارش قلیان روشن جردن - در حال انجام مطالعات مختلفی بر پاروالبومین و تأثیر آن بر بافت‌های بدن هستند.

امید است که برای این دست از بیماری‌ها درمانی قطعی و یا روش‌های مطمئن پیشگیری یافت شوند.

* کارشناس ارشد تغذیه، زیر نظر دکتر نازلی نمازی؛ متخصص تغذیه

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram