تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12093.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲

بهترین نوشیدنی برای سطوح متعادل کلسترول

به واسطه سطوح ناکافی از کلسترول HDL، بدن از قدرت دفاعی لازم برای مقابله با کلسترول LDL که می تواند گرفتگی در شریان ها را موجب شود، برخوردار نخواهد بود.

قُل قُل:به واسطه سطوح ناکافی از کلسترول HDL، بدن از قدرت دفاعی لازم برای مقابله با کلسترول LDL که می تواند گرفتگی در شریان ها را موجب شود، برخوردار نخواهد بود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، با افزایش سن، - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - انسان کاهش تدریجی سطوح کلسترول HDL که به نام کلسترول - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - خوب نیز شناخته می شود را تجربه می کند. این نوع از کلسترول عاملی کلیدی در حفظ سلامت بدن انسان است.

به گزارش "ایزی هلث اپشنز"، کلسترول HDL به کاهش سطوح کلسترول LDL که به نام کلسترول بد نیز شناخته می شود و خطر بیماری قلبی و - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - سکته مغزی را افزایش می دهد، کمک می کند. کلسترول HDL - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - با جذب کلسترول LDL آن را به کبد منتقل کرده که در انجا از بین می رود. اما پژوهش های صورت گرفته نشان داده اند که سطوح کلسترول HDL در - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - جریان خون با افزایش سن به تدریج کاهش می یابد.

به واسطه سطوح ناکافی از کلسترول HDL، بدن از قدرت دفاعی لازم برای مقابله با کلسترول LDL که می تواند گرفتگی در شریان - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - ها را موجب - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - شود، برخوردار نخواهد بود. شاید بر همین اساس است که خطر ابتلا به بیماری قلبی با افزایش سن بیشتر می شود.

همچنین، مطالعات نشان داده اند که سطوح ناکافی از کلسترول HDL به واسطه افزایش - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - سن با سستی، کاهش قدرت عضلانی و عملکرد جسمانی ضعیف نیز پیوند خورده است.

اما به نظر می رسد روشی آسان برای بهبود سطوح کلسترول HDL با افزایش سن وجود دارد.

نوشیدن چای برای سطوح سالم‌تر کلسترول HDL

مطالعه ای جدید در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نشان داده است که نوشیدن چای می تواند به بهره‌مندی از سطوح سالم کلسترول HDL با افزایش سن کمک کند.

این مطالعه شرایط 80 هزار نفر چینی را به مدت شش سال پیگیری کرد. در پایان مطالعه، افرادی که چای - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - بیشتری نوشیده بودند، به رغم - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - افزایش سن کلسترول HDL کمتری از دست داده بودند.

کلسترول HDL موجود در بدن این افراد به آن میزان بود که خطر ابتلا به بیماری قلبی را هشت درصد کاهش دهد.

ارتباط بین چای و کلسترول HDL هم در مردان و هم زنان در تمام - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - سنین مشاهده شد، اما پژوهشگران دریافتند که ارتباط در مردان و افراد بالای 60 سال قوی‌تر بوده است.

پس اگر قصد دارید از سطوح سالم کلسترول HDL بهره ببرید، نوشیدن چای یکی از ساده‌ترین روش هایی است که می توانید مد نظر قرار دهید.

بهترین چای برای کلسترول

شاید این پرسش برای شما مطرح شده باشد که کدام نوع چای بیشترین اثر را در حفظ سطوح سالم کلسترول HDL دارد؟

در مطالعه دانشگاه - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - پنسیلوانیا، هم چای سیاه و هم چای سبز روند کاهش کلسترول HDL را کند - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - کرده بودند. پژوهشگران بر این باورند که هر دو نوع چای حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی به نام پلی فنول ها و کاتچین ها هستند که با التهاب مبارزه می کنند.

به گفته پژوهشگران، چای سبز اندکی موثرتر - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - بوده است. پس اگر به هر دو نوع - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - چای سیاه و چای سبز علاقمند هستید، شاید بهتر باشد هرچه بیشتر چای سبز بنوشید. اما اگر عطر و طعم چای سیاه را - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - بیشتر دوست دارید، این نوع نیز به حفظ سطوح سالم کلسترول و در نتیجه سلامت قلب شما کمک می کند.

اگر به چای علاقه ندارید نیز جای نگرانی وجود ندارد زیرا روش های دیگری برای بهبود سطوح کلسترول HDL - تلفن سفارش قلیان روشن دولت - وجود دارند که از آن جمله می توان به مصرف بادام و تخم مرغ اشاره کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram