تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12341.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۵

اجرای طرح غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک در گیلان

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از برنامه‌ها که در گیلان همزمان با سایر استان‌های کشور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

قُل قُل:معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از برنامه‌ها که در گیلان همزمان با سایر استان‌های کشور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر «زهرا حصاری» در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - همکاری بین معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان با مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اهمیت امنیت غذایی و اثر آن بر سطح سلامت جامعه اظهار کرد: هم‌اکنون تقاضا و نیازی که در جامعه احساس می‌شود افزایش ارزش غذایی در محصولات تولیدی است و در این راستا سازمان غذا و دارو برنامه‌ها و استراتژی‌های خاصی را دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: یکی از این برنامه‌ها و استراتژی‌ها درج نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای بر روی برچسب محصولات غذایی است که از این طریق میزان عوامل خطرزا برای سلامتی چون قند، نمک و اسیدهای چرب ترانس در محصولات غذایی پایش کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها که در - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - گیلان همزمان با - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - سایر استان‌های کشور توسط - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

حصاری آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - را برای برقراری امنیت غذایی موثر دانست و گفت: معاونت غذا و - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - دارو دانشگاه از طرح‌ها و برنامه‌هایی که به سلامت مردم کمک کند، حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این معاونت همواره تلاش دارد - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - تا با بررسی‌های جامع، چالش‌های - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - موجود در سطح استان را شناسایی و در راستای رفع آن اقدام کند.

در پایان جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امضا شد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram