تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12139.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۶

خشکاندن ریشه های افسردگی با غذای سالم

رژیم غذایی سالم نه تنها، سلامت جسم را تضمین می کند بلکه روح و روان را بی نصیب نگذاشته و فرد را از پیوستن به دایره افسردگی و بیماری های روحی خارج می کند. این در حالی است که در دنیای مدرن امروز، اختلالات روحی روانی با ورود غذاهای آماده و فست فود به عرصه زندگی تشدید شده است.

قُل قُل: رژیم غذایی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - سالم نه تنها، سلامت جسم را تضمین می کند بلکه روح و روان را بی نصیب نگذاشته و فرد را از پیوستن به دایره افسردگی و بیماری های روحی خارج می کند. این در حالی است که در دنیای مدرن امروز، اختلالات روحی روانی با ورود غذاهای آماده - تلفن سفارش قلیان سید خندان - و فست فود به عرصه زندگی تشدید شده است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، اضطراب و افسردگی از جمله اختلالات روانی است که شیوع بالایی در جوامع پیشرفته و در حال توسعه دارد. موضوعی که پیش از این «سید حسن قاضی زاده هاشمی» وزیر بهداشت در سخنانی به افزایش آمار افسردگی در سطح جهانی اشاره کرده و گفته بود، از نظر بار بیماری‌ها، افسردگی رتبه چهارم را دارد و براساس پیش بینی‌ها در سال 2030 بیماری افسردگی در رتبه دوم بیماری‌ها - تلفن سفارش قلیان سید خندان - قرار خواهد گرفت.
وزیر بهداشت همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود، افسردگی در میان زنان را شایع تر عنوان کرد و افزود: در دنیا - تلفن سفارش قلیان سید خندان - 350 میلیون نفر به بیماری افسردگی مبتلا هستند و در کشور ما نیز 16.8 درصد زنان و بیش از 10 درصد مردان افسرده هستند.
بر اساس مطالعات جدید علم پزشکی، عوامل تغذیه ای نقش بسزایی در بروز یا سرکوب اختلالات روحی دارند به این معنا که انتخاب غذاهای سالم و مناسب از لازمه‌های داشتن روح و جسم سالم است. موضوعی که خبرنگار علمی ایرنا در گفت و گو با «مریم حبیبی» کارشناس تغذیه، ضرورت توجه به مواد غذایی برای پیشگیری - تلفن سفارش قلیان سید خندان - از افسردگی را مورد بررسی قرار داد.
به گفته حبیبی، تغذیه سالم و مغذی یکی از عوامل پیشگیرانه در افسردگی است البته در صورتی که با شناسایی درست مواد غذایی و همراهی فرد مبتلا همراه باشد.

**غذاهای فوری، تشدید کننده افسردگی
مشکلات خانوادگی، شرایط اقتصادی، محیط اطراف و تغییر بافت زندگی از - تلفن سفارش قلیان سید خندان - جمله عوامل زمینه ساز بیماری های روحی روانی است که بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، نزدیک به 80 درصد کسانی‌که مبتلا به افسردگی و بیماری‌های روانی هستند، درکشورهای با درآمد کم یا درآمد متوسط زندگی می‌کنند.
بر همین مبنا،کارشناسان تغذیه، یکی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - از عوامل تشدید کننده افسردگی را عدم استفاده از - تلفن سفارش قلیان سید خندان - مواد مغذی و روی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - آوردن به مواد غذایی فوری عنوان می کنند که در کشورهای در حال توسعه رواج یافته است. حال آن - تلفن سفارش قلیان سید خندان - که افسردگی علاوه بر ایجاد مشکلات روانی، به‌عنوان مادر بسیاری از بیماری‌های جسمانی شناخته می شود و ضرورت توجه به آن دوچندان است.


موضوعی که حبیبی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا به آن اشاره کرد و گفت: افسردگی یک حالت خُلقی شامل بی‌حوصلگی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - و گریز از فعالیت یا بی‌علاقگی و بی‌میلی است که می‌تواند بر روی افکار، رفتار، احساسات، خوشی و تندرستی یک فرد تاثیر بگذارد. حالاتی که برخی مواد غذایی دامن زننده آن است چرا که دارای موادی هستند که اثر خاصی بر روح و روان فرد - تلفن سفارش قلیان سید خندان - مصرف کننده باقی می گذارند. مواد غذایی که از نظر ترکیب - تلفن سفارش قلیان سید خندان - و طبخ مورد تایید نیستند و می توانند تاثیرات سویی بر روی سیستم عصبی داشته باشند.
وی در ادامه افزود: جالب این که در بررسی افرادی که دچار افسردگی هستند به این نکته می رسیم که این افراد در حالت های روحی روانی خاص، دچار بی انگیزگی، بی میلی و رخوتی می شوند که گاهی اوقات زیر بار رژیم - تلفن سفارش قلیان سید خندان - غذایی نمی روند و نسبت به برنامه غذایی روزانه خود، بی تفاوت برخورد می کنند. در نتیجه به غذاهای دم دستی و فوری که زمانی برای طبخ نمی برد و ارزش غذایی مغذی ندارند روی می آورند - تلفن سفارش قلیان سید خندان - غافل از این که با دست خود بر دامنه بیماری می افزایند.

**خشکاندن ریشه های افسردگی با غذای سالم
حبیبی در ادامه گفت و گو، یکی از راهکارهای پیشگیری از افسردگی را استفاده از مواد غذایی گیاهی و کم حجم عنوان و اظهار کرد: افراد در دوران افسردگی به دو دسته بی اشتهای عصبی و پرخور عصبی تقسیم می شوند به این معنا که خوردن با ریشه های روانی و عصبی افراد ارتباط مستقیم دارد.آنان که با پرخوری عصبی دست و پنجه نرم می کنند، به خصوص قشر جوان، دچار تحریک‌پذیری و پرخاشگری می شوند. افراد بی اشتهای عصبی هم به اصطلاح راه گلوی آنان بسته می شود و میلی به غذا پیدا نمی کنند. هر دوی این حالت ریشه روانی داشته و به نوعی ضربه زننده به جسم و روح محسوب می شود و نیاز به این دارد که ریشه ای حل شود تا دایره افسردگی گسترش نیابد.


حبیبی در پاسخ به این پرسش که این مواد غذایی به چه صورت می توانند اختلالات عصبی را افزایش دهند؟ گفت: وقتی شما غذایی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - مصرف می کنید که مواد چرب و افزودنی ها در آن زیاد باشد، سمومی را وارد بدن می کنید که نه تنها مواد لازم را به اندام های حسی حرکتی نمی دهند بلکه بر روی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - جسم و روح واکنش منفی دارند که احتمال ابتلاء به سرطان و ضعیف - تلفن سفارش قلیان سید خندان - شدن سیستم ایمنی بدن را افزایش می - تلفن سفارش قلیان سید خندان - دهند.
به توصیه این کارشناس تغذیه، در درجه نخست، افراد افسرده باید از نظر روحی، مورد روان درمانی و روان کاوی قرار بگیرند. بعد از آن، توصیه های غذایی همانند استفاده - تلفن سفارش قلیان سید خندان - روزانه از سبزیجات، شیر و لبنیات کم چرب و سبک می تواند مسیر بیماری روحی را به سمت بهبودی - تلفن سفارش قلیان سید خندان - سوق دهد. حتی اگر کسی تمایل دارد فست فود استفاه کند در خانه تهیه کند و از مصرف غذاهای پرچرب خودداری کنند.
این کارشناس با اشاره به تاثیر - تلفن سفارش قلیان سید خندان - همراهی و همیاری فرد دچار افسردگی در روند درمان گفت:آگاهی و اطلاع‌یابی از افسردگی می‌تواند سواد سلامتی جامعه را افزایش دهد و در درمان و پیشگیری از این اختلال موثر باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram