تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون روشن دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12142.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۲

ارتقا سلامت با نوشیدنی‌های سرکه سیب

کارشناسان توصیه می کنند که دوستداران سرکه سیب این محصول را به صورت مستقیم مصرف نکنند زیرا ممکن است به گلو آسیب رسانده یا موجب فرسایش دندان ها شود.

قُل قُل: کارشناسان توصیه می کنند که دوستداران سرکه سیب این محصول را به صورت مستقیم مصرف نکنند زیرا ممکن است به گلو آسیب رسانده یا موجب فرسایش دندان ها شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، مصرف روزانه سرکه سیب می تواند فواید سلامت مختلفی مانند کمک به کاهش وزن، تنظیم - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - قند خون، و بهبود سلامت روده را ارائه کند.

به گزارش "هلث"، اما کارشناسان توصیه می کنند که دوستداران سرکه سیب این محصول را به صورت مستقیم مصرف نکنند زیرا ممکن است به گلو آسیب رسانده یا موجب فرسایش دندان ها شود. افزون بر این، طعم این نوع از سرکه برای برخی افراد خوشایند نیست.

شما می توانید سرکه سیب را به همراه برخی مواد دیگر برای تهیه نوشیدنی هایی سالم استفاده کنید که در ادامه چند دستورالعمل ارائه شده اند.

نوشیدنی موز سبز شیرین

اسفناج حاوی مواد مغذی مختلفی مانند کلسیم، آهن، و روی است که همگی به بدن در جذب و استفاده از - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای سوخت و ساز بهینه کمک می کنند و این سبزی هسته سالم این دستورالعمل نوشیدنی سرکه سیب را - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - تشکیل می دهد.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

دو فنجان برگ اسفناج

یک موز - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - اندازه متوسط، پوست گرفته

دو فنجان آب سیب ارگانیک

یک فنجان یختمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.

این نوشیدنی را بلافاصله مصرف کنید یا می توانید در ظرفی که درب آن به خوبی بسته می شود ریخته و تا 4 ساعت بیرون از یخچال نگهداری - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - کنید.

مواد مغذی در هر وعده

کالری: 180 - چربی: 0.5 گرم - پروتئین: 2 گرم - سدیم: 50 میلی گرم - فیبر: 2 گرم - کربوهیدارت: 45 گرم - قند: 37 گرمنوشیدنی گرمسیری

موز - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - یک ماده غذایی با - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - تراکم انرژی کم و از محتوای آب و فیبر بالا سود می برد. با توجه به محتوای فیبر دوستدار گوارش، این - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - میوه شیرین می تواند حال و هوای مناطق گرمسیری را در نوشیدنی سرکه سیب شما ایجاد کند.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

دو موز اندازه متوسط، پوست گرفته و منجمد

یک فنجان آناناس خرد شده

یک فنجان یخ

دو فنجان شیر نارگیل کم چربتمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.

این نوشیدنی را بلافاصله مصرف کنید یا می توانید در ظرفی - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - که درب آن به خوبی بسته می شود ریخته و تا 4 ساعت بیرون - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - از یخچال نگهداری کنید.

مواد مغذی در هر وعده

کالری: 190 - چربی: 5 گرم - پروتئین: 2 گرم - سدیم: 40 میلی گرم - فیبر: 4 گرم - کربوهیدارت: 37 گرم - قند: 22 گرمنوشیدنی گلابی - توت

گلابی از محتوای ویتامین ها و مواد معدنی مختلف مانند ویتامین های A، C و K، آهن، منیزیم، و فسفر سود می برد و فیبر موجود در آن به گوارش بهتر کمک می کند.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

یک گلابی اندازه متوسط، پوست گرفته و خرد شده

یک فنجان تمشک

یک فنجان شاه توت

دو فنجان آبتمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.

این نوشیدنی را بلافاصله - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - مصرف کنید یا می توانید در ظرفی که درب آن به خوبی بسته می شود ریخته و تا 4 ساعت بیرون از یخچال نگهداری کنید.

مواد مغذی در هر وعده

کالری: 100 - چربی: 1 گرم - پروتئین: 2 گرم - سدیم: 4 میلی گرم - فیبر: 10 گرم - کربوهیدارت: 25 گرم - قند: 13 گرمنوشیدنی سیب سبز

اسفناج با توجه به مواد مغذی مختلف موجود در آن گزینه ای عالی برای افزودن تقریبا به هر غذا و نوشیدنی است، بدون این که تغییری چشمگیر در طعم مواد تشکیل دهنده اصلی ایجاد شود.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

یک فنجان برگ اسفناج

دو سیب اندازه متوسط، پوست گرفته و خرد شده

یک قاشق غذاخوری پودر دارچین

یک قاشق چایخوری پودر جوز

یک چهارم قاشق چایخوری پودر میخک

یک قاشق غذاخوری عسل

یک فنجان یخ

دو فنجان آبتمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.

این نوشیدنی را بلافاصله مصرف کنید یا می توانید در ظرفی که درب آن به - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - خوبی بسته می شود ریخته و تا 4 - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - ساعت بیرون از یخچال نگهداری کنید.

مواد - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - مغذی در هر وعده

کالری: 130 - چربی: 1 گرم - پروتئین: 1 گرم - سدیم: 15 میلی گرم - فیبر: 7 گرم - کربوهیدارت: 32 گرم - قند: 22 گرمنوشیدنی لیمویی

عسل از شاخص - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - گلیسمی پایین‌تر نسبت به شکر سفید و شکر قهوه ای برخوردار است، از این رو یک افزودنی شیرین مناسب برای اضافه کردن به نوشیدنی های سرکه سیب است، بدون این که نگرانی از بابت افزایش ناگهانی قند خون بدن وجود داشته باشد. اگر با کاهش سطوح انرژی بدن خود در طول روز مواجه می شوید، این نوشیدنی را امتحان کنید.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

دو فنجان توت فرنگی

دو لیموی اندازه متوسط، پوست کنده و بدون دانه

یک قاشق غذاخوری عسل

یک فنجان یخ

دو فنجان آبتمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.نوشیدنی بابونه طالبی

نوشیدن چای بابونه برای کاهش استرس بسیار توصیه شده است. چای بابونه فاقد کافئین و سرشار از مواد شیمیایی گیاهی است - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - که اثری آرامش بخش بر بدن و ذهن دارد. بابونه گزینه ای خوب برای ترکیب با سرکه سیب در یک نوشیدنی است.

سرو برای دو نفر

یک قاشق غذاخوری سرکه سیب

یک قاشق غذاخوری عسل

یک فنجان بلوبری

یک فنجان طالبی خرد - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - شده

یک فنجان یخ

دو فنجان چای بابونه، سردتمام مواد تشکیل دهنده را در یک دستگاه مخلوط کن با هم ترکیب کنید تا بافتی یکدست شکل بگیرد.

این نوشیدنی را بلافاصله مصرف کنید - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - یا می توانید در ظرفی که درب آن به خوبی بسته می شود ریخته و تا 4 ساعت بیرون از یخچال نگهداری کنید.

مواد مغذی در هر وعده

کالری: 100 - تلفن سفارش قلیون روشن دولت - - چربی: 0.5 گرم - پروتئین: 1 گرم - سدیم: 15 میلی گرم - فیبر: 3 گرم - کربوهیدارت: 26 گرم - قند: 22 گرم

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram