تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان ذغال روشن فرجام


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12361.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۱

سحری کله پاچه و حلیم نخورید

دبیر انجمن پیشگیری از چاقی ایران با بیان اینکه به روزه‌داران توصیه می‌شود در وعده سحری از مصرف مقادیر زیاد مایعات و غذاهای پرچرب و پرکالری اجتناب کنند، خاطرنشان کرد: وعده سحری باید همانند وعده ناهار تهیه شود.

قُل قُل:دبیر انجمن پیشگیری از چاقی - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - ایران با بیان اینکه - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - به روزه‌داران توصیه می‌شود در وعده سحری از مصرف مقادیر زیاد مایعات و - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - غذاهای پرچرب و پرکالری - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - اجتناب کنند، خاطرنشان کرد: وعده سحری باید همانند وعده ناهار تهیه شود.

بهد گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا،دکتر محمد هاشمی، دبیر انجمن پیشگیری از چاقی ایران با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با تاکید بر مصرف وعده سحری، گفت: نیازهای بدن در تمام ایام سال ثابت است و انسان باید به این نیازها پاسخ دهد بنابراین روزه‌داران باید توجه داشته باشند به علت محدودیت‌های ایجاد شده در ایام روزه‌داری برای مصرف وعده‌هایی غذایی، از افطار تا سحر به نیازهای بدن به درستی پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد در مصرف وعده سحری - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - غفلت می‌کنند، یادآور شد: سحری یکی از وعده‌های اصلی غذایی در ایام رمضان است به گونه‌ای که - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - به روزه‌داران توصیه می‌شود برای سحری وعده‌های غذایی متناسب با وعده ناهار را - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - تهیه و مصرف کنند.

هاشمی افزود: وعده سحری انرژی لازم برای آغاز روز در ایام روزه‌داری را تامین می‌کند، بنابراین افراد باید در تهیه مواد غذایی این وعده غذایی دقت لازم را داشته باشند تا طی روزه‌داری دچار کاهش قند خون، انرژی و ... نشوند.

دبیر انجمن پیشگیری از چاقی ایران مصرف مقادیر بسیار زیادی مایعات و آب در وعده سحری را یکی از اشتباهات رایج روزه‌داران دانست، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی روزه‌داران بر این باور هستند که با مصرف مقادیر زیادی آب و مایعات در وعده سحر می‌توانند به احساس تشنگی طی روز مقابله کنند اما این در حالی است که این - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - اقدام باعث می‌شود افراد در ساعات اولیه روزه‌داری دچار سوء هاضمه، دل درد،‌دلپیچه و ... شود.

وی در ادامه با تاکید براینکه روزه‌داران باید در - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - وعده سحری مصرف فیبر را فراموش نکنند، افزود: افراد برای دریافت فیبر می‌توانند میوه و سبزیجات - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - تازه مصرف - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - کنند.

هاشمی مصرف غذاهای پرچرب و پرکاری را یکی دیگر از اشتباهات رایج روزه‌داران دانست و گفت: متاسفانه برخی افراد برای افزایش میزان انرژی - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - در طول روزه‌داری غذاهایی نظیر کله‌پاچه و حلیم در وعده سحری مصرف می‌کنند. مصرف این غذاها موجب افزایش قند - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - خون و - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - به دنبال آن - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - افزایش تولید انسولین می‌شود که این امر کاهش قندخون طی روزه‌داری را در پی دارد.

دبیر انجمن پیشگیری از چاقی - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - ایران یادآور شد: علاوه بر این مصرف غذاهای پرچرب و پرکالری موجب اضافه - تلفن قلیان ذغال روشن فرجام - وزن و چاقی نیز می‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram