تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون ذغال روشن تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12016.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۵

افزایش روزانه قیمت لبنیات/ ناظران در خواب غفلت

با وجود آنکه در هفته‌های گذشته کارخانه‌های لبنی بدون مجوز قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند طی هفته گذشته هم به صورت روزانه این افزایش قیمت‌ها مجددا اعمال شد و نظارتی بر قیمت‌گذاری و برخورد با این روند صورت نمی‌گیرد.

قُل قُل:با وجود آنکه در هفته‌های گذشته - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - کارخانه‌های لبنی بدون مجوز قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند طی هفته گذشته هم به صورت روزانه این افزایش قیمت‌ها مجددا اعمال شد و نظارتی بر قیمت‌گذاری و برخورد با این روند صورت نمی‌گیرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - از ایسنا، در چند وقت اخیر بازار طلا و سکه با هر نوسانی در حوزه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی افزایش قیمت را - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - به خود دید، افزایش قیمتی که به صورت لحظه‌ای در این بازار به ثبت رسید که به نظر می‌رسد در روزهای اخیر این نوسانات لحظه‌ای به محصولات لبنی هم سرایت کرده است!

محصولات لبنی به خصوص شیر، ماست و - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - پنیر از سوی کارخانه‌های مطرح این حوزه به صورت روزانه با افزایش قیمت‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومانی مواجه می‌شوند، این موضوع در حالی رخ می‌دهد که در هفته های گذشته کارخانه‌ها با وجود دریافت ارز دولتی و بدون هیچ دستورالعملی از سوی دستگاه‌های نظارتی اقدام به افزایش قیمت قابل توجه کردند و همچنین ۷۰ درصد قیمت محصولات لبنی که شیرخام بوده تغییر قیمتی نداشته است.

در این زمینه یک منبع آگاه با تائید افزایش قیمت محصولات لبنی به ایسنا گفت: شرکت‌های تولیدی بدون هیچگونه مجوزی از سوی دستگاه‌های نظارتی به - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - ویژه سازمان حمایت تولیدکنندگان - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - و مصرف کنندگان اقدام به افزایش قیمت محصولات کرده‌اند.

همچنین یک توزیع کننده محصولات لبنی به ایسنا گفت: شرکت های بزرگ و به نام تولید محصولات لبنی، با وجود انکه در هفته‌های گذشته قیمت همه محصولات شان را افزایش داده‌اند، در روزهای گذشته هم بدون کوچک ترین اطلاع رسانی، روزانه به طور متوسط ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان افزایش قیمت را برای محصولاتی همچون شیر، پنیر و ماست اعمال کردند.

به گفته وی، برخی از تولیدکنندگان از افزایش قیمت‌های روزانه پیروی نکردند و در ابتدای هر هفته با ارائه - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - بار جدید افزایش قیمت ۵۰۰ تومان بر قیمت محصولات خود به خصوص شیر لحاظ کرده‌اند.

بررسی‌های میدانی در شطح شهر از واحدهای لبنیاتی سنتی نشان از آن دارد که این واحدها به - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - صورت هماهنگ افزایش قیمتی را اعمال نکرده‌اند و تنها برخی از واحدهای صنفی با کسب اطلاع از افزایش قیمت محصول کارخانه‌ها، افزایش قیمتی را برای محصولات خود لحاظ - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - کرده - تلفن قلیون ذغال روشن تهران - اند.

حال با این تفاسیر به نظر می رسد که کارخانه‌های لبنی همچون گذشته بدون توجه به دستورالعمل های ابلاغی سازمان حمایت افزایش قیمت را لحاظ کرده‌اند. با این وجود مسئولان سازمان حمایت با پیگیری‌های فراوان ایسنا، حاضر به پاسخگویی نیستند.

همچنین این عدم پاسخگویی ها به انجمن صنایع لبنی سرایت کرده و رضا باکری به عنوان دبیر این انجمن پاسخگوی پیگیری‌های مکرر در خصوص وضعیت تولید و بازار محصولات لبنی نیست.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram