تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون روشن الهیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12053.html
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۹

4 رژیم غذایی معروف برای لاغری

گلوتن نام یک خانواده از پروتیین موجود در دانه مانند گندم، چاودار و جو است. دو پروتیین اصلی در گلوتن، به نام گلیادین و گلوتنین وجود دارد که گلیادین باعث اثرات مضر در بدن است. در رژیم غذایی فاقد گلوتن، باید گلوتن را به‌طور کامل از مواد غذایی مصرفی حذف کنید.

قُل قُل:گلوتن نام یک خانواده از پروتیین موجود در دانه مانند گندم، چاودار و جو است. دو پروتیین اصلی در گلوتن، به نام گلیادین و گلوتنین وجود دارد - سرویس الو قلیون روشن الهیه - که گلیادین باعث اثرات مضر در بدن است. در رژیم غذایی فاقد گلوتن، باید گلوتن را به‌طور کامل از مواد - سرویس الو قلیون روشن الهیه - غذایی مصرفی حذف کنید.

رژیم لاغری کم‌کربوهیدرات: به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شهروند ،رژیم غذایی کم‌کربوهیدرات (لوکارب،کتوژنیک) یک رژیم لاغری براساس غذاهای واقعی و کربوهیدرات بسیار پایین است که - سرویس الو قلیون روشن الهیه - مناسب برای افرادی است که می‌خواهند لاغر شوند و چربی‌های اضافی چندساله را از - سرویس الو قلیون روشن الهیه - بدنشان خارج کنند.

این رژیم همچنین مناسب افراد دیابتی است و علاوه بر کاهش وزن، زمینه‌ساز سلامتی و بهبود بیماری‌های مزمن - سرویس الو قلیون روشن الهیه - در بدن می‌شود. این رژیم لاغری از مقدار زیادی سبزیجات برگ پهن، گوشت، ماهی، تخم‌مرغ و میوه تشکیل شده است، فقط باید میزان مصرف نشاسته، مواد غذایی فناوری‌شده - سرویس الو قلیون روشن الهیه - و قندوشکر را به حداقل رساند.

رژیم غذایی مدیترانه‌ای: رژیم غذایی مدیترانه‌ای یکی از رژیم‌های غذایی است که برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی موثر است. تاریخچه این رژیم به قرن بیستم برمی‌گردد که - سرویس الو قلیون روشن الهیه - معمولا هر آن‌چه در اطراف دریای مدیترانه موجود بود، خورده می‌شد.

این رژیم شامل مقدار زیادی سبزیجات، میوه‌ها، ماهی، مرغ، غلات کامل، حبوبات، انواع توت‌ها، محصولات لبنی و روغن زیتون است. مقدار و میزان هریک از گروه‌های غذایی بستگی به - سرویس الو قلیون روشن الهیه - شرایط فیزیکی و هدف کاهش وزن شما دارد و باید قبل از شروع با پزشک خود مشورت - سرویس الو قلیون روشن الهیه - کنید.


رژیم غذایی پارینه‌سنگی: رژیم غذایی - سرویس الو قلیون روشن الهیه - پارینه‌سنگی بسیار مشهور و ساده است، زیرا در کاهش وزن و بهبود - سرویس الو قلیون روشن الهیه - سلامت عمومی موثر است و درحال حاضر، محبوب‌ترین - سرویس الو قلیون روشن الهیه - رژیم غذایی در جهان است. در این رژیم لاغری، شما باید مانند انسان‌های نخستین غذا مصرف کنید و از خوردن غذاهای فرآوری‌شده، دوری کنید.


رژیم لاغری فاقد گلوتن: گلوتن نام یک خانواده از پروتیین موجود در دانه مانند گندم، چاودار و جو است. دو پروتیین - سرویس الو قلیون روشن الهیه - اصلی در گلوتن، به نام گلیادین و گلوتنین وجود دارد که گلیادین باعث اثرات مضر در بدن است. در رژیم غذایی فاقد گلوتن، باید گلوتن را به‌طور کامل از مواد غذایی مصرفی حذف - سرویس الو قلیون روشن الهیه - کنید.

به همین دلیل این رژیم لاغری مانند یک چالش بزرگ است؛ چراکه با توجه به این‌که مواد تشکیل‌دهنده گلوتن (مانند گندم) به غذاهای مختلفی اضافه شده‌اند، بنابراین در این رژیم لازم است برچسب تمام مواد غذایی که می‌خواهید مصرف - سرویس الو قلیون روشن الهیه - کنید را به دقت مطالعه کنید.

از مصرف مواد غذایی مانند گندم - سرویس الو قلیون روشن الهیه - (آرد گندم، جوانه گندم و سبوس گندم)، چاودار، جو، سمولینا، انواع نان، پاستا، غلات و حبوبات، آبجو، کیک، شیرینی، شیرینی‌جات، بیسکویت، سس، سس‌های گوشت، به‌خصوص سس سویا و غیره باید خودداری شود اما در مقابل - سرویس الو قلیون روشن الهیه - مصرف - سرویس الو قلیون روشن الهیه - سبزیجات برگ پهن، گوشت، ماهی، تخم‌مرغ و میوه آزاد است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram