تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون روشن درروس


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12143.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۹

قدرت میوه‌ها و سبزیجات بنفش

معمولاً بنفش بودن رنگِ میوه‌ها و سبزیجات نشان‌دهنده‌ی وجود آنتوسیانین است. مانند دیگر فیتونوترینت‌ها، بدن شما برای کار کردن به میوه‌ها و سبزیجات بنفش نیاز اساسی ندارد ولی آن‌ها از سلول‌های بدنتان در برابر آسیب‌هایی که منجر به بیماری می‌شوند، مراقبت می‌کنند و این مهم‌ترین و اصلی‌ترین فایده‌ی آن‌ها برای بدن شماست.

قُل قُل: معمولاً بنفش بودن رنگِ میوه‌ها و سبزیجات نشان‌دهنده‌ی وجود آنتوسیانین است. مانند دیگر فیتونوترینت‌ها، بدن شما برای کار کردن به میوه‌ها و سبزیجات بنفش نیاز اساسی ندارد ولی آن‌ها از سلول‌های بدنتان در برابر - سرویس الو قلیون روشن درروس - آسیب‌هایی که منجر - سرویس الو قلیون روشن درروس - به بیماری می‌شوند، مراقبت می‌کنند و این مهم‌ترین و اصلی‌ترین فایده‌ی آن‌ها برای بدن شماست.

آلو سیاه
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، یکی از معروف‌ترین میوه‌های بنفش رنگ آلوسیاه است. در - سرویس الو قلیون روشن درروس - این میوه‌ها، پررنگ‌تر بودن نشان‌دهنده‌ی وجود آنتوسیانین بیشتر در آن‌هاست. آلوهای رسیده - سرویس الو قلیون روشن درروس - دارای مواد مغذی قابل استفاده‌ی بیشتری هستند و همچنین پوست این آلوها بیست برابر گوشت میانی آن‌ها دارای آنتی‌اکسیدان است.


انواع توت‌ها
با اینکه آنتوسیانین مربوط به رنگ بنفش است اما رنگدانه های میوه از آبی تا قرمز می‌توانند متفاوت باشند. بلوبری، تمشک، ذغال اخته، توت فرنگی، توت سیاه، توت سفید و شاتوت همگی دارای خواص یکسانی هستند. بر اساس مطالعات انجام شده روی بزرگسالان و کودکان توت‌ها به بالا رفتن توانایی ذهنی و بهتر شدن حال و هوای شما کمک اساسی می‌کنند. دانشمندان معتقدند که وجود آنتوسیانین - سرویس الو قلیون روشن درروس - باعث عملکرد بهتر سلول‌های مغزی می‌شوند.


سیب زمینی بنفش
سیب‌زمینی‌هایی با پوست و گوشت بنفش را نیز امتحان کنید. این سیب زمینی‌ها علاوه بر آنتوسیانین دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی دو تا سه برابر سیب زمینی‌های سفید هستند. سیب زمینی‌های بنفش غنی از پتاسیم، منیزیم، ویتامین c و فیبر می‌باشند.


گیلاس‌های قرمز
آنتوسیانین‌هایی که باعث رنگ قرمز تیره‌ی این گیلاس‌ها می‌شوند کمک ویژه‌ای به کاهش فشارخون و سالم نگه داشتن عروق خونی بدن می‌کنند. گیلاس‌ همچنین باعث بهبود برخی از بیماری‌ها مثل آرتروز، نقرس و - سرویس الو قلیون روشن درروس - یا وضعیت‌های دردناک مثل زمانی که کریستال‌ها در پاها و مچ پاهایتان تجمع می‌کنند، می‌شود. گیلاس قرمز سرشار از مواد مغذی - سرویس الو قلیون روشن درروس - است که به جلوگیری از سرطان، بیماری‌های قلبی و دیابت کمک می‌کند.


انگور
آنتوسیانین موجود در انگورها می‌تواند باعث به وجود - سرویس الو قلیون روشن درروس - آمدن رنگ‌های مختلفی از قرمز تا سیاه بشود. این - سرویس الو قلیون روشن درروس - یاقوت‌های آبدار به داشتن رسوراترول معروف‌اند. به دلیل همراه بودن رسوراترول با بعضی از مواد مغذی دیگر در انگور این میوه خاصیتِ محافظت در برابر آسیب‌هایی که منجر به بیماری می‌شوند را داراست که توجه زیادی را به خود جلب می‌کند.


گل کلم بنفش
رنگ سفید گل کلم تنها با یک تک ژن تغیر می‌کند. این تک ژن باعث جمع شدن مقدار بیشتری آنتوسیانین در بافت‌های گل کلم شده و در نهایت رنگ آن بنفش می‌شود. این گل کلم غنی از مواد مغذی گیاهی، ویتامین C و مواد معدنی است. این نوع - سرویس الو قلیون روشن درروس - گل کلم را بخارپز کنید، تفت بدهید یا حتی خام میل کنید تا تمام مواد مغذی ذکر شده را دریافت کنید.


هویج بنفش
این هویج را از فروشگاه مزرعه محلی خود تهیه کنید. آن‌ها را کباب کنید، ترشی کنید یا گریل کنید و میل کنید. با خوردن این نوع هویج علاوه بر آنتوسیانین اضافه، بتاکاروتن و انواع دیگر کاروتن ها را که در هویج‌های نارنجی نیز وجود دارند، دریافت کنید که باعث کنترل سرطان و تقویت سیستم ایمنی می‌شوند.


کلم قرمز
برای بدن شما راحت‌تر است که آنتوسیانین موجود در این نوع کلم پخته را استفاده کند و - سرویس الو قلیون روشن درروس - زمانی که آن را به عنوان - سرویس الو قلیون روشن درروس - ترشی بخورید بدن شما پروبیوتیک های طبیعی را جذب می‌کند که - سرویس الو قلیون روشن درروس - باعث تغذیه شدن باکتری‌های مفید روده‌ی شما می‌شود. این خاصیت باعث می‌شود که بدن با میکروب‌ها مقابله و مواد مغذی را جذب کند. همچنین باعث جذب بهتر غذا و حتی کنترل اضطراب نیز می‌شود.


چغندر
رنگ این چغندرها به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان متفاوتی است که بتالین نامیده می‌شود. همچنین این رنگدانه های زرد و قرمز را در برگ چغندر، ریواس و نوعی قارچ هم می‌توان دید. بتالین وقتی که پخته است راحت‌تر از آنتوسیانین‌ها تجزیه می‌شود پس به جای گریل کردن یا کباب کردن، آن‌ها را بخارپز کنید. چغندر رنگ زیبا و همچنین شیرینی دلچسبی به اسموتی‌های شما می‌دهد. این - سرویس الو قلیون روشن درروس - نوع سبزیجات برای مغز، قلب و تنظیم قند خون مفیدند.


شیرینیجات بنفش رنگ
مشخص - سرویس الو قلیون روشن درروس - است که رنگ بنفش مواد غذایی فرآوری شده مثل کیک‌ها و شیرینی‌ها خواص کاملاً یکسانی با میوه‌های تازه و سبزیجات بنفش ندارند اما از آنتوسیانین ها معمولاً برای تیره کردن رنگ بعضی مواد غذایی مانند ژله و آبمیوه‌ها استفاده می‌شود. مقدار - سرویس الو قلیون روشن درروس - آن‌ها آنقدری نیست که باعث تغییرات مثبتی در بدن شما شود ولی می‌توانند - سرویس الو قلیون روشن درروس - انتخاب خوبی برای کسانی باشند که از رنگ‌های مصنوعی دل خوشی ندارند!

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram