تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان ذغال روشن جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12146.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۲

تابستان گرم با عرقیات خنک

با توجه به آلودگی هوا مصرف آب لیمو هم به خاطر داشتن ویتامین C توصیه می‌شود. بهتر است هر روز یا یك روز در میان یك عدد لیمو در آب مصرفی استفاده شود.

قُل قُل: با توجه به آلودگی هوا مصرف آب لیمو هم به خاطر داشتن ویتامین C توصیه می‌شود. بهتر است هر روز یا یك روز در میان یك عدد لیمو در آب مصرفی استفاده شود.


عرقیات با طبیعت گرم و سرد

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، از عرقیات با طبیعت گرم می‌توان به گلاب، بهارنارنج، آویشن، عرق نعنا، عرق پونه، عرق چهل‌گیاه، عرق بادرنجبویه، عرق بومادران، عرق شوید، عرق كاكوتی، عرق گزنه، عرق - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - نسترن و عرق رازیانه اشاره نمود.

عرقیات سرد هم شامل عرق كاسنی، عرق شاتره - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - و عرق خارشتر و عرق بید هستند.

معمولاً خاصیت عرقیات گیاهی كه طبیعت گرم دارند زودتر از بین می‌رود و معمولاً تاریخ مصرف - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - آنها - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - یكساله است. بعضی از انواع عرقیات طعم فوق‌العاده‌ تلخی دارند و خوردن آنها به‌ویژه برای كودكان سخت است (مثل كاسنی، نعنا و بید)، لذا می‌توان آنها را با نبات، عسل یا كمی آبمیوه مخلوط نمود. این عمل، خاصیت آنها را كاهش نمی‌دهد.

شربت - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - عرقیات

تهیه - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - شربت عرقیات آسان است. یك‌دوم پارچ - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - را از عرق پر كرده و بقیه را آب و شكر اضافه كنید. اگر - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - مایل باشید می‌توانید خاكشیر یا تخم شربتی را با هر یك - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - از این عرقیات میل كنید.

شربت بیدمشك یكی از پر طرفدارترین نوشیدنی‌ها است، چون خوردن آب سرد و میوه‌های تابستانی معده را - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - حساس می‌كند و باعث بروز سردرد در افراد كم‌خون می‌شود، اما عرق بیدمشك درست برای همین موضوع آفریده شده است، زیرا این عرق تقویت‌كننده قلب و معده، خون‌ساز و ضدسردرد - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - است.

اگر خیلی گرمایی هستید - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - و زیاد بیرون منزل و در آفتاب كار می‌كنید حتماً یك لیوان شربت عرق شاتره بنوشید. شاتره اثر بسیار قوی ضدعطش و گرمازدگی دارد، خون را تصفیه می‌كند و صفرابر است.

در تابستان به علت مصرف زیاد هندوانه و میوه بهتر است برای جلوگیری از نفخ و معده درد، عرق نعنا مصرف شود. شربت بهار نارنج هم برای افرادی كه مشاغل پراسترس دارند و گرمای تابستان آنها را عصبی می‌كند، بسیار مناسب است. از موارد مهم دیگری كه در تابستان مصرف آنها توصیه می‌شود، می‌توان به شربت سكنجبین، خاكشیر، تخم‌شربتی، به‌لیمو و ... اشاره نمود.

زكریای رازی گفته است نوشیدن شربت سكنجبین منافع بسیار دارد. یكی از منافع سكنجبین آن است كه چون آن را با یخ خنك كرده و بنوشند، صفرا را - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - می‌برد و از التهاب حرارت معده می‌كاهد و بلغم معده و روده را خارج می‌كند.

اگر - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - سكنجبین را با ریشه و تخم كاسنی مخلوط كرده و كمی گلاب به آن اضافه - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - كنند، نوشابه‌ای پر سود می‌شود. به خصوص برای كسانی كه - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - دچار گرفتگی معده شده‌اند و یا نفخ دارند بسیار مفید است (برای مبتلایان به زخم معده و روده مضر است). برای رفع گرمازدگی بهتر است - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - عناب را در آب جوشانده و با كمی شكر به صورت خنك میل كنید.

همچنین خوردن مواد سرد و تر مثل تخم خیار، كدو، هندوانه، خربزه، خاكشیر، هندوانه و... مفید است ولی بهترین دارو برای رفع گرمازدگی دمكرده عناب و زرشك است كه می‌توان آن را با كمی شكر میل كرد. خاكشیر یخ‌زده و شربت آبلیمو برای جلوگیری از گرمازدگی مفید است، البته باید توجه داشت برای جلوگیری از اسهال، خاكشیر باید به شكل یخ‌زده یا همراه خرده‌یخ مصرف شود. در غیر این صورت ملین و اسهال‌آور است.

با توجه به آلودگی هوا مصرف آب لیمو هم به خاطر داشتن ویتامین C توصیه می‌شود. بهتر است هر روز یا یك روز در میان یك عدد لیمو در آب - سرویس قلیان ذغال روشن جردن - مصرفی استفاده شود.

تخم شربتی در حقیقت دانه گیاه ریحان است كه به علت داشتن تركیبات لعاب‌دار این دانه‌ها آب جذب كرده و برای رفع عطش در طولانی مدت (روزه‌داری) بسیار مفید هستند. به‌لیمو هم به صورت درختچه‌ای است كه از برگ آن استفاده می‌شود. همچنین ادرارآور و رفع‌كننده سرگیجه بوده و كاربرد فراوانی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram