تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان ذغال روشن دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12228.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۶

هندوانه و همه خوبی ها و بدی هایش

با وارد شدن به فصل گرما مصرف میوه هایی مانند هندوانه نیز رو به افزایش می رود.

قُل قُل: با وارد شدن به فصل گرما مصرف میوه هایی مانند هندوانه نیز رو به افزایش - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - می رود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، خانواده ها روزها و شب های گرم تابستان را با خوردن آن برای خود شیرین می کنند و این میوه را می توان خیلی راحت پایه تمام مسافرت ها و گردش ها نیز دانست.

خوشبختانه خوردن هندوانه مزایای بیشتری از احساس خنکی و تازگی در طول تابستان - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - دارد.

هندوانه منبع مناسب بسیاری از مواد مغذی است، کالری کمی دارد و سرشار از آب است. در واقع آنتی اکسیدان موجود در آن که لیکوپن نام دارد از گوجه فرنگی نیز بیشتر است.


مزایای هندوانه برای سلامت

هندوانه زیرگروه خانواده کدوئیان است که شامل عسلک، خیار و طالبی می شود. کدو تنبل و کدو مسما نیز از اعضای این خانواده به حساب می آیند. در اصل باید گوشتی قرمز - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - و دانه هایی مشکی داشته باشد اما انواعی نیز داریم که بدون دانه هستند و - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - رنگشان زرد یا - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - نارنجی است.

خلاصه ای از مزایای هندوانه برای سلامت:

بار گلیسمی پایینی دارد
کالری آن کم است
مقدار زیادی - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - از آن را آب تشکیل داده
در بین سبزیجات و میوه ها بیشترین - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - مقدار لیکوپن را دارد
منبع مواد معدنی مانند - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - پتاسیم، کلسیم، آهن و منیزیم است
شاخص گلیسمی پایینی دارد


1- بار گلیسمی پایینی دارد

طعم بسیار شیرینی دارد اما جالب - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - اینجاست که بار گلیسمی پایینی دارد و دلیلش نیز مقدار آب فراوان موجود در این میوه است.


2- کالری هندوانه کم است

یک فنجان هندوانه حاوی کمتر از 50 - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - کالری، 0 گرم چربی، 11 گرم کربوهیدرات، 9 گرم قند، حدود 1 گرم فیبر و یک گرم پروتئین - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - است.

از آنجا که هندوانه کالری بسیار پایینی دارد، می توانید بدون - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - اینکه مقدار کالری بالایی - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - را جذب بدن کنید یک وعده ( یک لیوان ) از آن را به راحتی میل کنید.

هرچند دو فنجان هندوانه نیز همچنان - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - کمتر از 100 کالری دارد و خوردن آن می تواند باعث شود احساس سیری کنید چون سرشار از آب است.

مقدار زیاد آب موجود - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - در هندوانه باعث می شود حجم آن افزایش پیدا کند و معده سریعتر پر شود. بنابراین خوردن این میوه به عنوان میان وعده می - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - تواند مناسب باشد.


3- بیشتر هندوانه را آب تشکیل داده

نوشیدن آب به اندازه کافی - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - در طول روز مزایای فراوانی دارد. حدود 80 درصد مایعات مورد نیاز در بدن از آبی که در برنامه غذایی مان می نوشیم بدست می آید و 20 درصد آن از غذایی که می خوریم.

خوردن میوه ها و سبزیجات می تواند یکی از راه های - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - دریافت مایعات - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - در طول برنامه غذایی باشد. میوه و سبزیجات اساسا آب هستند بنابراین می توانند علاوه بر آب به بدن آب رسانی کنند.

هندوانه نیز از این قاعده مستثنا نیست چون حدود 92 درصد آن را - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - آب تشکیل می دهد. شاید یکی از دلایل اینکه چنین میوه ای در تابستان اینقدر طرفدار دارد - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - همین باشد.


4- هندوانه در بین - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - سبزیجات و میوه ها بیشترین مقدار لیکوپن را دارد

لیکوپن از اعضای خانواده کارتنوئیدها است. کارتنوئیدها بخشی از مواد شیمیایی گیاهی هستند که مانند آنتی اکسیدان عمل می کنند و می توانند سلول ها را از آسیب حفظ کنند. لیکوپن را می توان در میوه ها و سبزیجات قرمز رنگ مانند گوجه فرنگی، - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - هندوانه و توت قرمز پیدا کرد.

تحقیقات - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - نشان داده لیکوپن می تواند از برخی انواع سرطان پیشگیری کند و همچنین خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش دهد.

از این رو خوردن غذاهای سرشار از لیکوپن می تواند در برابر این بیماری ها و دیگر بیماری - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - های مزمن محافظت تان کند.

گوجه فرنگی به داشتن لیکوپن بالا معروف - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - است اما محققان در تحقیقات جدید به این نتیجه رسیدند که در بین میوه ها و سبزیجات هندوانه بیشترین مقدار لیکوپن را در خود دارد. خوردن دو لیوان از آن می تواند 15 تا 20 میلی گرم لیکوپن به بدن برساند.


5-منبع مواد معدنی مانند پتاسیم، کلسیم، آهن و منیزیم است

هندوانه - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - به جز لیکوپن آنتی اکسیدان بتا کاروتن نیز مهیا می کند که ما با نام - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - ویتامین A می شناسیم.

یک فنجان هندوانه می تواند 17 درصد نیاز روزانه به ویتامین A و 20 درصد نیاز روزانه به ویتامین C را تامین کند. همچنین مقداری از ویتامین های گروه B را دارد.

اطلاعات تغذیه ای :

منبع مواد - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - معدنی مانند پتاسیم، کلسیم، آهن و منیزیم است. چه در یک وعده هندوانه است:

1 درصد نیاز روزانه بدن کلسیم
2 درصد نیاز روزانه بدن آهن
3 درصد نیاز روزانه بدن منیزیم
- سرویس قلیان ذغال روشن دولت - 4 درصد نیاز روزانه بدن پتاسیم
تنها 2 میلی گرم سدیم

هندوانه نه تنها - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - سرشار از آب است بلکه با داشتن الکترولیت های - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - منیزیم، پتاسیم و تنها مقدار کمی سدیم به تنظیم تعادل مایعات بدن کمک می کند.


6- شاخص گلیسمی پایینی دارد

برخی ممکن است از ترس قند موجود در هندوانه از خوردنش پرهیز کنند. همه میوه ها قند دارند اما در کنارش فیبر نیز هست که مانع آزاد شدن سریع قند در خون می شود.

هندوانه از نظر فنی غذایی است با شاخص گلیسمی بالا این یعنی سریعا مسیر گوارشی را ترک می کند و قند خون را بالا می برد.

با این حال، - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - وقتی یک وعده آن را حساب می کنید قابلیت هندوانه برای بالا بردن قند خون کاهش می یابد.


آیا خوردن هندوانه عوارض جانبی هم دارد؟

برای بسیاری از افراد سالم، غذایی بی خطر به حساب می آید. این میوه را می توانید در کنار یک برنامه غذایی متعادل استفاده کنید. - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - اما مواردی را باید در نظر گرفت:

اگر برنامه غذایی کم پتاسیم دنبال می کنید، قبل از اضافه کردن آن به - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - برنامه غذایی خود حتما پزشکتان را در جریان قرار دهید.
دریافت بیش از 30 میلی گرم - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - لیکوپن در طول - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - روز می تواند برای بعضی افراد - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - مشکلات معده به همراه داشته باشد.
با اینکه این میوه را یک غذا با شاخص گلیسمی پایین می دانند، اگر پزشکتان گفته برنامه غذایی کم کربوهیدراتی را دنبال کنید قبل از مصرف هندوانه حتما او را در جریان قرار دهید.
با اینکه - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - یک غذای سالم در نظر گرفته می شود اما می تواند منبع خطرناک بیماری های غذایی نیز باشد.

هندوانه، طالبی و عسلک می توانند منبع بیماری سالمونلا باشند که مریضتان می کند. به - سرویس قلیان ذغال روشن دولت - خاطر داشته باشید قبل از برش دادن این میوه ها حتما آنها را خوب بشویید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram