تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان ذغال روشن هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12315.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۲

این شیرها تقلبی هستند!

اگر از تقلبی بودن شیر میترسید نگران نباشید روش هایی برای تشخیص تقلبی بودن شیر وجود دارد که ما به شما می گوییم. بعد از خواندن این مقاله خواهید فهمید که این شیرها تقلبی هستند!

قُل قُل: اگر از تقلبی بودن شیر میترسید نگران نباشید روش هایی برای تشخیص تقلبی بودن شیر وجود دارد که ما به شما می گوییم. بعد از خواندن این مقاله خواهید فهمید که این شیرها تقلبی هستند!

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از الو دکتر، در دنیایی که مواد غذایی هم به صورت تقلبی در بازار وجود دارد، باید حواسمان به خوراکی های که میخوریم باشد تا تقلبی نباشندو صدمه ای به بدنمان نرسانند. در بخش لبنیات هم مواد تقلبی وارد بازار شده - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - است و این مساله دلهره ی همه ما را برانگیخته است. اگر شما نیز از شیر تقلبی می ترسید این مقاله را بخوانید تا بدانید که این شیرها تقلبی هستند!

کارخانجات تولید شیر انواع افزودنی ها و - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - مواد شیمیایی را به این محصول و سایر محصولات لبنی اضافه می‌کنند - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - که از جمله این مواد افزودنی می‌توان به آب، نشاسته، پارافین، انواع روغن های حیوانی اشاره - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - کرد که - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - با آزمایش هایی ساده و در عین حال دقیق می توان به وجود آنها پی برد.تست وجود آب در شیر

یک قطره شیر را روی یک سطح صیقلی و شفاف که حالت مورب و اریب دارد بریزید. حرکت قطره شیر را - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - بررسی کنید، شیر واقعی از خود ردی به جای نمی گذارد اما شیر تقلبی که به آن آب اضافه شده است یک خط سفید کمرنگ از خود باقی می گذارد.

- سرویس قلیان ذغال روشن هروی -

وجود نشاسته در شیر

یک قطره محلول ید (که برای ضد عفونی کردن نیز به کار می رود و پای ثابت جعبه کمک های اولیه است) به مقداری شیر اضافه کنید. چنانچه پس از - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - اضافه کردن رنگ شیر آبی شد نشان دهنده وجود - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - نشاسته در آن است.ماده روغنی به نام Vanaspati

این ماده شبیه به روغن پالم است و برای تشخیص آن در شیر تنها کافی است در محیط آزمایشگاهی و با رعایت تمامی موارد احتیاطی - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - حدود ۳ میلی لیتر شیر را در لوله آزمایش ریخته و به همان میزان - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - اسید هیدروکلریک به - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - آن اضافه کنید. اگر پس از ۵ دقیقه رنگ محلول قرمز شد نشان دهنده وجود Vanaspati در شیر است.مواد شوینده و انواع پاک‌کننده ها در شیر

برای تشخیص مواد شوینده در شیر حدود - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - ۵ میلی لیتر آب را به همان میزان شیر اضافه کنید - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - و - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - برای مدت ۵ دقیقه آن را هم بزنید. اگر روی شیر کف ایجاد شود، این بدان معنا است که شیر حاوی مواد شوینده است.فرمالین در شیر

برای شناسایی این ماده نیز حدود ۱۰ میلی لیتر شیر را در لوله آزمایش ریخته و به آن اسید سولفوریک غلیظ در محیط ایمن آزمایشگاه و با رعایت کلیه موارد ایمنی اضافه کنید.

دقت کنید در این حالت نباید لوله آزمایش تکان بخورد، چنانچه در محل تقاطع شیر و - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - اسید سولفوریک رنگ محلول بنفش شد نشان دهنده وجود فرمالین در شیر است.

از طریق روشهایی نسبتاً مشابه می توان وجود تقلب و مواد افزودنی غیرمجاز را در پنیر، کره و کشک نیز شناسایی کرد.

کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - ها از جمله تب مالت یا سایر مشکلات گوارشی افراد حتما از - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - شیرهای سالم و استاندارد استفاده کنند یا حداقل - سرویس قلیان ذغال روشن هروی - شیر را بجوشانند هرچند که جوشاندن شیر تمامی میکروب های آن را از بین نمی برد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram